Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


KONFERENCE NA VÍTĚZNÉ PLÁNI 2015

Jako každoročně, tak i letos si pro vás osazenstvo maturitního semináře Rozumět současnosti společně s jednotlivci z profesorského sboru připravilo přednáškový den pro všechny studenty našeho gymnázia. Ten letošní propukne již v úterý 3. února. Důležité informace především ohledně přihlašování na přednášky naleznete v článku.

11.01.2015 - Autor: Marie Sušánková - Komentáře: 1

 Program se bude sestávat celkem ze tří bloků, to znamená, že se každý dorazivší student zúčastní dvou přednášek a jedné dílničky. První blok přednášek začne v 8:30, takže si oproti běžnému školnímu dni trochu pospíte, a skončí o 90 minut později. Po krátké přestávce začne v 10:15 druhý blok, po kterém bude následovat zběsilé navštívení jídelny, kde každý, kdo bude mít objednaný oběd, dostane balíček do ruky.

V minulém roce se osvědčily i odpolední dílničky, které vám opět přinášíme. Budete si moci vyzkoušet yoyování, focení reportážní fotografie smartphonem, kurz sebeobrany, znakový jazyk a mnoho dalších aktivit. To vše bude probíhat od 13:00.

A kdy se tohle všechno bude konat? Zapište si do diářů datum úterý 3. února 2015.

Ale už od 12. 1. si můžete prohlížet pozvané hosty na adrese www.gvp.cz/konference, ke kterým ještě v průběhu týdne přibudou anotace jejich přednášek, abyste si o víkendu mohli definitivně vybrat, na které přednášky a dílničku se přihlásíte, protože v pondělí 19. 1. bude v 16:15 spuštěno přihlašování.

NEOTÁLEJTE! Každá z přednášek a dílniček má svou kapacitu, která nesmí být překročena. Přihlašování bude ukončeno v pondělí 26. 1. v 16:00 a pro ty, kteří se zapomenou nebo nestihnou přihlásit, bude od úterý 29. do čtvrtka 29. 1. o velké přestávce na chodbě v prvním poschodí infostánek, kde se zapíšete na ještě nezaplněné přednášky.

Také se můžete těšit na stánek U Muffiánů, kde si budete moci zakoupit nějaký ten muffin, a na stánek akčního EKO-teamu, kde naleznete fair trade produkty a usměvavé prodejkyně a prodavače.

Organizační tým

Autor: Marie Sušánková


Komentáře

119.01.2015 - 16:10 - Autor: Fajfr Marek

V případě problémů s přihlášením kontaktujte IT oddělení, Martin Horyna, pracovní telefon 732 769 296.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
8 + 1 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • VoBafo - základní skupiny
  Připomínám termín 1.6. 2019. Jedná se o ukončení hraní zápasů základních skupin turnaje VoBaFo 2019. Výsledky zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Účast na zápasech není omluvenkou z řádné a rozvrhem dané výuky. Kolegové vás mohou, ale nemusí uvolnit. Děkuji a těším se na finalisty. P.E.
 • ATLETICKÝ PŘEBOR ŠKOLY
  Připomínám rychle se blížící termín pro odevzdání přihlášek a startovného: středa 15.5. Za spolupráci děkují tělocvikáři.
 • ORIENTAČNÍ BĚH
  Prosím všechny studenty 5., resp. 3. ročníků, kteří se v září v Borovici nominovali do školního týmu OB (umístili se na prvních třech místech), aby přišli do kabinetu 124 potvrdit nebo vyloučit svůj start na závodech POPRASKU. Prosím, aby přišli i studenti na 4. a 5. místě. Zatím jsou jako náhradníci. Vše se týká samozřejmě i studentek z uvedených ročníků. Děkuji. Z. Nedvědová
 • Tady nám chutná
  Celý kolektiv kuchařek ze školní jídelny GVP děkuje milým studentům za to, že hlasovali v projektu MHMP Tady nám chutná, v němž se soutěžilo o kvalitu školního stravování. ŠJ GVP byla díky vašim hlasům velmi dobře hodnocena. Jsme rády, že vám u nás chutná!!!
 • Zapomenuté učebnice literatury pro 3. ročník
  V kabinetu 118 (němčina) se záhadným způsobem objevily učebnice literatury pro 3. ročník. Dále tu máme penál a desky s poznámkami. Předpokládám, že si dotyčný tyto věci vyzvedne co nejdříve. Marta Urbanová
 • Ztracené pamětní dvacetikoruny
  Jak jsem již na intranetu psala, 4.A si v turnaji tříd finanční gramotnosti vyhrála novou emisi pamětních dvacetikorun. Včera mince až do páté vyučovací hodiny ležely v dárkové krabičce na katedře, potom zmizely. Moc doufám, že jak záhadně zmizely, tak záhadně se opět v učebně 103 objeví. Věřím, že ten, kdo si je zřejmě z pouhopouhé zvědavosti vypůjčil a již si je prohlédl je v pořádku vrátí zpět. Odmítám uvěřit tomu, že je někdo sprostě ukradl!!!!! L. Kozderková