Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Přednáškový den - aktuální informace

Kapacitu některých dílen se nám podařilo mírně navýšit, jiné jsou nezaslouženě opomíjené – více informací najdete v článku. Zároveň chci požádat studenty, kteří se přihlásili na fotbal či literární a filmovou kritiku, aby v pátek o velké přestávce přišli na schůzku do studovny (fotbalisté), nebo před sborovnu (kritici). Program tréninku a dílny bude připraven (částečně) podle vašeho přání, přijďte se domluvit.

21.01.2015 - Autor: Helena Šilhánková - Komentáře: 0

Pokud se vám nepodařilo přihlásit tam, kam jste si přáli, netruchlete. Kapacitu některých dílen jsme navýšili, z jiných se občas některý zájemce odhlásí, sledujte tedy informace v systému. Pokud byste se z důvodu nemoci či jiné vážné události sami nemohli programu zúčastnit, informujte nás o tom prosím i po uzavření přihlašování, na vaše místo mohou čekat náhradníci.

Zároveň chci upozornit na volná místa v dílnách zaměřených na africký tanec, bubnování a divadelní improvizaci, které se loni velmi osvědčily, v dílnách, u nichž možná není ani z anotace dostatečně jasné, o co přesně v nich kde – mon-kiri či slam poetry (neváhejte se přijít zeptat), či v dílných matematických! Zároveň by nás mrzelo, kdyby se nenašlo více zájemců o přednášku doc. Judr. Jana Kysely, právníka a experta na české ústavní právo, o roli prezidenta v české ústavě a politické praxi. Z dlouho chybějící anotace se snad mohlo zdát, že přednáška nebude, tak to ale není a téma i přednášejícího doporučujeme.

S případnými dotazy se obracejte na kohokoli z organizátorů.

Autor: Helena Šilhánková


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
9 + 4 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.