Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Guma V Praku jde do prodeje!

V pondělí vstoupí do prodeje první číslo časopisu studentů mediálního semináře, Guma V Praku! Pokud vás zajímají další informace o našem výtvoru, čtěte směle dál.

29.01.2015 - Autor: Martin Škeřík - Komentáře: 0

 Milí spolustudenti,
        Stalo se vám někdy, že jste nutně potřebovali gumu, ovšem nebyla k nalezení a vy jste zůstali kousek od vytouženého cíle? Vskutku nepříjemná záležitost. Ovšem nezoufejte, neboť v pondělí budete mít možnost zakoupit po celé škole svůj vlastní výtisk Gumy V Praku! A abychom vám zpříjemnili pondělí co nejvíc, dostanete gumy rovnou dvě. Jistě si říkáte, co budete dělat se dvěma identickými výtisky?
        Tady ovšem přichází ta nejparádnější zpráva ze všech. Díky fantastickému nápadu jedné z členek redakce máme nejenom exkluzivní rozhovor z šéfem společnosti Primeros, ale ke každému kusu Gumy V Praku dostane čtenář jeden speciální dárek, a to zcela zdarma!
        Co je zdarma, to je skvělé a líbí se čtenářům. A jelikož o spokojenost čtenářů nám jde především, podepsali jsme lukrativní kontrakt s další slavnou osobností, tentokrát přímo z našeho ústavu. Není to nikdo jiný, než nenahraditelná paní Dana, která přislíbila kupóny do bufetu. Ty můžete vyhrát v soutěži, podrobnější informace naleznete uvnitř Gumy.
        A protože sám nemám rád, když mi někdo kazí překvapení, nechám odhalování dalších tajů časopisu na vás. Jsem si jistý, že prozkoumáte všechny jeho záhyby opravdu do hloubky. Už bych vám snad jen doporučil, abyste časopis vychutnávali zodpovědně a nečetli jej při hodině. Jen tak si to totiž užijete bez rizika.
        Časopis se bude prodávat od brzkého pondělního rána u turniketů za bezkonkurenční cenu 27,- Kč. Můžete si tak každý koupit svůj výtisk, protože použitá Guma už není to pravé.
        Za celou redakci v čele s paní profesorkou Imramovskou,
        Martin Škeřík

Autor: Martin Škeřík


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
5 + 4 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • Anglické divadlo čtvrtek 12.12.2019
  Studenti 2.B, I.E a I.F, kteří jdou na představení Christmas Carol, se sejdou v 8.40 hod. před Redutou, Národní třída 20. I.K.
 • Lístky na Spartu
  Bohužel se mi nepodařilo dát dohromady minimální počet zájemců a tak vás prosím. Zastavte se pro peníze. Lístky nebudou. Děkuji P.E.
 • Brýle
  V pátek 6.12. jsem pravděpodobně ve škole vytrousila či někde zapomněla brýle, černé, značky Rodenstock. Pokud je někdo našel, prosím o vrácení na vrátnici. Děkuji. Anita Reissigová (2.A)
 • Talnet
  Ráda bych Vás informovala o možnosti přihlásit se do T-kurzů Talnetu. Do jarních bloků přibyla jedna novinka (Chemie v prostoru). Anotace všech kurzů jsou k prohlédnutí na http://www.talnet.cz/t-kurzy. Termín: do 5.1. 2020. Ivana Suchánková
 • KB Florbal Challenge
  Prosím reprezentanty GVP o nominační schůzku v úterý 17.12. 2019 v 11.35 v kab.č.123. Turnaj chlapců se uskuteční ve středu 18. prosince v hale ZŠ Campanus - Jírovcovo náměstí 1782/1, Praha 4. Předpokládaný čas začátku turnaje je v 8.00 hod.. Děkuji pěkně P.E.
 • Náhradní a opravné testy u Matěje Krále
  Náhradní a opravné testy ze základů společenských věd, semináře společenských věd a politologie si lze napsat vždy o velké přestávce v pátek 13. 12. v místnosti č. 005, v úterý 17. 12. v místnosti č. 005 nebo ve středu 18. 12. v místnosti č. 204.
 • KMD - zrušené představení
  Vážení divadelníci, dne 2.12. bylo z důvodu nemoci zrušeno představení Varieté Freda A. ve studiu Ypsilon. Náhradní termín tohoto představení bude 8.1.2020. Vstupenky zůstávají v platnosti na tento termín. N. Brousilová, kab. č. 208
 • HC Sparta - Plzeň
  Lístky na zápas 18.12. v 18.30 v O2 aréně objednávejte v kab.č.123. Hezký advent přeje P.E.
 • HC Sparta válí a zve nás
  Přináším tip na výlet do Drážďan, kde se pod širým nebem v sobotu 4. 1. 2020 utká HC Sparta s Litvínovem. Více info:zde P.E.
 • Fotky z atletického dne
  Album všech fotek z atletického dne najdete zde, či na facebookové stránce školy. Fotky se z alba dají stáhnout. @mipruch a @es.ter.ka
 • KMD-ZRUŠENÉ PŘEDSTAVENÍ
  VÁŽENÍ DIVADELNÍCI, DNES 2.12. SE RUŠÍ PŘEDSTAVENÍ V DIVADLE YPSILON. VSTUPENKY SI USCHOVEJTE. MOŽNÁ BUDE NÁHRADNÍ PŘEDSTAVENÍ V LEDNU.
 • Volejbalovému výběru se daří
  2.12. 2019 hrál náš reprezentační volejbalový výběr druhé kolo Středoškolské volejbalové ligy. A opět jsme byli úspěšní. Nejprve porážíme Školueupraha a Canadian school 2:0. Poté jsme hráli dvě těžká utkání. S G Svitavy remizujeme a získáváme alespoň bod za jeden set. V utkání s G Nad Alejí jsme po prvním vyhraném setu předvedli v setu druhém malý volejbalový zázrak. Prohrávali jsme 8:1, 18:7, 23:20. Výsledek byl 23:25 pro GVP. Finále v Jindřichově Hradci se bude hrát 4.5. 20120 a je opět blíž. Držte pěsti. Díky všem P.E.