Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Guma V Praku jde do prodeje!

V pondělí vstoupí do prodeje první číslo časopisu studentů mediálního semináře, Guma V Praku! Pokud vás zajímají další informace o našem výtvoru, čtěte směle dál.

29.01.2015 - Autor: Martin Škeřík - Komentáře: 0

 Milí spolustudenti,
        Stalo se vám někdy, že jste nutně potřebovali gumu, ovšem nebyla k nalezení a vy jste zůstali kousek od vytouženého cíle? Vskutku nepříjemná záležitost. Ovšem nezoufejte, neboť v pondělí budete mít možnost zakoupit po celé škole svůj vlastní výtisk Gumy V Praku! A abychom vám zpříjemnili pondělí co nejvíc, dostanete gumy rovnou dvě. Jistě si říkáte, co budete dělat se dvěma identickými výtisky?
        Tady ovšem přichází ta nejparádnější zpráva ze všech. Díky fantastickému nápadu jedné z členek redakce máme nejenom exkluzivní rozhovor z šéfem společnosti Primeros, ale ke každému kusu Gumy V Praku dostane čtenář jeden speciální dárek, a to zcela zdarma!
        Co je zdarma, to je skvělé a líbí se čtenářům. A jelikož o spokojenost čtenářů nám jde především, podepsali jsme lukrativní kontrakt s další slavnou osobností, tentokrát přímo z našeho ústavu. Není to nikdo jiný, než nenahraditelná paní Dana, která přislíbila kupóny do bufetu. Ty můžete vyhrát v soutěži, podrobnější informace naleznete uvnitř Gumy.
        A protože sám nemám rád, když mi někdo kazí překvapení, nechám odhalování dalších tajů časopisu na vás. Jsem si jistý, že prozkoumáte všechny jeho záhyby opravdu do hloubky. Už bych vám snad jen doporučil, abyste časopis vychutnávali zodpovědně a nečetli jej při hodině. Jen tak si to totiž užijete bez rizika.
        Časopis se bude prodávat od brzkého pondělního rána u turniketů za bezkonkurenční cenu 27,- Kč. Můžete si tak každý koupit svůj výtisk, protože použitá Guma už není to pravé.
        Za celou redakci v čele s paní profesorkou Imramovskou,
        Martin Škeřík

Autor: Martin Škeřík


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
8 + 2 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • VoBafo - základní skupiny
  Připomínám termín 1.6. 2019. Jedná se o ukončení hraní zápasů základních skupin turnaje VoBaFo 2019. Výsledky zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Účast na zápasech není omluvenkou z řádné a rozvrhem dané výuky. Kolegové vás mohou, ale nemusí uvolnit. Děkuji a těším se na finalisty. P.E.
 • ATLETICKÝ PŘEBOR ŠKOLY
  Připomínám rychle se blížící termín pro odevzdání přihlášek a startovného: středa 15.5. Za spolupráci děkují tělocvikáři.
 • ORIENTAČNÍ BĚH
  Prosím všechny studenty 5., resp. 3. ročníků, kteří se v září v Borovici nominovali do školního týmu OB (umístili se na prvních třech místech), aby přišli do kabinetu 124 potvrdit nebo vyloučit svůj start na závodech POPRASKU. Prosím, aby přišli i studenti na 4. a 5. místě. Zatím jsou jako náhradníci. Vše se týká samozřejmě i studentek z uvedených ročníků. Děkuji. Z. Nedvědová
 • Tady nám chutná
  Celý kolektiv kuchařek ze školní jídelny GVP děkuje milým studentům za to, že hlasovali v projektu MHMP Tady nám chutná, v němž se soutěžilo o kvalitu školního stravování. ŠJ GVP byla díky vašim hlasům velmi dobře hodnocena. Jsme rády, že vám u nás chutná!!!
 • Zapomenuté učebnice literatury pro 3. ročník
  V kabinetu 118 (němčina) se záhadným způsobem objevily učebnice literatury pro 3. ročník. Dále tu máme penál a desky s poznámkami. Předpokládám, že si dotyčný tyto věci vyzvedne co nejdříve. Marta Urbanová
 • Ztracené pamětní dvacetikoruny
  Jak jsem již na intranetu psala, 4.A si v turnaji tříd finanční gramotnosti vyhrála novou emisi pamětních dvacetikorun. Včera mince až do páté vyučovací hodiny ležely v dárkové krabičce na katedře, potom zmizely. Moc doufám, že jak záhadně zmizely, tak záhadně se opět v učebně 103 objeví. Věřím, že ten, kdo si je zřejmě z pouhopouhé zvědavosti vypůjčil a již si je prohlédl je v pořádku vrátí zpět. Odmítám uvěřit tomu, že je někdo sprostě ukradl!!!!! L. Kozderková