Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Guma V Praku jde do prodeje!

V pondělí vstoupí do prodeje první číslo časopisu studentů mediálního semináře, Guma V Praku! Pokud vás zajímají další informace o našem výtvoru, čtěte směle dál.

29.01.2015 - Autor: Martin Škeřík - Komentáře: 0

 Milí spolustudenti,
        Stalo se vám někdy, že jste nutně potřebovali gumu, ovšem nebyla k nalezení a vy jste zůstali kousek od vytouženého cíle? Vskutku nepříjemná záležitost. Ovšem nezoufejte, neboť v pondělí budete mít možnost zakoupit po celé škole svůj vlastní výtisk Gumy V Praku! A abychom vám zpříjemnili pondělí co nejvíc, dostanete gumy rovnou dvě. Jistě si říkáte, co budete dělat se dvěma identickými výtisky?
        Tady ovšem přichází ta nejparádnější zpráva ze všech. Díky fantastickému nápadu jedné z členek redakce máme nejenom exkluzivní rozhovor z šéfem společnosti Primeros, ale ke každému kusu Gumy V Praku dostane čtenář jeden speciální dárek, a to zcela zdarma!
        Co je zdarma, to je skvělé a líbí se čtenářům. A jelikož o spokojenost čtenářů nám jde především, podepsali jsme lukrativní kontrakt s další slavnou osobností, tentokrát přímo z našeho ústavu. Není to nikdo jiný, než nenahraditelná paní Dana, která přislíbila kupóny do bufetu. Ty můžete vyhrát v soutěži, podrobnější informace naleznete uvnitř Gumy.
        A protože sám nemám rád, když mi někdo kazí překvapení, nechám odhalování dalších tajů časopisu na vás. Jsem si jistý, že prozkoumáte všechny jeho záhyby opravdu do hloubky. Už bych vám snad jen doporučil, abyste časopis vychutnávali zodpovědně a nečetli jej při hodině. Jen tak si to totiž užijete bez rizika.
        Časopis se bude prodávat od brzkého pondělního rána u turniketů za bezkonkurenční cenu 27,- Kč. Můžete si tak každý koupit svůj výtisk, protože použitá Guma už není to pravé.
        Za celou redakci v čele s paní profesorkou Imramovskou,
        Martin Škeřík

Autor: Martin Škeřík


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
5 + 2 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • KMD
  Vážení divadelníci, kdo nemá objednán lístek na říjen, učiňte tak nejpozději do 24.9. přes intranet. Systém již funguje! Pokud si představení nezvolíte, bude vám přidáno to, které zbyde. N.Brousilová
 • POPRASK volejbal
  Prosím hráče a hráčky volejbalu o schůzku v pondělí 23.9. 2019 v 9.40 hod. u kab.č. 123. Hrací den - kluci ut 24.9. 2019 a dívky st 25.9. 2019 od 8.00 na Meteoru. Prosím domluvení nominace hráček s Alenou Novotnou 6.A a Lindou Kulišovou 6.B. Případně se uvidíme až na schůzce. Kluky povedou do boje zkušení hráči ze 4.E Šimon Odvárko a Sebastián Toplak. Děkuji moc P.E.
 • Holandština
  První hodina holandštiny (nizozemštiny) na škole proběhne ve středu 25. září od osmé hodiny v učebně 102. Prosím ještě ty, kdo se chtějí přidat do Klubu nizozemštiny, aby mi napsali na jun@gvp.cz. Budu se těšit, JJ.
 • Florbalový projekt KB FLORBAL CHALLENGE 2019/2020
  Prosím hráče florbalu narozené od 1.1.2002 do 31.12.2004, kteří chtějí reprezentovat školu, aby mne kontaktovali. Sestavuji team na KB FLORBAL CHALLENGE. GVP je zaregistrována. Zdravím, děkuji a těším se na vás. P.E.
 • Keramika
  Studenti se zájmem o keramiku se sejdou na první schůzce 4.10.2019 ve 14:40 hod. před keramickou dílnou v přízemí školy vedle VV. Na všechny zájemce se těší P.E.
 • KMD
  Přihlášky do KMD budu vybírat již jen 9.9., 11.9. a přidávám poslední den 12.9.2019! Přijďte s vyplněnou přihláškou a s penězi do kab.208. Představení na říjen si vyberete osobně u mne v kab.č.208. Přijďte i vy, kteří jste již zaplatili. N.Brousilová
 • Knihovna bude uzavřená!
  Příští týden je knihovna uzavřena. Knihy lze pouze vracet. Otevřeno bude až 13.9. od rána. Knihovník.
 • Missing Power Plug For Laptop
  I lost a laptop power plug yesterday. Last seen at my desk in room 207. Other possible locations are rooms 105, 203, 214. ---------------------------- Včera jsem ztratil napájecí kabel notebooku. Naposledy viděl u mého stolu v učebně 207. Další možná umístění jsou místnosti 105, 203, 214.
 • Maturitní zkoušky
  Rozvrh podzimních maturitních zkoušek 3.9. a 4.9.2019
 • Komisionální zkoušky srpen 2019
  Rozpis komisionálních zkoušek v srpnu 2019 je v následujícím odkazu. Rozpis může být ještě v průběhu srpna aktualizován.