Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


16. GVP Fest

 S obrovským nadšením vás zveme na další ročník legendárního GVP Festu!!! Je to skoro k neuvěření, ale čeká nás v pořadí již šestnáctý a troufáme si říct, že si to jako vždy užijete! Vše se bude konat 20. února 2015 od 19:00 v populárním hudebním klubu Rock Café na Národní třídě.

04.02.2015 - Autor: Tadeáš Horák - Komentáře: 0

 S obrovským nadšením vás zveme na další ročník legendárního GVP Festu!!! Je to skoro k neuvěření, ale čeká nás v pořadí již šestnáctý a troufáme si říct, že si to jako vždy užijete! Vše se bude konat 20. února 2015 od 19:00 v populárním hudebním klubu Rock Café na Národní třídě.
Těší se na vás úžasné kapely, jmenovitě:
Profband, The Thunderbolts, Curlies, Osm Setin bez Jídla, Molotov Party, Known as Brooklyn a kapela s lehce kontroverzním jménem - Bymbass.
Přijďte si poslechnout vaše oblíbené hudební žánry živě, bavte se s vašimi spolužáky, profesory, a obdivujte potenciální mladé umělce. Těšíme se na vás!

Předprodej lístků bude zahájen během příštího týdne o velkých přestávkách ve druhém patře.

Cena lístků:
- předprodej 80,-
- na místě 100,-

Odkaz na Facebook: https://www.facebook.com/events/363337777124194/

Autor: Tadeáš Horák


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
8 + 6 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • VoBafo - základní skupiny
  Připomínám termín 1.6. 2019. Jedná se o ukončení hraní zápasů základních skupin turnaje VoBaFo 2019. Výsledky zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Účast na zápasech není omluvenkou z řádné a rozvrhem dané výuky. Kolegové vás mohou, ale nemusí uvolnit. Děkuji a těším se na finalisty. P.E.
 • ATLETICKÝ PŘEBOR ŠKOLY
  Připomínám rychle se blížící termín pro odevzdání přihlášek a startovného: středa 15.5. Za spolupráci děkují tělocvikáři.
 • ORIENTAČNÍ BĚH
  Prosím všechny studenty 5., resp. 3. ročníků, kteří se v září v Borovici nominovali do školního týmu OB (umístili se na prvních třech místech), aby přišli do kabinetu 124 potvrdit nebo vyloučit svůj start na závodech POPRASKU. Prosím, aby přišli i studenti na 4. a 5. místě. Zatím jsou jako náhradníci. Vše se týká samozřejmě i studentek z uvedených ročníků. Děkuji. Z. Nedvědová
 • Tady nám chutná
  Celý kolektiv kuchařek ze školní jídelny GVP děkuje milým studentům za to, že hlasovali v projektu MHMP Tady nám chutná, v němž se soutěžilo o kvalitu školního stravování. ŠJ GVP byla díky vašim hlasům velmi dobře hodnocena. Jsme rády, že vám u nás chutná!!!
 • Zapomenuté učebnice literatury pro 3. ročník
  V kabinetu 118 (němčina) se záhadným způsobem objevily učebnice literatury pro 3. ročník. Dále tu máme penál a desky s poznámkami. Předpokládám, že si dotyčný tyto věci vyzvedne co nejdříve. Marta Urbanová
 • Ztracené pamětní dvacetikoruny
  Jak jsem již na intranetu psala, 4.A si v turnaji tříd finanční gramotnosti vyhrála novou emisi pamětních dvacetikorun. Včera mince až do páté vyučovací hodiny ležely v dárkové krabičce na katedře, potom zmizely. Moc doufám, že jak záhadně zmizely, tak záhadně se opět v učebně 103 objeví. Věřím, že ten, kdo si je zřejmě z pouhopouhé zvědavosti vypůjčil a již si je prohlédl je v pořádku vrátí zpět. Odmítám uvěřit tomu, že je někdo sprostě ukradl!!!!! L. Kozderková