Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Hurá, máme titul! Již potřetí :)

Ne, žádný sport... To jen naše škola znovu díky aktivní účasti členů Ekotýmu a samozřejmě i skvělé koordinátorky Zuzky Lenochové obhájila titul Ekoškola! Tentokrát už nám vydrží minimálně do roku 2018. Proč se radovat? Čeká vás přeci spousta dalších zajímavých akcí! Něco stihneme ještě do konce roku, tak se těšte ;)

Více o auditu čtěte dál.. Podrobná zpráva z auditu ZDE

28.04.2015 - Autor: EKOŠKOLA - Komentáře: 1

Tak na začátku školního roku jsme se dozvěděli, že obhajujeme. Na podzim jsme si rozdělili analýzy a začalo shromaždování informací. Každý si zpracoval svojí a pak je Zuzka dala dohromady spolu s dalšími podklady. A s koncem února se to všechno poslalo.

Pak přišel den auditu. V děvet hodin ráno dne 9. 4. na GVP dorazily auditorky, Martina a Kateřina, sympatické ženy. Promluvily si s panem ředitelem. Poskytli jsme jim prohlídku školu od zahrady, přes kotelnu (za asistence pana školníka), bufet, faitrade automat, automat na vodu, ekoškolí nástěnku až na záchody. Poté si promluvili s koordinátorkou a následně s celým Ekotýmem.

Naše nadšení a šarm je uchvátily, dobře teď přeháním, ale skutečně velmi ocenily naše nápady (prý jsme "nejkreativnější škola, kterou navštívily") a celkově si myslím, že byly spokojené, vždyt to také dobře dopadlo! :) Samozřejmě padlo i pár rad, co bychom mohli vylepšit a s tím se pokusíme nějak si poradit..

 

Tak prosím nezanevřete na Ekoškolu a snažte se také sami pomáhat, ať můžeme být stále lepší a lepší! Nové čerstvé posily se vždy hodí ;)

Autor: EKOŠKOLA


Komentáře

128.04.2015 - 21:34 - Autor: Klisari Christina

A ještě jedna věc. Výtažek ze zpracovaných analýz vám v nejbližší době podáme nějakou více či méně zábavnou cestou :)

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
10 + 6 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • VoBafo - základní skupiny
  Připomínám termín 1.6. 2019. Jedná se o ukončení hraní zápasů základních skupin turnaje VoBaFo 2019. Výsledky zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Účast na zápasech není omluvenkou z řádné a rozvrhem dané výuky. Kolegové vás mohou, ale nemusí uvolnit. Děkuji a těším se na finalisty. P.E.
 • ATLETICKÝ PŘEBOR ŠKOLY
  Připomínám rychle se blížící termín pro odevzdání přihlášek a startovného: středa 15.5. Za spolupráci děkují tělocvikáři.
 • ORIENTAČNÍ BĚH
  Prosím všechny studenty 5., resp. 3. ročníků, kteří se v září v Borovici nominovali do školního týmu OB (umístili se na prvních třech místech), aby přišli do kabinetu 124 potvrdit nebo vyloučit svůj start na závodech POPRASKU. Prosím, aby přišli i studenti na 4. a 5. místě. Zatím jsou jako náhradníci. Vše se týká samozřejmě i studentek z uvedených ročníků. Děkuji. Z. Nedvědová
 • Tady nám chutná
  Celý kolektiv kuchařek ze školní jídelny GVP děkuje milým studentům za to, že hlasovali v projektu MHMP Tady nám chutná, v němž se soutěžilo o kvalitu školního stravování. ŠJ GVP byla díky vašim hlasům velmi dobře hodnocena. Jsme rády, že vám u nás chutná!!!
 • Zapomenuté učebnice literatury pro 3. ročník
  V kabinetu 118 (němčina) se záhadným způsobem objevily učebnice literatury pro 3. ročník. Dále tu máme penál a desky s poznámkami. Předpokládám, že si dotyčný tyto věci vyzvedne co nejdříve. Marta Urbanová
 • Ztracené pamětní dvacetikoruny
  Jak jsem již na intranetu psala, 4.A si v turnaji tříd finanční gramotnosti vyhrála novou emisi pamětních dvacetikorun. Včera mince až do páté vyučovací hodiny ležely v dárkové krabičce na katedře, potom zmizely. Moc doufám, že jak záhadně zmizely, tak záhadně se opět v učebně 103 objeví. Věřím, že ten, kdo si je zřejmě z pouhopouhé zvědavosti vypůjčil a již si je prohlédl je v pořádku vrátí zpět. Odmítám uvěřit tomu, že je někdo sprostě ukradl!!!!! L. Kozderková