Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Poslední zvonění 2015

Ve čtvrtek 30.4. ráno nás, maturanty, čeká poslední zvonění. A vás, profesory a nematuranty, čeká netradiční pojetí této tradice. Čtěte dále!

28.04.2015 - Autor: Martin Škeřík - Komentáře: 6

Nebavilo vás nechat se polévat vodou? Nechat na sebe sypat mouku? Už se nemusíte bát! Letošní poslední zvonění je jiné, lepší! Tento rok pro vás maturanti nepřipravili ranní pochod ke škole, kterého se budete bát. Čeká na vás spousta aktivit, při nichž si nejen zasoutěžíte, ale navíc se i pobavíte. Připraveny jsou například stánky s tetováním hennou, masáže a profesionální styling vizáže, to kdybyste ráno nestíhali se upravit. To ale není všechno! Kdyby vás už nebavilo být jen pasivním účastníkem posledního zvonění, můžete se zapojit do některé z připravovaných soutěží. Nachystali jsme pro vás soutěže testující fyzickou zdatnost, ať už přetahování lana, klikování nebo i fotbalově zaměřené stánky.
Pokud byste po soutěžích žíznili, nemusíte se trmácet až k automatům, připravili jsme i výčep s malinovkou a birellem, takže vás čeká jedinečná možnost popíjet pivo ve škole. Navíc si můžete ogrilovat klobásku či buřtík. A kdybyste náhodou nějakou soutěž nevyhráli, nesmutněte. Pro zvednutí nálady jsou připraveny stanoviště, kde zdarma obdržíte objetí od vybraných maturantů a maturantek.
Ale co oceníte asi zdaleka nejvíce, je fakt, že díky naší akci se nemusíte účastnit několika hodin výuky. Místo učení tedy můžete sledovat tradiční dražbu, či novinku, souboj profesorů v pití piva.
Jenom vás tedy za všechny maturanty poprosím, abyste si přinesli drobné, jak je přece jenom u posledního zvonění tradicí. Veškerý výdělek použijeme na akademické účely.

Autor: Martin Škeřík


Komentáře

128.04.2015 - 17:09 - Autor: Klisari Christina

Akademicke ucely ;)

228.04.2015 - 21:37 - Autor: Hovhannisyan Armine

Skerik for president!!! :*

328.04.2015 - 21:38 - Autor: Novotná Lucie

Super! Už se těšíme :)

428.04.2015 - 21:41 - Autor: Hozmanová Veronika

budouci redaktor Respektu!

528.04.2015 - 21:49 - Autor: Fikar Jiří

Dostaneš burger kámo

628.04.2015 - 23:57 - Autor: Háša Miroslav

První článek vítězí!! :D 4.F!!!

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
5 + 5 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • Zájezd na Korsiku se odkládá
  Zájezd na Korsiku, který se měl uskutečnit v červnu, se samozřejmě odkládá. Pokud by to situace umožnila, posunul by se na září. Pokud ne, byl by zrušen a zálohy vráceny.
 • SOČ 2020
  Studenti, kteří by se chtěli letos účastnit soutěže SOČ - nechť komunikují s paní Sobkovou: sobkova@ddmpraha.cz. Předpokládejte, že jste ze školního kola postoupili v dané kategorii z 1. místa. Pokud budete potřebovat moji pomoc, kontaktujte mě nejlépe telefonicky, všichni máte moje číslo. Helena Vondráčková
 • LYŽAŘSKÝ KURZ ZRUŠEN
  V souladu s nařízením Vlády ČR je lyžařský kurz tříd 2.E a 2.F v termínu 28.3. - 4.4. zrušen. Bude-li to možné, bude se kurz konat v náhradním termínu v příštím školním roce. Z.Ordoš Nedvědová
 • Pro maturanty - certifikáty
  Vzhledem k tomu, že škola bude od středy 11. 3. 2020 úplně uzavřena, přineste žádosti o nahrazení maturitní zkoušky certifikátem až po skončení tohoto karanténního opatření. Plháková
 • Ztráta flešky
  Minulý čtvrtek jsem zřejmě nechal v počítači zasunutou flešku s pro mne důležitými daty. Malá, černá. Nenašel někdo? Díky za pomoc.
 • KMD
  Vážení divadelníci, je zveřejněna poslední nabídka divadelních představení v tomto školním roce. Vstupenky si můžete objednávat od 3.3. - 10. 3. 2020. N. Brousilová, kab.č. 208
 • ChO kategorie C
  Školní kolo chemické olympiády,kategorie C proběhne ve čtvrtek 5.3. v laboratoři od 10 hodin. Jestli potřebujete nějaké další informace, přijďte se zeptat. H.Vondráčková
 • KMD
  Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
 • GVP na MČR SVL
  Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
 • VoBaFo rozlosování
  Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.