Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Poslední zvonění 2015

Ve čtvrtek 30.4. ráno nás, maturanty, čeká poslední zvonění. A vás, profesory a nematuranty, čeká netradiční pojetí této tradice. Čtěte dále!

28.04.2015 - Autor: Martin Škeřík - Komentáře: 6

Nebavilo vás nechat se polévat vodou? Nechat na sebe sypat mouku? Už se nemusíte bát! Letošní poslední zvonění je jiné, lepší! Tento rok pro vás maturanti nepřipravili ranní pochod ke škole, kterého se budete bát. Čeká na vás spousta aktivit, při nichž si nejen zasoutěžíte, ale navíc se i pobavíte. Připraveny jsou například stánky s tetováním hennou, masáže a profesionální styling vizáže, to kdybyste ráno nestíhali se upravit. To ale není všechno! Kdyby vás už nebavilo být jen pasivním účastníkem posledního zvonění, můžete se zapojit do některé z připravovaných soutěží. Nachystali jsme pro vás soutěže testující fyzickou zdatnost, ať už přetahování lana, klikování nebo i fotbalově zaměřené stánky.
Pokud byste po soutěžích žíznili, nemusíte se trmácet až k automatům, připravili jsme i výčep s malinovkou a birellem, takže vás čeká jedinečná možnost popíjet pivo ve škole. Navíc si můžete ogrilovat klobásku či buřtík. A kdybyste náhodou nějakou soutěž nevyhráli, nesmutněte. Pro zvednutí nálady jsou připraveny stanoviště, kde zdarma obdržíte objetí od vybraných maturantů a maturantek.
Ale co oceníte asi zdaleka nejvíce, je fakt, že díky naší akci se nemusíte účastnit několika hodin výuky. Místo učení tedy můžete sledovat tradiční dražbu, či novinku, souboj profesorů v pití piva.
Jenom vás tedy za všechny maturanty poprosím, abyste si přinesli drobné, jak je přece jenom u posledního zvonění tradicí. Veškerý výdělek použijeme na akademické účely.

Autor: Martin Škeřík


Komentáře

128.04.2015 - 17:09 - Autor: Klisari Christina

Akademicke ucely ;)

228.04.2015 - 21:37 - Autor: Hovhannisyan Armine

Skerik for president!!! :*

328.04.2015 - 21:38 - Autor: Novotná Lucie

Super! Už se těšíme :)

428.04.2015 - 21:41 - Autor: Hozmanová Veronika

budouci redaktor Respektu!

528.04.2015 - 21:49 - Autor: Fikar Jiří

Dostaneš burger kámo

628.04.2015 - 23:57 - Autor: Háša Miroslav

První článek vítězí!! :D 4.F!!!

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
8 + 3 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • Superfinále VoBaFo 2019 pro 3.E
  Po výsledcích Vo 1:2, Ba 30:20 a Fo 7:4 vítězí celkově 2:1 třída 3.E. Gratuluji a děkuji všem za účast. Hezké prázdniny přeje P.E.
 • VoBaFo 2019 pro 3.E
  Dvacátý ročník turnaje VoBaFo ovládla 3.E, druhé místo patří 2.E, třetí jsou obhájci prvenství z posledních tří ročníků 5.A. Výsledkový servis je: zde. Děkuji účastníkům soutěže a všem co mi pomáhali. Velký dík patří též zvukařům a Hance Znamenáčkové za skvěle řízenou volejbalovou část. Těším se na další ročník. Sportu zdar! P.E.
 • VoBaFo superfinále
  Všechny příznivce míčově-herního trojboje zvu na superfinále VoBaFo 2019. Výběr učitelů bude hrát s vítězem turnaje třídou 3.E. Hrací den je úterý 25.6. 2019 od 8.00 hod. na sportovištích GVP. P.E.
 • Nález peněz
  Poctivá nálezkyně odevzdala finanční hotovost do kanceláře školy v přízemí.
 • Beach volejbalistky slaví titul
  Gratuluji Aleně Novotné 5.A a Lindě Kulišové 5.B k zisku titulu mistrně ČR v beach volejbalu. Holky jste skvělé! Děkuji vám za skvělou reprezentaci školy. P.E.
 • komisionální zkoušky
  Rozpis komisionálních zkoušek 2019 je v následujícím odkazu. Rozpis bude průběžně aktualizován o další komisionální zkoušky.
 • British Day 15.6.2019
  Pokud ještě nemáte plány na tuto sobotu, můžete se vydat do Dolních Břežan! Velvyslanectví Spojeného království zde pořádá akci s názvem Zažijte Velkou Británii a Jízdu Slunovratu, na kterou vás srdečně zve. Zábavný program včetně hudby, divadla, sportu, kulinářské show, pikniku, to vše od 10 - 20 hod. Inna Kortli
 • Finále VoBaFo
  Vedení soutěže se dohodlo na změně obsazení finále soutěže. 3.A odjíždí do Švýcarska a tak nastoupí druhý v pořadí tj. třída 2.E. P.E.
 • Klauzurní práce z fyziky
  Klauzurní práce z fyziky pro 3.E, 3.F, 5.A, 5.B se píše v úterý 11.6. 2019 od 8:00 v učebnách 302 - 314 dle rozpisu na dveřích učebny. Ke klauzurní práci si donesou žáci kalkulačky a psací potřeby. Tabulky pro každého žáka budou distribuovány centrálně, tj. v každé třídě jich bude dostatečné množství. Klauzurní práce je povinná, dostavte se včas. Držím všem palce. F.S.
 • Písemná práce z matematiky pro 2.A, 2.B
  Písemná práce z matematiky pro 2. A, 2. B se píše v pondělí 10.6.2019 od 8:20 ve třídách 303 a 314 (2.A), 304 a 306 (2.B) dle rozpisu na dveřích uvedených učeben. Žáci si přinesou psací a rýsovací potřeby. Kalkulačky nejsou povoleny. Práce je plánována na 70 minut čistého času. F.S.
 • Beach volejbalistky vítězí
  Naše děvčata Linda Kulišová 5.B a Alena Novotná 5.A zvítězila 30.5. 2019 v beach volejbalovém turnaji POPRASK. Držte palce, 18.6. 2019 jedeme na mistrovství České republiky do Chodova u Karlových Varů. Děvčata nejsou bez šancí ani na tomto turnaji. Hodně zdaru přeje P.E.
 • Názor studentů GVP na EU
  Rád bych poprosil studenty GVP (2. ročník šestiletého a výš), jestli by mi nevyplnili dotazník na téma "Názor studentů GVP na EU". Dotazník zabere cca 3-5 min a budu moct rád pokud dostanu co nejvíce respondentů. Díky moc všem za vyplnění :) Dotazník Sebastian Toplak