Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Poslední zvonění 2015

Ve čtvrtek 30.4. ráno nás, maturanty, čeká poslední zvonění. A vás, profesory a nematuranty, čeká netradiční pojetí této tradice. Čtěte dále!

28.04.2015 - Autor: Martin Škeřík - Komentáře: 6

Nebavilo vás nechat se polévat vodou? Nechat na sebe sypat mouku? Už se nemusíte bát! Letošní poslední zvonění je jiné, lepší! Tento rok pro vás maturanti nepřipravili ranní pochod ke škole, kterého se budete bát. Čeká na vás spousta aktivit, při nichž si nejen zasoutěžíte, ale navíc se i pobavíte. Připraveny jsou například stánky s tetováním hennou, masáže a profesionální styling vizáže, to kdybyste ráno nestíhali se upravit. To ale není všechno! Kdyby vás už nebavilo být jen pasivním účastníkem posledního zvonění, můžete se zapojit do některé z připravovaných soutěží. Nachystali jsme pro vás soutěže testující fyzickou zdatnost, ať už přetahování lana, klikování nebo i fotbalově zaměřené stánky.
Pokud byste po soutěžích žíznili, nemusíte se trmácet až k automatům, připravili jsme i výčep s malinovkou a birellem, takže vás čeká jedinečná možnost popíjet pivo ve škole. Navíc si můžete ogrilovat klobásku či buřtík. A kdybyste náhodou nějakou soutěž nevyhráli, nesmutněte. Pro zvednutí nálady jsou připraveny stanoviště, kde zdarma obdržíte objetí od vybraných maturantů a maturantek.
Ale co oceníte asi zdaleka nejvíce, je fakt, že díky naší akci se nemusíte účastnit několika hodin výuky. Místo učení tedy můžete sledovat tradiční dražbu, či novinku, souboj profesorů v pití piva.
Jenom vás tedy za všechny maturanty poprosím, abyste si přinesli drobné, jak je přece jenom u posledního zvonění tradicí. Veškerý výdělek použijeme na akademické účely.

Autor: Martin Škeřík


Komentáře

128.04.2015 - 17:09 - Autor: Klisari Christina

Akademicke ucely ;)

228.04.2015 - 21:37 - Autor: Hovhannisyan Armine

Skerik for president!!! :*

328.04.2015 - 21:38 - Autor: Novotná Lucie

Super! Už se těšíme :)

428.04.2015 - 21:41 - Autor: Hozmanová Veronika

budouci redaktor Respektu!

528.04.2015 - 21:49 - Autor: Fikar Jiří

Dostaneš burger kámo

628.04.2015 - 23:57 - Autor: Háša Miroslav

První článek vítězí!! :D 4.F!!!

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
8 + 4 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • ztráty a nálezy
  Do "recyklační skříně" byly dány nalezené věci, které si již delší dobu nikdo nevyzvedl v kanceláři školy. Jeden zlatý předmět je tam ještě k vyzvednutí. Plháková
 • VoBafo - základní skupiny
  Připomínám termín 1.6. 2019. Jedná se o ukončení hraní zápasů základních skupin turnaje VoBaFo 2019. Výsledky zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Účast na zápasech není omluvenkou z řádné a rozvrhem dané výuky. Kolegové vás mohou, ale nemusí uvolnit. Děkuji a těším se na finalisty. P.E.
 • ATLETICKÝ PŘEBOR ŠKOLY
  Připomínám rychle se blížící termín pro odevzdání přihlášek a startovného: středa 15.5. Za spolupráci děkují tělocvikáři.
 • ORIENTAČNÍ BĚH
  Prosím všechny studenty 5., resp. 3. ročníků, kteří se v září v Borovici nominovali do školního týmu OB (umístili se na prvních třech místech), aby přišli do kabinetu 124 potvrdit nebo vyloučit svůj start na závodech POPRASKU. Prosím, aby přišli i studenti na 4. a 5. místě. Zatím jsou jako náhradníci. Vše se týká samozřejmě i studentek z uvedených ročníků. Děkuji. Z. Nedvědová
 • Tady nám chutná
  Celý kolektiv kuchařek ze školní jídelny GVP děkuje milým studentům za to, že hlasovali v projektu MHMP Tady nám chutná, v němž se soutěžilo o kvalitu školního stravování. ŠJ GVP byla díky vašim hlasům velmi dobře hodnocena. Jsme rády, že vám u nás chutná!!!
 • Zapomenuté učebnice literatury pro 3. ročník
  V kabinetu 118 (němčina) se záhadným způsobem objevily učebnice literatury pro 3. ročník. Dále tu máme penál a desky s poznámkami. Předpokládám, že si dotyčný tyto věci vyzvedne co nejdříve. Marta Urbanová
 • Ztracené pamětní dvacetikoruny
  Jak jsem již na intranetu psala, 4.A si v turnaji tříd finanční gramotnosti vyhrála novou emisi pamětních dvacetikorun. Včera mince až do páté vyučovací hodiny ležely v dárkové krabičce na katedře, potom zmizely. Moc doufám, že jak záhadně zmizely, tak záhadně se opět v učebně 103 objeví. Věřím, že ten, kdo si je zřejmě z pouhopouhé zvědavosti vypůjčil a již si je prohlédl je v pořádku vrátí zpět. Odmítám uvěřit tomu, že je někdo sprostě ukradl!!!!! L. Kozderková