Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


MaSo

MaSo je matematická soutéž, kterou dvakrát za rok organizují studenti MFF UK a členové PIKOMATu pro žáky základních škol a víceletých gymnázií. Za naši školu se ve středu 13.5. vypravily bojovat dva týmy. A-Team zastoupený studenty z 1.A (David Grundfest, Vladimír Hořký, Julie Přerovská, Michal Straka) a tým Vítězáci složený ze studentů z 1.B (Alina Mojšová, Dominika Řeháková, Daniel Hübsch, Viktoria Zablotska).

19.05.2015 - Autor: Barbora Krejčí - Komentáře: 0

 Soutěžící mají dvě hodiny na řešení různých netradičních matematických příkladů a logických úloh. Vyřešení každé dílčí úlohy posouvá tým ve strategické hře, která celou soutěž zastřešuje, o krůček k cíli. A-Teamu se sice nepodařilo obhájit podzimní prvenství, ale i 9.místo v celorepublikovém hodnocení při účasti 106 týmů je krásné. Gratuluji! A Vítězákům děkuji za účast.

Autor: Barbora Krejčí


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
4 + 3 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.