Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Volitelné předměty

Informace o volitelných předmětech pro studenty maturitního a předmaturitního ročníku.

01.09.2015 - Autor: Martin Horyna - Komentáře: 0

Přehled volitelných předmětů maturitního ročníku je na www.gvp.cz/vp/ a přehled pro předmaturitní ročníky je v souboru www.gvp.cz/vpp.xls. Oba přehledy jsou jen orientační, zachycují stav k 31.8. a nejsou dále aktualizovány. Aktualizované a závazné jsou údaje v Bakalářích, které naleznete na webu Bakalářů, když si zobrazíte vlastní stálý rozvrh.

Pokud chcete provést změnu volitelného předmětu, který máte v tuto chvíli zapsán, pak si stáhněte, vytiskněte a vyplňte tuto žádost. Vyplněnou žádost odevzdejte v kanceláři zástupců ředitele č. 114. Pokud by byla žádost zamítnuta, budeme vás kontaktovat a informovat. V případě kladného vyřízení, budete informováni jen tím, že dojde ke změně předmětu ve vašem rozvrhu na Bakalářích.

Pokud nemáte zapsán dostatečný počet volitelných předmětů, pak si příslušné předměty vyberte, začněte na ně chodit a informujte o své volbě pana profesora Staňka, který vám je zapíše do Bakalářů. Pan profesor Staněk je ve čtvrtek a v pátek na seznamovacím soustředění se svojí třídou, a proto tyto záležitosti bude vyřizovat až od pondělí 7.9.

Autor: Martin Horyna


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
9 + 4 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.