Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Klub mladého posluchačeVážení studenti a kolegové, v listopadu vám v rámci Klubu mladého posluchače nabízíme dvě představení v Národním divadle. Operu od Carla Orffa a neklasický balet od skupiny SKUTR. Více v článku.

03.10.2016 - Autor: Ilona Šimánková - Komentáře: 0

Hned 1. listopadu je možno jít od 19:00  na 2 opery v jeden den. Jsou to opery jednoaktové na motivy pohádek bratří Grimmů. V Měsíci a Chytračce (názvy oper) se nejen zpívá, hraje a mluví, ale i intrkuje, nadává, miluje, směje i pláče. Cena 175 Kč je po 50% slevě, kterou lze domuvit pro učitele a studenty.

Druhé listopadové představení se koná 20. listopadu od 14:00. Jde o nedělní představení, proto je cena nižší. Lístek stojí 120 Kč. Balet Čarodějův učeň boří mýtus, že je balet nuda. Uvidíte taneční vystoupení s prvky akrobacie, cirkusu, s nápaditými kostýmy a mystickou hudbou. Můj zážitek z tohoto baletu byl ohromný.

Zájemci, napište se na seznam, který bude viset na kabinetu č. 217 (Šimánková) do 10.10. Lístky mizí velmi rychle.

Za KMP

Ilona Š. a Marek F.

Autor: Ilona Šimánková


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
3 + 5 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.