Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Informace pro maturanty

V článku jsou informace pro studenty ze tříd maturitního ročníku.

11.10.2016 - Autor: Martin Horyna - Komentáře: 0

Upozorňuji naše maturanty, že na rozcestníku je celý první odstavec věnovaný informacím o maturitní zkoušce. Najdete zde maturitní předpis, ve kterém je popsáno, jaké předměty si můžete pro svoji maturitu vybrat. Je zde také přehled nejdůležitějších termínů, které nesmíte promeškat, odkaz na seznamy maturitních témat, tj. otázek, a další důležité informace. Prosím přečtěte si tyto informace a v případě dotazů mě kontaktujte osobně, emailem nebo prostřednictvím komentáře k tomuto článku.

Vedení školy dostalo od Magistrátu hlavního města Prahy úkol požádat studenty závěrečného ročníku o účast na výzkumu profesní orientace žáků středních škol. Tímto tak činíme a prosíme studenty maturitního ročníku, aby vyplnili elektronický dotazník, který najdete na stránce www.vvpo.cz. Budete dotázáni na povolání, které (resp. která) chcete v budoucnu vykonávat, na to, proč jste si vybrali zrovna toto (resp. tato) povolání, zda jste ochotni za studiem a za zaměstnáním dojíždět nebo se i přestěhovat, apod. Vyplnění dotazníku zabere cca 15 minut. Prosím vyplňte tento dotazník do 21.10. Děkuji.  

Autor: Martin Horyna


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
8 + 7 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • VoBafo - základní skupiny
  Připomínám termín 1.6. 2019. Jedná se o ukončení hraní zápasů základních skupin turnaje VoBaFo 2019. Výsledky zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Účast na zápasech není omluvenkou z řádné a rozvrhem dané výuky. Kolegové vás mohou, ale nemusí uvolnit. Děkuji a těším se na finalisty. P.E.
 • ATLETICKÝ PŘEBOR ŠKOLY
  Připomínám rychle se blížící termín pro odevzdání přihlášek a startovného: středa 15.5. Za spolupráci děkují tělocvikáři.
 • ORIENTAČNÍ BĚH
  Prosím všechny studenty 5., resp. 3. ročníků, kteří se v září v Borovici nominovali do školního týmu OB (umístili se na prvních třech místech), aby přišli do kabinetu 124 potvrdit nebo vyloučit svůj start na závodech POPRASKU. Prosím, aby přišli i studenti na 4. a 5. místě. Zatím jsou jako náhradníci. Vše se týká samozřejmě i studentek z uvedených ročníků. Děkuji. Z. Nedvědová
 • Tady nám chutná
  Celý kolektiv kuchařek ze školní jídelny GVP děkuje milým studentům za to, že hlasovali v projektu MHMP Tady nám chutná, v němž se soutěžilo o kvalitu školního stravování. ŠJ GVP byla díky vašim hlasům velmi dobře hodnocena. Jsme rády, že vám u nás chutná!!!
 • Zapomenuté učebnice literatury pro 3. ročník
  V kabinetu 118 (němčina) se záhadným způsobem objevily učebnice literatury pro 3. ročník. Dále tu máme penál a desky s poznámkami. Předpokládám, že si dotyčný tyto věci vyzvedne co nejdříve. Marta Urbanová
 • Ztracené pamětní dvacetikoruny
  Jak jsem již na intranetu psala, 4.A si v turnaji tříd finanční gramotnosti vyhrála novou emisi pamětních dvacetikorun. Včera mince až do páté vyučovací hodiny ležely v dárkové krabičce na katedře, potom zmizely. Moc doufám, že jak záhadně zmizely, tak záhadně se opět v učebně 103 objeví. Věřím, že ten, kdo si je zřejmě z pouhopouhé zvědavosti vypůjčil a již si je prohlédl je v pořádku vrátí zpět. Odmítám uvěřit tomu, že je někdo sprostě ukradl!!!!! L. Kozderková