Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Chceš navrhnout pozvánku na Maturitní ples a vyhrát 500kč? Teď je tvoje šance!

Milí spolužáci,
jménem plesového výboru bych Vás chtěla informovat o vyhlášení soutěže o designéra pozvánky na letošní, již 49. Maturitní ples. Jde jak o vzhled pozvánky, tak o případnou komunikaci s tiskárnou, vybírání materiálu a podobně. Letošní téma se bude nést v duchu agenta 007 Jamese Bonda, proto to ve vašem návrhu berte v potaz. Informace jako datum, program apod. hledejte u p. Imramovské v kabinetě zástupců ředitele v prvním patře. Hotové návrhy v grafické podobě noste taktéž do tohoto kabinetu do PONDĚLÍ 31.10.2016. TEN NEJLEPŠÍ BUDE OCENĚN ČÁSTKOU 500KČ. Tak neváhejte dlouho :)

24.10.2016 - Autor: Kateřina Fibichová - Komentáře: 0

Autor: Kateřina Fibichová


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
8 + 1 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.