Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Letos o Marii Terezii

Letošní dějepisná olympiáda, které se zúčastnilo 17 studentů prvních a druhých ročníků šestiletého studia, se týkala českého osvícenství a baroka. Otázky byly tentokrát zapeklité, takže pouze tři žáci se stali úspěšnými řešiteli - dosáhli 60% a více z celkového počtu šedesáti bodů.

21.11.2016 - Autor: Dagmar Jásková - Komentáře: 0

 První místo obsadil Tomáš Fritzl z 1.A s celkovým počtem 45,5 bodů. Na druhém místě je Veronika Balejová z 2.B (41 bodů) a třetí Matěj Charouzek z 1.B (36 bodů). Do obvodního kola, které se bude konat 16. 1. 2017 postupuje automaticky vítěz školního kola, ostatní úspěšní řešitelé si budou muset počkat na umístění studentů z jiných škol a mohou být ještě do obvodního kola nominováni na počet bodů.

Všem účastníkům děkuji a úspěšným řešitelům gratuluji k solidnímu výkonu.

Autor: Dagmar Jásková


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
2 + 4 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).



Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • Ztracený penál
  Ahoj, ztratil jsem můj modrý penál v učebně 304 po 4.hodine 14.6. Obsahoval 2 zelené a 2 červené propisky, a jednu tužku a úhloměr. Nálezce dostane odměnu 5Kč. Jestli někdo ví kde je, ať ho buď dá do učebny 304 nebo mě kontaktuje na Lomoz@gvp.cz. Díky
 • Do školy na kole - výhra
  Gratuluji svému cykloteamu k celkovému vítězství v kategorii Cykloškola roku 2018 v rámci výzvy Do školy na kole. Jako výhru získáváme stojan na kola značky ABUS. Děkuji všem za účast. P.E.
 • Vobafo finále 2018 - rozpis
  Rozpis finále 2018 naleznete: zde Kdyby se našel fotograf ochotný zdokumentovat naše snažení, tak budu moc rád. Hodně zdaru přeje P.E.
 • Ztráty a nálezy
  Vodáci GVP, power bank nalezená 4.6. 2018 v kempu Poslední štace v Boršově nad Vltavou je k vyzvednutí v kab. č. 123. P.E.
 • Pohřešované dopravní značení
  Ve světle ztráty nepochybně legálně nabytých kuželů zmizivších třídě 3.C hlásí se též třída 5.A o SVOU taktéž PO PRÁVU nabytou značku omezující rychlost na pozemní komunikaci na 70 km/h. Kdokoli jest s jejím osudem seznámen, nechť vypomůže k jejímu nalezení.
 • Doplatek Švédsko
  Prosím o zaplacení doplatku do konce června. Vondráčková