Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Svačina bez palmového oleje

1. února, to jest středa, vás zveme na svačinu bez palmového oleje. Jaké problémy palmový olej vlastně skýtá? Co všechno ho obsahuje? A co se dá uvařit bez jeho použití? Přijďte se podívat/ochutnat a čtěte dále.

26.01.2017 - Autor: Ekoškola - Komentáře: 0

 Den bez palmového oleje v ČR připadl na 1.2, atak jsme se rozhodli pro vás k této příležitosti uspořádat především informativní akci. Můžete se těšit na domácí produkty, ale i na bežně dostupné mňamky. Najdete nás o velké přestávce ve druhém patře a doprodej pak bude probíhat i během dalších přestávek. Po této svačině budou následovat dvě další s jiným zaměřením, které pro vás do konce roku připravujeme. 

Pro více informací a insiprace sledujte událost na facebooku.

Těšíme se na vás

Autor: Ekoškola


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
9 + 10 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.