Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Přednáška o čínské poezii a dílnička kickboxu - Přednáškový den 2018

Doplňujeme ještě důležité informace pro studenty, kteří si vybrali přednášku o čínské poezii nebo dílničku Kickboxu a sebeobrany!

12.02.2018 - Autor: Klára Vaňkátová a Anna Kapustová - Komentáře: 0

Studentům, kteří se zúčastní přednášky o čínské poezii doporučuje přednášející, paní prof. PhDr. Olga Lomová, CSc, přečíst si následujiící texty (v odkazu níže) - budete se potom moci lépe účastnit přednášky i psychicky, ne jen svou fyzickou přítomností a budete více "v obraze" :-)

https://docs.google.com/document/d/1TVH19eT3HxP-lP5Qg8GNgHg7UeL2Uy7Tjp0yxPpQEZo/edit

Studentům, kteří se zúčastní dílničky "Kickbox a sebeobrana" pan Jan Kodeš doporučuje, aby si, pokud mají, přinesli (kromě sportovního oblečení a pití) také boxerské rukavice nebo bandáže na ruce.

Autor: Klára Vaňkátová a Anna Kapustová


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
3 + 7 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • Ztracený penál
  Ahoj, ztratil jsem můj modrý penál v učebně 304 po 4.hodine 14.6. Obsahoval 2 zelené a 2 červené propisky, a jednu tužku a úhloměr. Nálezce dostane odměnu 5Kč. Jestli někdo ví kde je, ať ho buď dá do učebny 304 nebo mě kontaktuje na Lomoz@gvp.cz. Díky
 • Do školy na kole - výhra
  Gratuluji svému cykloteamu k celkovému vítězství v kategorii Cykloškola roku 2018 v rámci výzvy Do školy na kole. Jako výhru získáváme stojan na kola značky ABUS. Děkuji všem za účast. P.E.
 • Vobafo finále 2018 - rozpis
  Rozpis finále 2018 naleznete: zde Kdyby se našel fotograf ochotný zdokumentovat naše snažení, tak budu moc rád. Hodně zdaru přeje P.E.
 • Ztráty a nálezy
  Vodáci GVP, power bank nalezená 4.6. 2018 v kempu Poslední štace v Boršově nad Vltavou je k vyzvednutí v kab. č. 123. P.E.
 • Pohřešované dopravní značení
  Ve světle ztráty nepochybně legálně nabytých kuželů zmizivších třídě 3.C hlásí se též třída 5.A o SVOU taktéž PO PRÁVU nabytou značku omezující rychlost na pozemní komunikaci na 70 km/h. Kdokoli jest s jejím osudem seznámen, nechť vypomůže k jejímu nalezení.
 • Doplatek Švédsko
  Prosím o zaplacení doplatku do konce června. Vondráčková