Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Přednáška o čínské poezii a dílnička kickboxu - Přednáškový den 2018

Doplňujeme ještě důležité informace pro studenty, kteří si vybrali přednášku o čínské poezii nebo dílničku Kickboxu a sebeobrany!

12.02.2018 - Autor: Klára Vaňkátová a Anna Kapustová - Komentáře: 0

Studentům, kteří se zúčastní přednášky o čínské poezii doporučuje přednášející, paní prof. PhDr. Olga Lomová, CSc, přečíst si následujiící texty (v odkazu níže) - budete se potom moci lépe účastnit přednášky i psychicky, ne jen svou fyzickou přítomností a budete více "v obraze" :-)

https://docs.google.com/document/d/1TVH19eT3HxP-lP5Qg8GNgHg7UeL2Uy7Tjp0yxPpQEZo/edit

Studentům, kteří se zúčastní dílničky "Kickbox a sebeobrana" pan Jan Kodeš doporučuje, aby si, pokud mají, přinesli (kromě sportovního oblečení a pití) také boxerské rukavice nebo bandáže na ruce.

Autor: Klára Vaňkátová a Anna Kapustová


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
2 + 9 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.