Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Web systému Bakaláři se známkami a rozvrhem

Oznamuji, že jsme zjednodušili adresu našeho webu systému Bakaláři. Aktutální adresa je https://www.gvp.cz/info/ . Předchozí tvar adresy s nestandardním portem https://www.gvp.cz:4444/info/ však je a i nadále bude funkční. Pokud ji tedy máte uloženu ve svém telefonu, nemusíte nic měnit.

Pokud zapomenete heslo ke svému účtu, můžete ho prostřednictvím emailu znovu nastavit. Příslušný odkaz "Zapomenuté heslo" najdete na přihlašovacím dialogu úplně dole. Nezapomeňte však, že přihlašovací účty, používané pro přístup na web Bakalářů, jsou účty rodičů (i když jsou používány převážně studenty :-). Pro nové nastavení hesla je proto potřeba použít emailovou adresu jednoho z rodičů. Samozřejmě to musí být emailová adresa, která je v Bakalářích u rodičů zapsána.

11.09.2018 - Autor: Martin Horyna - Komentáře: 0

Autor: Martin Horyna


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
5 + 2 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • VoBaFo přihlášky
    Připomínám, že přihlašování do turnaje končí 31.1. 2019. Nedílnou součástí přihlášky je platba startovného 100 Kč. Za tyto peníze nakupuji hlavní cenu pro vítěze turnaje. Na vaše přihlášky se těší P.E.
  • ŠKOLNÍ JÍDELNA
    Pozor!!!poslední odhlášky obědů lze v tomto kalednářním roce udělat nejpozději do 17. 12. Ve čtvrtek 20. 12. - den divadelního představení - zde přítomni maturanti (nácvik plesu) budou vymazány všechny elektronické objednávky oběda na tento den. Pokud chcete obědvat, je třeba osobně navštívit kancelář školní jídelny a tam si oběd objednat. Vařit se bude určitě, ale jen jedno menu.
  • HAPPY nabídka
    Slevové kartičky do prodejny HAPPY sport určené na nákup vybavení na hory jsou k vyzvednutí v kab. č. 123. Nabídka platí pro všechny zájemce z řad studentů i pedagogů. Kartičku můžete využívat i opakovaně. HAPPY lyžování přeje Petr Erlebach