Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Základy práva

Vážení studenti,

letos opět nabízíme výuku v nepovinném předmětu "Základy práva". Výuka bude probíhat každou středu od 14:50 do 16:20. Úvodní schůzka zájemců proběhne ve středu 10.10. od 14:50 v učebně 103. Máte-li o právo zájem, zveme Vás na ni. Dozvíte se bližší informace o tématech výuky a podmínkách absolvování předmětu. Obojí můžete na úvodní schůzce ovlivnit.

Nemůžete-li se schůzky účastnit, kontaktujte vyučujícího předmětu na emailové adrese radimbotek@gmail.com.

Předmět je vhodný pro všechny studenty gymnázia, jeho úroveň odpovídá znalostem a dovednostem žáka staršího 16 let. V případě velkého zájmu o obor však bude zajímavý i pro mladší ročníky.

08.10.2018 - Autor: Radim Botek - Komentáře: 0

Autor: Radim Botek


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
3 + 1 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • VoBaFo přihlášky
    Připomínám, že přihlašování do turnaje končí 31.1. 2019. Nedílnou součástí přihlášky je platba startovného 100 Kč. Za tyto peníze nakupuji hlavní cenu pro vítěze turnaje. Na vaše přihlášky se těší P.E.
  • ŠKOLNÍ JÍDELNA
    Pozor!!!poslední odhlášky obědů lze v tomto kalednářním roce udělat nejpozději do 17. 12. Ve čtvrtek 20. 12. - den divadelního představení - zde přítomni maturanti (nácvik plesu) budou vymazány všechny elektronické objednávky oběda na tento den. Pokud chcete obědvat, je třeba osobně navštívit kancelář školní jídelny a tam si oběd objednat. Vařit se bude určitě, ale jen jedno menu.
  • HAPPY nabídka
    Slevové kartičky do prodejny HAPPY sport určené na nákup vybavení na hory jsou k vyzvednutí v kab. č. 123. Nabídka platí pro všechny zájemce z řad studentů i pedagogů. Kartičku můžete využívat i opakovaně. HAPPY lyžování přeje Petr Erlebach