Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Konference Na Pláni současnosti 2019

V úterý 5. února 2019 proběhne 6. ročník již tradiční konference Na Pláni současnosti. Během dne plného přednášek a dalších aktivit se můžete těšit na významné odborníky z různých oborů - přírodovědce, lékaře, žurnalisty, ale i osobnosti mající zajímavý životní příběh.

24.01.2019 - Autor: Petra Kinclová a kol. - Komentáře: 0

Konference bude rozdělena do několika bloků. První blok přednášek proběhne od 8:30, druhý pak od 10:30. Dopolední přednáškový cyklus bude odpoledne od 13:00 vystřídán dílničkami, kde se studenti budou moci aktivně zapojit a vyzkoušet si prakticky některé vědecké obory, ale také si zasportovat, naučit se lépe pracovat se svým hlasem, zastepovat si nebo zjistit, k čemu se nám v životě hodí divadelní improvizace (např. u maturitní zkoušky). Letos budou nově součástí dílniček i filmové projekce dokumentárních filmů s následnými diskusemi s odborníky na dané téma.

Program konference i s anotacemi jednotlivých přednášek a dílniček je k nahlédnutí zde:

www.gvp.cz/konference2019

Na stejné stránce se bude možné k jednotlivým přednáškám a dílničkám od úterý 29. ledna, 20:00 přihlašovat. S včasným přihlášením určitě NEOTÁLEJTE. Přednášky a dílničky mají omezenou kapacitu a velmi rychle se zaplňují. Několik posledních chybějících informací doplníme v následujících dnech.

Moc se na vás těšíme a věříme, že si přednáškový den užijete!

Organizátoři konference a celý pedagogický sbor

Autor: Petra Kinclová a kol.


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
5 + 6 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • Zájezd na Korsiku se odkládá
  Zájezd na Korsiku, který se měl uskutečnit v červnu, se samozřejmě odkládá. Pokud by to situace umožnila, posunul by se na září. Pokud ne, byl by zrušen a zálohy vráceny.
 • SOČ 2020
  Studenti, kteří by se chtěli letos účastnit soutěže SOČ - nechť komunikují s paní Sobkovou: sobkova@ddmpraha.cz. Předpokládejte, že jste ze školního kola postoupili v dané kategorii z 1. místa. Pokud budete potřebovat moji pomoc, kontaktujte mě nejlépe telefonicky, všichni máte moje číslo. Helena Vondráčková
 • LYŽAŘSKÝ KURZ ZRUŠEN
  V souladu s nařízením Vlády ČR je lyžařský kurz tříd 2.E a 2.F v termínu 28.3. - 4.4. zrušen. Bude-li to možné, bude se kurz konat v náhradním termínu v příštím školním roce. Z.Ordoš Nedvědová
 • Pro maturanty - certifikáty
  Vzhledem k tomu, že škola bude od středy 11. 3. 2020 úplně uzavřena, přineste žádosti o nahrazení maturitní zkoušky certifikátem až po skončení tohoto karanténního opatření. Plháková
 • Ztráta flešky
  Minulý čtvrtek jsem zřejmě nechal v počítači zasunutou flešku s pro mne důležitými daty. Malá, černá. Nenašel někdo? Díky za pomoc.
 • KMD
  Vážení divadelníci, je zveřejněna poslední nabídka divadelních představení v tomto školním roce. Vstupenky si můžete objednávat od 3.3. - 10. 3. 2020. N. Brousilová, kab.č. 208
 • ChO kategorie C
  Školní kolo chemické olympiády,kategorie C proběhne ve čtvrtek 5.3. v laboratoři od 10 hodin. Jestli potřebujete nějaké další informace, přijďte se zeptat. H.Vondráčková
 • KMD
  Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
 • GVP na MČR SVL
  Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
 • VoBaFo rozlosování
  Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.