Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Second Hand na GVP

Ve středu 13. 3. se ve škole bude v rámci akce Fridays For Future konat second hand. K jeho realizaci ale potřebujeme všechny z vás!

08.03.2019 - Autor: Ester Arnautova - Komentáře: 0

Každý doma určitě máte nějaký kousek oblečení který vám v šatníku akorát překáží. Tohle je perfektní příležitost se ho zbavit! Vezměte ho a během pondělí nebo úterý ho doneste do studovny, kde bude vyhrazené místo. Všechno oblečení pak bude na prodej ve středu (čas bude ještě upřesněn) za velmi příznivé ceny. Peníze potom budou využity pro účely hnutí Fridays For Future a zbylé oblečení později zrecyklujeme na dalších parádních akcích. A kdyby vám to přišlo málo, tak pamatujte na to, že je to snadná cesta jak si pořídit nový kousek do šatníku aniž byste podpořili velké módní řetězce, které neberou ohledy na životní prostředí.

Děkujeme!

Autor: Ester Arnautova


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
9 + 4 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • Nález
  Perleťový flash disk, nalezený 22. 3. v učebně č. 104, hledá majitele. K vyzvednutí je dole v kanceláři. PS
 • Tenkrát poprvé
  Drazí studenti, drazí kantoři
  Možná to nikdo z vás nepřizná, ale určitě jste i vy se zájmem pročítali články s tématem: "Tenkrát poprvé". Tuto rubriku jsme se pro vás rozhodli i my, studenti mediálního semináře, zařadit do příštího čísla vašeho oblíbeného časopisu Ellita. Těšíme se na vaše vzrušující příspěvky, které můžete vhazovat ode dneška do příštího pátku 22. března do černého boxu umístěného v prvním patře u gauče. Záleží jen na vás, jak to celé pojmete. Na konci vašeho dobrodružství nám akorát zanechte informaci o věku a pohlaví. Děkujeme a přejeme vám mnoho inspirace!
 • Další certifikáty FCE/CAE
  Do školy dorazila další várka certifikátů. Přijďte si je osobně s občanským průkazem vyzvednout do kabinetu 124. HZ
 • Do školy na kole
  Milí cyklisté, běžkyně, chodci a koloběžkářky, v pátek 1. března otevíráme registrace do 9. ročníku naší květnové cyklisticko-běžecko-chodecké výzvy. Pokud se do toho chcete opět opřít, přihlaste se do konce dubna. Více info zde. Jen v březnu je nejvýhodnější startovné. Hnutí Automat
 • Certifikáty FCE/CAE
  Studenti, kteří skládali zkoušky v prosinci 2018, si mohou vyzvednout certifikáty v kabinetu 124. Osobně a s občanským průkazem. Druhá porce certifikátů by měla brzy následovat. HZ