Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Mobilní aplikace GVP Intranet pro Android

Chceš používat hlavní funkce intranetu pohodlně ve svém telefonu s Androidem? Máš možnout stáhnout si aplikaci GVP Intranet z Obchodu Google Play! Více info v článku.

23.04.2019 - Autor: František Hlinka - Komentáře: 0

Jako svůj maturitní projekt na seminář programování jsem napsal jednoduchou mobilní aplikaci GVP Intranet pro systém Android. V aplikaci lze číst články, komentáře a aktuality a také tyto příspěvky jednoduše přidávat z pohodlí telefonu. Protože by se mohla ještě někomu hodit, umístil jsem ji ke stažení na obchod Google Play, stáhnout si ji můžete zde.

Dále jsem aplikaci udělal open-source, takže kdyby ji kdokoliv chtěl vylepšit nebo se jen podívat jak funguje, může se podívat na GitHub repo. Tam je taky podrobnější popis projektu.

Budu rád když aplikace někomu pomůže a bude ji používat a dvakrát rád když ji někdo ještě vylepší :)

Autor: František Hlinka


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
7 + 7 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.