Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Přihlašování do školního klubu "Základy práva"

I letos je na GVP přítomna nabídka dobrovolného právního vzdělávání nad rámec školního kurikula. V případě dostatečného počtu zájemců opět můžeme nastartovat fungování právnického klubu, jenž v minulých letech studentům nabídl nadstandardní teoretické i praktické právnické aktivity. Pro více informací rozklikněte.

14.10.2019 - Autor: Radim Botek - Komentáře: 0

Vážení studenti,
ve středu 23.10. od 14:50 proběhne v učebně 103 informativní schůzka ohledně školního klubu ?právo?, jehož výuka by měla startovat 30.10. od 14:50 a následně bude probíhat v týdenním intervalu, v délce 90 minut.

Klub Vás připraví na úspěšný vstup na právnickou fakultu, stejně tak se učivo bude hodit pro základní orientaci v právní problematice. Vhodný je pro všechny ročníky čtyřletého studia a samozřejmě pro odpovídající ročníky gymnázia víceletého, příp. i pro nadšené a zodpovědné mladší zájemce.
Dokladem o smysluplnosti absolvování klubu jsou absolventi v současnosti studující na českých i zahraničních právnických fakultách stejně jako úspěšná účast studentů GVP ve středoškolských právnických soutěžích. Dokladem mezioborovosti klubu je pak např. návštěva ministra zahraničí na GVP Tomáše Petříčka, která je naplněním cíle jedné z loňských aktivit.

Pokud se nemůžete dostavit na schůzku, je možno se přihlásit na e-mailové adrese radimbotek@gmail.com, kde Vám také zodpovím Vaše případné dotazy.

Poslední možností je přijít 30.10. od 14:50 na výuku v učebně 103. Zde proběhne krátká informační schůzka, kde zopakujeme vše důležité, následně začneme s výukou úvodní lekcí teorie práva.

Přeji Vám úspěšný školní rok a budu rád za každou odezvu.

Radim Botek, vedoucí školního klubu

Autor: Radim Botek


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
1 + 5 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • Zájezd na Korsiku se odkládá
  Zájezd na Korsiku, který se měl uskutečnit v červnu, se samozřejmě odkládá. Pokud by to situace umožnila, posunul by se na září. Pokud ne, byl by zrušen a zálohy vráceny.
 • SOČ 2020
  Studenti, kteří by se chtěli letos účastnit soutěže SOČ - nechť komunikují s paní Sobkovou: sobkova@ddmpraha.cz. Předpokládejte, že jste ze školního kola postoupili v dané kategorii z 1. místa. Pokud budete potřebovat moji pomoc, kontaktujte mě nejlépe telefonicky, všichni máte moje číslo. Helena Vondráčková
 • LYŽAŘSKÝ KURZ ZRUŠEN
  V souladu s nařízením Vlády ČR je lyžařský kurz tříd 2.E a 2.F v termínu 28.3. - 4.4. zrušen. Bude-li to možné, bude se kurz konat v náhradním termínu v příštím školním roce. Z.Ordoš Nedvědová
 • Pro maturanty - certifikáty
  Vzhledem k tomu, že škola bude od středy 11. 3. 2020 úplně uzavřena, přineste žádosti o nahrazení maturitní zkoušky certifikátem až po skončení tohoto karanténního opatření. Plháková
 • Ztráta flešky
  Minulý čtvrtek jsem zřejmě nechal v počítači zasunutou flešku s pro mne důležitými daty. Malá, černá. Nenašel někdo? Díky za pomoc.
 • KMD
  Vážení divadelníci, je zveřejněna poslední nabídka divadelních představení v tomto školním roce. Vstupenky si můžete objednávat od 3.3. - 10. 3. 2020. N. Brousilová, kab.č. 208
 • ChO kategorie C
  Školní kolo chemické olympiády,kategorie C proběhne ve čtvrtek 5.3. v laboratoři od 10 hodin. Jestli potřebujete nějaké další informace, přijďte se zeptat. H.Vondráčková
 • KMD
  Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
 • GVP na MČR SVL
  Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
 • VoBaFo rozlosování
  Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.