Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Omezení provozu školy

V nejbližších dnech nás čeká několik omezení provozu školy v souvislosti s výměnou oken:

Od středy 6. 11. se budou měnit okna v šatnách na severní straně budovy. Studenti, kteří zde mají skříňku (čísla od 384 do 599), musí počítat s tím, že se v době práce na výměně okna ke své skříňce nedostanou. Prosím domluvte se spolužákem, který má skříňku jinde, a své věci si odkládat do jeho skříňky. Dočasně bude také ze šaten uklizen pingpongový stůl.

Od čtvrtka 7. 11. budou záchody v druhém patře na východní straně budovy, tedy původně pánské, změněny na dámské! Na západní straně se budou postupně vyměňovat okna na dívčích záchodech. V době, kdy se bude pracovat na výměně oken, budou tyto záchody uzavřeny.

Od 7. 11. dojde také k výměně oken na odpočívadlech schodiště na západní straně. V okamžiku výměny bude toto schodiště uzavřeno. Používejte tedy především schodiště na východní straně a nepřekážejte prosím dělníkům v jejich práci.

Děkujeme za vaši spolupráci a trpělivost, se kterou snášíte různá omezení spojená s opravou budovy za provozu.

01.11.2019 - Autor: Martin Horyna - Komentáře: 0

Autor: Martin Horyna


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
3 + 5 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.