Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Kdo nahradí Marka Pavlicu?

Letos v květnu jsem vás informovala, že Marek Pavlica vyhrál celostátní kolo geologické olympiády a že bude reprezentovat Česko na Mezinárodní olympiádě věd o Zemi v Korejské republice. V září se vrátil nejen s hromadou zážitků, ale i se zlatou medailí v individuální soutěži (více na https://www.natur.cuni.cz/fakulta/aktuality/uspech-ceskeho-tymu-v-mezinarodni-olympiade-ved-o-zemi). Vzhledem k tomu, že podle pravidel se Marek nemůže znovu zúčastnit Mezinárodní olympiády věd o Zemi, máte šanci podívat se tentokrát do ruského města Tjumeň právě Vy. Stačí se přihlásit do letošního ročníku geologické olympiády. Zajímá vás jak? Čtěte dál.

07.11.2019 - Autor: Ivana Suchánková - Komentáře: 0

Pro zapojení a získávání dalších informací si zájemce musí nejprve vytvořit účet na elportálu Masarykovy univerzity: https://is.muni.cz/elportal/ekurzy/geo2020. (Pokud už zde máte účet z minulých let, použijte své staré UČO a heslo.) Po registraci přijďte za mnou do kabinetu 021. Na papírku mi přineste své jméno, datum narození, třídu a přidělené UČO a já vás přihlásím do soutěže. Přihlášky přijímám (kvůli zorganizování školního kola) do 6. 12. 2019. Školní kolo proběhne formou elektronického testu v úterý 7. 1. 2020. Další informace na stránkách geologické olympiády: https://www.geologicka-olympiada.cz/

Autor: Ivana Suchánková


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
9 + 1 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.