Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


FLORBALISTKY GVP POSTOUPILY DO NÁRODNÍHO FINÁLE

Minulý týden odehrály naše florbalové reprezentantky ve složení kapitánka Veronika Balejová 5.B, v poli Bára Špačková 4.A, Lucka Hernandezová 1.F, Kačka Bulířová 1.F, Markéta Vrátná 1.F, Nikky Nagy 3.B, Anička Kalibová 5.C, Áďa Jílková 5.B, Lucka Nevolová 1.E a gólmanka Anežka Bakočová 5.C dlaší kolo turnaje KB Challenge a bez ztráty jediného bodu turnaj vyhrály a vybojovaly si tím postup do národního finále, které se odehraje v březnu.
Zajímá vás víc? Výsledky jednotlivých zápasů a odkaz na fotky z turnaje najdete v článku...

17.01.2020 - Autor: Zdeňka Ordoš Nedvědová - Komentáře: 0

 Po prosincovém suverénním vítězství v okresním kole se naše hráčky neztratily ani v krajském kole, ale nutno přiznat, že tentokrát už vítězství, ač jednoznačné, nebylo až tak úplně jednoduché.

První zápas proti Karlínskému gymnáziu naznačoval, že soupeřky budou i v krajském kole mnohem slabší než náš výběr. Brankářka A. Bakočová se v bráně nudila a hráčky v poli zvítězily snadno 10:0 (góly: Balejová 5, Špačková 4, Kalibová). Pravou úroveň turnaje ukázalo až naše druhé utkání proti týmu Opatov Squad. Oba týmy byly vyrovnané, ale protože naše hráčky prokázaly lepší koncovku, radovalo se z vítězství 3:1 opět GVP (Špačková, Balejová, Kalibová). Dvě výhry znamenaly 1. místo ve skupině B a postup do dalších bojů o celkové vítězství. Přesto, že naše další soupeřky z gymnázia Arabská (tým GéÁčka), druhé ze skupiny A, podaly velmi dobrý výkon, na naše hráčky nestačily a GVP si připsalo další vítězství 4:1 (Špačková 2, Balejová, Kalibová). Výsledek posledního zápasu proti OA Hovorčovická mohl ještě dost podstatně ovlivnit vítěze celého turnaje. S vědomím, že na celkové vítězství nám stačí remíza, jsme začaly zvolna a zanedlouho prohrávaly 0:1. Naštěstí po poločase naše reprezentantky zrychlily a zpřesnily hru, zvýšily tlak na soupeřovu obranu a s výborně chytající A. Bakočovou v zádech nejen vyrovnaly, ale ujaly se vedení. Konečné skóre 6:3 (Hernandezová 2, Špačková, Balejová, Vrátná, Jílková) jen potvrdilo kvalitu našeho týmu, který si tímto zajistil nejen vítězství v turnaji, ale i postup do národního finále západ.

Holkám děkuji za skvělou reprezentaci a gratuluji k vítězství. Panu Martinu Vrátnému děkuji za fotografie.

Autor: Zdeňka Ordoš Nedvědová


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
10 + 1 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • Zájezd na Korsiku se odkládá
  Zájezd na Korsiku, který se měl uskutečnit v červnu, se samozřejmě odkládá. Pokud by to situace umožnila, posunul by se na září. Pokud ne, byl by zrušen a zálohy vráceny.
 • SOČ 2020
  Studenti, kteří by se chtěli letos účastnit soutěže SOČ - nechť komunikují s paní Sobkovou: sobkova@ddmpraha.cz. Předpokládejte, že jste ze školního kola postoupili v dané kategorii z 1. místa. Pokud budete potřebovat moji pomoc, kontaktujte mě nejlépe telefonicky, všichni máte moje číslo. Helena Vondráčková
 • LYŽAŘSKÝ KURZ ZRUŠEN
  V souladu s nařízením Vlády ČR je lyžařský kurz tříd 2.E a 2.F v termínu 28.3. - 4.4. zrušen. Bude-li to možné, bude se kurz konat v náhradním termínu v příštím školním roce. Z.Ordoš Nedvědová
 • Pro maturanty - certifikáty
  Vzhledem k tomu, že škola bude od středy 11. 3. 2020 úplně uzavřena, přineste žádosti o nahrazení maturitní zkoušky certifikátem až po skončení tohoto karanténního opatření. Plháková
 • Ztráta flešky
  Minulý čtvrtek jsem zřejmě nechal v počítači zasunutou flešku s pro mne důležitými daty. Malá, černá. Nenašel někdo? Díky za pomoc.
 • KMD
  Vážení divadelníci, je zveřejněna poslední nabídka divadelních představení v tomto školním roce. Vstupenky si můžete objednávat od 3.3. - 10. 3. 2020. N. Brousilová, kab.č. 208
 • ChO kategorie C
  Školní kolo chemické olympiády,kategorie C proběhne ve čtvrtek 5.3. v laboratoři od 10 hodin. Jestli potřebujete nějaké další informace, přijďte se zeptat. H.Vondráčková
 • KMD
  Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
 • GVP na MČR SVL
  Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
 • VoBaFo rozlosování
  Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.