Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


FLORBALISTKY GVP POSTOUPILY DO NÁRODNÍHO FINÁLE

Minulý týden odehrály naše florbalové reprezentantky ve složení kapitánka Veronika Balejová 5.B, v poli Bára Špačková 4.A, Lucka Hernandezová 1.F, Kačka Bulířová 1.F, Markéta Vrátná 1.F, Nikky Nagy 3.B, Anička Kalibová 5.C, Áďa Jílková 5.B, Lucka Nevolová 1.E a gólmanka Anežka Bakočová 5.C dlaší kolo turnaje KB Challenge a bez ztráty jediného bodu turnaj vyhrály a vybojovaly si tím postup do národního finále, které se odehraje v březnu.
Zajímá vás víc? Výsledky jednotlivých zápasů a odkaz na fotky z turnaje najdete v článku...

17.01.2020 - Autor: Zdeňka Ordoš Nedvědová - Komentáře: 0

 Po prosincovém suverénním vítězství v okresním kole se naše hráčky neztratily ani v krajském kole, ale nutno přiznat, že tentokrát už vítězství, ač jednoznačné, nebylo až tak úplně jednoduché.

První zápas proti Karlínskému gymnáziu naznačoval, že soupeřky budou i v krajském kole mnohem slabší než náš výběr. Brankářka A. Bakočová se v bráně nudila a hráčky v poli zvítězily snadno 10:0 (góly: Balejová 5, Špačková 4, Kalibová). Pravou úroveň turnaje ukázalo až naše druhé utkání proti týmu Opatov Squad. Oba týmy byly vyrovnané, ale protože naše hráčky prokázaly lepší koncovku, radovalo se z vítězství 3:1 opět GVP (Špačková, Balejová, Kalibová). Dvě výhry znamenaly 1. místo ve skupině B a postup do dalších bojů o celkové vítězství. Přesto, že naše další soupeřky z gymnázia Arabská (tým GéÁčka), druhé ze skupiny A, podaly velmi dobrý výkon, na naše hráčky nestačily a GVP si připsalo další vítězství 4:1 (Špačková 2, Balejová, Kalibová). Výsledek posledního zápasu proti OA Hovorčovická mohl ještě dost podstatně ovlivnit vítěze celého turnaje. S vědomím, že na celkové vítězství nám stačí remíza, jsme začaly zvolna a zanedlouho prohrávaly 0:1. Naštěstí po poločase naše reprezentantky zrychlily a zpřesnily hru, zvýšily tlak na soupeřovu obranu a s výborně chytající A. Bakočovou v zádech nejen vyrovnaly, ale ujaly se vedení. Konečné skóre 6:3 (Hernandezová 2, Špačková, Balejová, Vrátná, Jílková) jen potvrdilo kvalitu našeho týmu, který si tímto zajistil nejen vítězství v turnaji, ale i postup do národního finále západ.

Holkám děkuji za skvělou reprezentaci a gratuluji k vítězství. Panu Martinu Vrátnému děkuji za fotografie.

Autor: Zdeňka Ordoš Nedvědová


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
8 + 5 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.