Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


ROK s chemií na GVP

Tento školní rok se dá na naší škole označit jako ROK CHEMIKŮ. Naši studenti, geniální encyklopedista Marek Pavlica, Pavel Říkovský, Alinka Mojšová, Michal Miška Straka dosáhli největšího chemického úspěchu v dějinách naší školy. Přesvědčivě rozdrtili týmy obávaných konkurentů z Gymnázií Jana Keplera a Brna Bystrce v mezinárodní soutěži CHEMIKÁNÍ v Pardubicích - http://chemiklani.cz/chemiklani-oslavilo-pulkulate-jubileum/.  Všichni mají zajištěné přijetí na Vysokou školu Chemicko-technologickou samotným děkanem. V kategorii A Chemické olympiády obsadili velmi zajímavá místa. Během března a dubna vás jistě budu informovat o dalších úspěších v kategoriích B a C.

Připojuji dopis od Pavla - potřebují posily:

14.02.2020 - Autor: RNDr. Helena Vondráčková - Komentáře: 0

Dobrý den,
chtěl bych se s Vámi podělit o radostnou zprávu, že se náš tým studentů chemiků ve složení Michal Straka, Alinka Mojšová, Marek Pavlica a Pavel Říkovský v pátek 7. 2. 2020 úspěšně zúčastnil ?mezinárodní? týmové chemické soutěže v Pardubicích, jménem Chemiklání. Zde jsme s výraznou převahou a vyřešením skoro všech z mnoha úloh porazili i kolegy z Gymnázia Jana Keplera a další obávané protivníky z Gymnázia Brna-Bystrce a získali jsme první místo ze sedmačtyřiceti účastnících se družstev. Tím jsme, myslím, hezky dostáli našemu jménu ?Vítězná čtyřka?, které jsme si zvolili před začátkem soutěže. 
Co je však ještě podstatné zmínit, je, že příštím rokem už s námi nebudou moci soutěžit dva naši letošní členové z maturitního ročníku a musíme najít další schopné chemiky na naší škole. Spolu s paní profesorkou Vondráčkovou, garantem našich chemických aktivit, tedy příštím rokem na začátku prosince sestavíme tým, ve kterém byste s určitou pravděpodobností mohli být i právě Vy! Ozvěte se!
Pavel

Autor: RNDr. Helena Vondráčková


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
7 + 9 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • Zájezd na Korsiku se odkládá
  Zájezd na Korsiku, který se měl uskutečnit v červnu, se samozřejmě odkládá. Pokud by to situace umožnila, posunul by se na září. Pokud ne, byl by zrušen a zálohy vráceny.
 • SOČ 2020
  Studenti, kteří by se chtěli letos účastnit soutěže SOČ - nechť komunikují s paní Sobkovou: sobkova@ddmpraha.cz. Předpokládejte, že jste ze školního kola postoupili v dané kategorii z 1. místa. Pokud budete potřebovat moji pomoc, kontaktujte mě nejlépe telefonicky, všichni máte moje číslo. Helena Vondráčková
 • LYŽAŘSKÝ KURZ ZRUŠEN
  V souladu s nařízením Vlády ČR je lyžařský kurz tříd 2.E a 2.F v termínu 28.3. - 4.4. zrušen. Bude-li to možné, bude se kurz konat v náhradním termínu v příštím školním roce. Z.Ordoš Nedvědová
 • Pro maturanty - certifikáty
  Vzhledem k tomu, že škola bude od středy 11. 3. 2020 úplně uzavřena, přineste žádosti o nahrazení maturitní zkoušky certifikátem až po skončení tohoto karanténního opatření. Plháková
 • Ztráta flešky
  Minulý čtvrtek jsem zřejmě nechal v počítači zasunutou flešku s pro mne důležitými daty. Malá, černá. Nenašel někdo? Díky za pomoc.
 • KMD
  Vážení divadelníci, je zveřejněna poslední nabídka divadelních představení v tomto školním roce. Vstupenky si můžete objednávat od 3.3. - 10. 3. 2020. N. Brousilová, kab.č. 208
 • ChO kategorie C
  Školní kolo chemické olympiády,kategorie C proběhne ve čtvrtek 5.3. v laboratoři od 10 hodin. Jestli potřebujete nějaké další informace, přijďte se zeptat. H.Vondráčková
 • KMD
  Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
 • GVP na MČR SVL
  Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
 • VoBaFo rozlosování
  Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.