Akce na GVP ve šk. roce 2016/2017

od

do

jen schválené
jen navrhované
oba druhy
pro třídu:

pro učitele:

Kliknutím na název akce zobrazíte její podrobnosti.
březen
Exkurze MnichovSlavíkovást 1.3.čt 2.3.třídy: 3.Aučitelé(3): Slavíková, Hrdinová, Krejčí
IntervenceN.Brousilovást 1.3.st 1.3.třídy: 4.Cučitelé(1): V.Derka
StudyFajfrst 1.3.st 1.3.třídy: 3.B, 1.Eučitelé(2): Fajfr, Šimánková
Fyzikálně-chemická zahraniční exkurzeVondráčkovápá 3.3.so 4.3.třídy: 5.B. 2.A,B,C. 3.B + výběr třídučitelé(2): Vondráčková, Mandová
Film nás baví III.Šimánkovápá 3.3.pá 3.2.výběr studentůučitelé(1):
BODY THE EXHIBITIONReindl Friedlpá 3.3.pá 3.3.třídy: 1.Fučitelé(2): Reindl Friedl
Plynárenské muzeumVondráčkovápo 6.3.po 6.3.třídy: 5.Bučitelé(1): Vondráčková
BODY THE EXHIBITIONReindl Friedlst 8.3.st 8.3.třídy: 3.Bučitelé(1): Reindl Friedl
Shakespearovy Sonety (M.Hilský, D.Dobiáš)Jana Věšínovást 8.3.st 8.3.třídy: 2.C, 1.Eučitelé(2): Jana Věšínová, Jindřiška Drahotová
olympiáda v anglickém jazyce - pokračováníInna Kortličt 9.3.čt 9.3.výběr studentůučitelé(3): Kortli, Luhanová, Babiera
zkouška MackbetBártováčt 9.3.čt 9.3.třídy: 2.Bučitelé(1): Bártová
ChO kategorie CVondráčkovápo 20.3.po 20.3.výběr studentůučitelé(0): Vondráčková
Aj Olympiáda PrahaBabieračt 23.3.čt 23.3.žádní studentiučitelé(4): Babiera, Hašková, Kortli, Luhanová
Studentská odborná konference 2017Svoboda Petrčt 23.3.čt 23.3.výběr studentůučitelé(2): Svoboda Petr, Vondráčková Helena
Po Brexitu potopaSuchánkovápá 24.3.pá 24.3.třídy: 5.A, páteční seminář PoGučitelé(2): Suchánková, Svoboda
NOC S POVÍDKOUPavla Imramovskápá 24.3.so 25.3.třídy: 2. - 4. r. čtyřletého, 3. - 6. r. šestiletéhoučitelé(4): Imramovská, Vondráčková, Bártová, Kozderková
Výstava v Muzeu hlavního města PrahyČolasovápo 27.3.po 27.3.třídy: 4.Aučitelé(2): Čolasová, Mandová
Výstava v Muzeu hlavního města PrahyČolasováút 28.3.út 28.3.třídy: 3.B, výtvarkaučitelé(1): Čolasová
Divadlo ShakespeareDrahotováút 28.3.út 28.3.třídy: 2.A, 1. Eučitelé(2): J. Drahotová P. Imramovská
Výstava v Muzeu hlavního města PrahyČolasováút 28.3.út 28.3.třídy: 4.B, výtvarkaučitelé(1): Čolasová
Výstava v Muzeu hlavního města PrahyČolasováút 28.3.út 28.3.třídy: 3.A, výtvarkaučitelé(1): Čolasová
Dobročinný blešákLenochovást 29.3.st 29.3.výběr studentůučitelé(1): Lenochová
Exkurze do Vazební věznice Praha-RuzyněSvoboda Petrčt 30.3.čt 30.3.třídy: 3.Eučitelé(1): Svoboda Petr
Molekuly, které jíme..! vaření se zkumavkamiReinosováčt 30.3. výběr studentůučitelé(1):
Divadlo v němčiněHrdinováčt 30.3.čt 30.3.třídy: 3.A, 4.A, 5.Aučitelé(4): Hrdinová, Hübner, Slavíková, Blížilová
Školení - Studentská agoraKrálpá 31.3.pá 31.3.výběr studentůučitelé(1): Král
duben
Workshop s německými studentyHrdinovást 5.4.st 5.4.třídy: 3.Aučitelé(2): Hrdinová - mimo výuku jen 3. vyuč. hod.
NábojI.Suchánkovápá 7.4.pá 7.4.výběr studentůučitelé(1):
Filmové představení v němčiněpá 7.4.pá 7.4.třídy: 3.A, 4.A, 4.B, 5.Aučitelé(4): Blížilová, Hrdinová, Hübner, Slavíková
návštěva věznice Pankrácfajfrpo 10.4.po 10.4.výběr studentůučitelé(1): fajfr
Přednáška - Jan PatočkaKrálst 19.4.st 19.4.výběr studentůučitelé(1): Král
Předmaturitní soustředění ZSVFajfrčt 20.4.ne 23.4.výběr studentůučitelé(2): Fajfr, Král
Lehkost motýlích křídelErlebachpá 21.4.pá 21.4.třídy: 4.Bučitelé(1): Erlebach
Férová svačinaLenochovápo 24.4.po 24.4.výběr studentůučitelé(1): Lenochová/Šilhánková
NGN.Brousilovást 26.4.st 26.4.třídy: 4.Bučitelé(1):