Akce na GVP ve šk. roce 2018/2019

od

do

jen schválené
jen navrhované
oba druhy
pro třídu:

pro učitele:

Kliknutím na název akce zobrazíte její podrobnosti.
únor
Pololetní prázdninyMŠMTpá 1.2. všechny třídyučitelé(0):
Exkurze Plynárna MichleVondráčkovápo 4.2.po 4.2.třídy: 5.Aučitelé(1): Vondráčková
Exkurze Plynárna MichleVondráčkovápo 4.2.po 4.2.třídy: 5.Bučitelé(1): Vondráčková
NA PLÁNI SOUČASNOSTIPetra Kinclováút 5.2.út 5.2.všechny třídyučitelé(0): všichni vyučující - ped. dohledy dle rozpisu dne
Onkologicky nemocný v rodiněHaškovást 6.2.st 6.2.třídy: 1.Aučitelé(1): Hašková
Onkologicky nemocný v rodiněHaškovást 6.2.st 6.2.třídy: 1.Bučitelé(1): Kozderková
Klima třídyPhDr. V. Moravčíkováčt 7.2.čt 7.2.třídy: 1.Fučitelé(1): L. Šiková
Klima třídyPhDr. V. Moravčíkováčt 7.2.čt 7.2.třídy: 2.Bučitelé(1): V. Fišerová
Fluorescenční a elektronová mikroskopieV.Fišerovápá 8.2.pá 8.2.výběr studentůučitelé(1): V.Fišerová
Jarní prázdninyMŠMTpo 11.2.ne 17.2.všechny třídyučitelé(0):
Vzdělávací program - Drogy a závislostiKohoutst 20.2.st 20.2.třídy: 3.E, 3.Fučitelé(0):
Beseda s Danem HorynouJana Věšínovást 20.2.st 20.2.výběr studentůučitelé(1): J.Věšínová
Sběratelé kostíErlebachst 20.2.st 20.2.třídy: 1.Aučitelé(1): Er
anglická olympiáda - okresní kolo - Praha 4José Babieračt 21.2.čt 21.2.výběr studentůučitelé(2): Babiera a Kortli
Generální zkouška FOKO. Mandovást 27.2.st 27.2.třídy: 2.E, 1.Eučitelé(2): O. Mandová, E. Mišíková
Sběratelé kostíErlebachst 27.2.st 27.2.třídy: 1.Aučitelé(1): Erlebach
projekt PoledneSuchánkováčt 28.2.čt 28.2.třídy: 4.A, 4.B, 4.C, 5.B, 4.F, 3.Eučitelé(6): Jásková, Věšínová, Šulcová, Drahotová, Znamenáčková, Hašková
Exkurze na magistrátKozderkováčt 28.2.čt 28.2.výběr studentůučitelé(2): Kozderková, Nesvadba
březen
Komentovaná prohlídka v Instituto CervantesNikola Reinosovást 6.3.st 6.3.třídy: část 4C skupina Špj1učitelé(1): Reinosová
ŘekaErlebachst 6.3.st 6.3.třídy: 1.Aučitelé(1): Er
Lyžařský kurzI.Kollerso 9.3.so 16.3.třídy: 4.A,4.Bučitelé(5): I.Koller, Z.Nedvědová, J.Ordoš, P.Erlebach
KolumbieKinclová Petraút 12.3.út 12.3.třídy: 4.C, 3.EFučitelé(3): Kinclová Petra, Suchánková Ivana, Svoboda Petr
Izrael a JordánskoBabieračt 14.3.po 25.3.výběr studentůučitelé(3): Babiera, Fajfr, Mervínský
Setkání s psychologem D.ŠpokemJana Věšínováčt 14.3.čt 14.3.výběr studentůučitelé(1): J.Věšínová
Lyžařský kurzJana Věšínováso 16.3.so 23.3.třídy: 4.Cučitelé(4): J.Věšínová, M.Šmíd, M.Luhanová
ŘekaErlebachst 20.3.st 20.3.třídy: 1.Aučitelé(1): Er
Hradišťan - ze všech koutů světaO. Mandováčt 21.3.čt 21.3.třídy: 2.B, 1.Aučitelé(2): O. Mandová, bude upřesněno
AKADEMIE GVP 2019Z. Hlavičková, Z. Nedvědovást 27.3.st 27.3.všechny třídyučitelé(0): všichni třídní učitelé(případně zástupci tř.uč.)
olympiáda v anglickém jazyce - krajské koloJosé Babieračt 28.3.čt 28.3.žádní studentiučitelé(4): Babiera, Hašková, + 2 další
duben
Stavitelé městaErlebachút 9.4.st 10.4.třídy: 1.Aučitelé(1): Er
Generální zkouška FOKO. Mandovást 10.4.st 10.4.třídy: 3.B, 1.Fučitelé(2): O. Mandová, E. Mišíková
Maturitní soustředění zsvKrálčt 11.4.ne 14.4.výběr studentůučitelé(2): Král, Kohout
Přijímací zkoušky (čtyřleté studium 1. termín)J. Mervínskýpá 12.4. žádní studentiučitelé(0):
Klima třídyPhDr. V. Moravčíkovápá 12.4.pá 12.4.třídy: 1.Fučitelé(1): L. Šiková
Stavitelé městaErlebachpá 12.4.pá 12.4.třídy: 4.Cučitelé(1): Er
Přijímací zkoušky (čtyřleté studium 2. termín)J. Mervínskýpo 15.4. žádní studentiučitelé(0):
Přijímací zkoušky (šestileté studium 1. termín)J. Mervínskýút 16.4. žádní studentiučitelé(0):
ZOO PrahaV.Fišerováút 16.4.út 16.4.třídy: 2.Eučitelé(1): V.Fišerová
Přijímací zkoušky (šestileté studium 2. termín)J. Mervínskýst 17.4. žádní studentiučitelé(0):
Velikonoční volnoMŠMTčt 18.4.po 22.4.všechny třídyučitelé(0):
Třídní schůzky pro rodičeP. Imramovskást 24.4. všechny třídyučitelé(65):
Předmaturitní soustředěníF. Staněkpá 26.4.út 30.4.výběr studentůučitelé(5): Staněk, Knappová, Římalová, Šmíd, Vinkler
Sportovně kulturní vodácký kurzČolasováút 30.4.ne 12.5.třídy: 3. Bučitelé(3): Čolasová, Elebach, Bártová
květen
AfrikaSuchánkovápo 6.5.po 6.5.třídy: 2.F, 3.Fučitelé(2): Suchánková, ?
výběrový vodácký kurz Rakousko - Salza a SteyrNedvědová Zdeňkapo 6.5.čt 9.5.výběr studentůučitelé(2):
Přijímací zkoušky (1. náhradní termín)J. Mervínskýpo 13.5. žádní studentiučitelé(0):
Klima třídyPhDr. V. Moravčíkovápá 17.5.pá 17.5.třídy: 1.Fučitelé(1): L. Šiková
červen
Sportovní vodácký kurzI.Kollerpo 3.6.so 8.6.třídy: 3.Aučitelé(3): I.Koller, M.Šmíd, E.Podzimková
Sportovní vodácký kurzP.Erlebachso 8.6.čt 13.6.třídy: 1.Eučitelé(3): P.Erlebach, M.Horyna, J.Halík
Sportovní vodácký kurzZ.Nedvědováčt 13.6.út 18.6.třídy: 4.Bučitelé(3): Z.Nedvědová, J.Ordoš, D.Jásková
Sportovní vodácký kurzM.Šmídút 18.6.ne 23.6.třídy: 1.Fučitelé(3): M.Šmíd, Z.Nedvědová, L.Šiková
Vysvědčení, závěr šk. rokuJ. Mervínskýpá 28.6. všechny třídyučitelé(22):