Akce na GVP ve šk. roce 2018/2019

od

do

jen schválené
jen navrhované
oba druhy
pro třídu:

pro učitele:

Kliknutím na název akce zobrazíte její podrobnosti.
září
Zahájení šk. roku 2018/19M. Horynapo 3.9. všechny třídyučitelé(0): Třídní učitelé
Opravné maturity - profilovéM. Vinklerút 4.9.út 4.9.výběr studentůučitelé(10): Vinkler, Jásková + další
Zahradní slavnost 2018P. Imramovskáút 4.9. třídy: 1.A, 1.B, 1.E, 1.F, 4.Cučitelé(0): Jun, Kozderková, Halík, Šiková, Věšínová, Imramovská, službu koná 4.C
Seznamovací soustředění 1.ABM. Kvízút 4.9.so 8.9.třídy: 1.A, 1.Bučitelé(4): Kvíz, Erlebach, Jun, Kozderková
Seznamovací soustředění 1.EFM. Šmídút 4.9.so 8.9.třídy: 1.E, 1.Fučitelé(3): Šmíd, Halík, Šiková, Reindl
Festival vědyKnappovást 5.9.st 5.9.třídy: 2.Aučitelé(1): Knappová
Festival vědyst 5.9.st 5.9.třídy: 3.A+3.Bučitelé(2): Laušmanová, Bártová
Festival vědyV.Fišerovást 5.9.st 5.9.třídy: 2.Bučitelé(1): V. Fišerová
Sportovní cyklistický kurzJ. Ordošso 8.9.pá 14.9.třídy: 3.E, 3.F, 5.A, 5.Bučitelé(8): J.Ordoš, Z.Nedvědová,I.Koller,M.Šmíd,P.Erlebach, Z.Hlavičková, A.Čolasová,P.Hrdinová
Akce Démon 2018 - akce PČROrdoš Janút 11.9.út 11.9.třídy: 2.E, 2.Fučitelé(2): Ordoš, Slanina
MADRIDJana Věšínováút 11.9.ne 16.9.třídy: 4.Cučitelé(3): J.Věšínová, J.Drahotová, N.Reinosová
Opravné maturity - společná částM. Vinklerút 11.9. výběr studentůučitelé(10): Vinkler, Jásková + další
Muzeum hlavního města PrahyO. Mandováút 11.9.út 11.9.třídy: 3.Aučitelé(1):
Exkurze Kostnice SRNSmatanačt 13.9.pá 14.9.třídy: .4.E, 6.Aučitelé(3): Staněk, Knappová, Smatana
Bezpečné klimaPhDr. V.Moravčíkováčt 13.9.čt 13.9.třídy: 1.Eučitelé(1): J.Halík
SVĚTLUŠKAP. Imramovskáčt 13.9.čt 13.9.třídy: 2.Eučitelé(0):
Bezpečné klimaPhDr. V.Moravčíkováčt 13.9.čt 13.9.třídy: 1.Fučitelé(1): L.Šiková
Švédsko, DánskoVondráčkováso 15.9.po 24.9.výběr studentůučitelé(2): Vondráčková, Imramovská
Život dětem - srdíčkové dnyP. Imramovskápo 17.9. třídy: 4.Aučitelé(0):
Erasmus+Čolasovápo 17.9.po 17.9.třídy: Erasmus+učitelé(1): Čolasová
Terenni laboratorni cviceniFriedlpo 17.9.po 17.9.žádní studentiučitelé(1):
Natáčení v ČTČolasováút 18.9.út 18.9.třídy: Řečtinářiučitelé(1): Čolasová
Poznávací zájezd do ŘeckaBártovást 19.9.ne 30.9.třídy: 3.B,3.Aučitelé(3): Bártová, Čolasová, Kozderková
Velká studentská cyklojízdaErlebachpá 21.9.pá 21.9.výběr studentůučitelé(1): Dle počtu přihlášených. Er + Or?
Zoo PrahaLaušmanovápá 21.9.pá 21.9.třídy: 3.Eučitelé(1): Laušmanová
FOTOGRAFOVÁNÍ třídP. Imramovskáút 25.9.út 25.9.všechny třídyučitelé(22): třídní vždy se svou třídou + pedag. sbor (prosím dostavte se - do ročenky)
GVP in USA & CanadaBabierast 26.9.ne 7.10.výběr studentůučitelé(3): Babiera, Haskova, Jaskova
říjen
Generální zkouška FOKO. Mandovást 3.10.st 3.10.třídy: 2.F, 4.Aučitelé(2): O. Mandová,J. Drahotová
Chlupáčovo muzeumErlebachst 3.10.st 3.10.třídy: 4.Cučitelé(1): Er
Chlupáčovo muzeumErlebachst 3.10. třídy: 1.Aučitelé(1): Er
Třídní schůzky pro rodiče 1. ročníkůM. Horynast 3.10. třídy: 1.A, 1.B, 1.E, 1.Fučitelé(12):
Antonio Vivaldi: Čtvero ročních dobO. Mandováút 9.10.út 9.10.třídy: 2.A, 1.Bučitelé(2): A. Čolasová, E. Mišíková
Chlupáčovo muzeumErlebachst 10.10. třídy: 1.Aučitelé(1): Er
Německé divadlo - Der TurmJakub Junpo 15.10.po 15.10.třídy: 1.Aučitelé(0):
Vše o houbáchLaušmanováút 23.10.út 23.10.výběr studentůučitelé(0):
Myanmar - divoká cesta do barmské říšeKinclová Petrapá 26.10.pá 26.10.třídy: 2.Fučitelé(1): Suchánková Ivana
Podzimní prázdninyMŠMTpo 29.10.út 30.10.všechny třídyučitelé(0):
listopad
Klasifikační poradaJ. Mervínskýst 7.11. žádní studentiučitelé(65):
Španělská kultura křížem krážemN. Reinosovápá 9.11.pá 9.11.výběr studentůučitelé(2): Nikola Reinosová Ingrid Birhanzl
Třídní schůzky pro rodičeP. Imramovskást 14.11. všechny třídyučitelé(65):
Generální zkouška FOKO. Mandovást 28.11.st 28.11.třídy: 4.B, 4.Cučitelé(2): O. Mandová + J. Věšínová
prosinec
Divadelní představeníN.Brousilováčt 20.12.čt 20.12.všechny třídyučitelé(0): všichni TU ( zástupci TU) nejdou maturanti - nácvik - ples
Vánoční prázdninyMŠMTso 22.12.st 2.1.všechny třídyučitelé(65):
leden
Den otevřených dveříJ. Mervínskýst 9.1.st 9.1.výběr studentůučitelé(20):
Klasifikační poradaJ. Mervínskýst 23.1. žádní studentiučitelé(65):
Maturitní plesP. Imramovskápo 28.1. všechny třídyučitelé(65):
únor
Pololetní prázdninyMŠMTpá 1.2. všechny třídyučitelé(0):
Jarní prázdninyMŠMTpo 11.2.ne 17.2.všechny třídyučitelé(0):
březen
duben
Velikonoční volnoMŠMTčt 18.4.po 22.4.všechny třídyučitelé(0):
Třídní schůzky pro rodičeP. Imramovskást 24.4. všechny třídyučitelé(65):
květen
červen
Sportovní vodácké kurzyJana Věšínová  třídy: 4.B,3.A,3.B,1.E,1.Fučitelé(3): 3 na každém kurzu
Vysvědčení, závěr šk. rokuJ. Mervínskýpá 28.6. všechny třídyučitelé(22):