Gymnázium Praha 4, Na Vítězné pláni (Vítězná pláň)


Skrytý nadpis

Články z intranetu...

Vyhledávání

Pedagogický sbor

Učitelé mají emailovou adresu ve tvaru prijmeni@gvp.cz.
Telefonní číslo je 261 109 6XX, kde XX je linka uvedená za jménem učitele.
Pedagogický sbor tvoří:

Babiera Jose (linka 25)
Bártová Irena (třídní 4.B, linka 35)
Birhanzl Ingrid (třídní 1.C, linka 36)
Borovička Lukáš (linka 29)
Brousilová Naděžda (linka 35)
Cymbalak Jankovská Bohumila (linka 25)
Čolasová Andronika (linka 15)
Čučková Tamara (linka 27)
Derka Vítězslav (linka 28)
Drahotová Jindřiška (linka 15)
Erlebach Petr (třídní 1.B, linka 30)
Fajfr Marek (linka 27)
Fišerová Veronika (třídní 3.B, linka 37)
Friedl Ludmila (třídní 1.E, linka 12)
Halík Jan (třídní 2.E, linka 34)
Hašková Michaela (třídní 5.A, linka 25)
Horyna Martin (zástupce ředitele, linka 24)
Hrdinová Pavlína (linka 32)
Imramovská Pavla (zást. ředitele, linka 24)
Jásková Dagmar (třídní 5.B, linka 25)
Jun Jakub (třídní 2.A, linka 32)
Kalinová Daniela (linka 26)
Kinclová Petra (třídní 3.E, linka 27)
Knappová Ivana (linka 37)
Kohout Ondřej (linka 27)
Koller Irena (třídní 1.A, linka 32)
Kortli Inna (linka 36)
Kozderková Lucie (třídní 2.B, linka 35)
Král Matěj (linka 27)
Kratěnová Adéla (linka 35)
Krejčí Barbora (třídní 6.A, linka 12)
Kvíz Milan (linka 14)
Laušmanová Marie (třídní 4.E, linka 34)
Luhanová Marie (linka 26)
Mandová Olga (linka 33)
Matějková Zuzana (linka 34) Mervínský Jaroslav (ředitel školy, linka 22)
Mišíková Eva (linka 36)
Nedvědová Ordoš Zdeňka (linka 31)
Nelson (linka 25)
Nesvadba Petr (linka 29)
Ordoš Jan (linka 30)
Podzimková Eva (třídní 4.A, linka 25)
Reinosová Nikola (linka 36)
Římalová Hana (třídní 4.F, linka 12)
Slavíková Dana (linka 32)
Smatana Ján (linka 29)
Staněk František (linka 39)
Suchánková Ivana (linka 39)
Svoboda Petr (linka 27)
Šiková Lucie (třídní 2.F, linka 12)
Šmíd Martin (třídní 3.F, linka 34)
Šulcová Věra (třídní 6.B, linka 12)
Tučanová Jana (linka 37)
Urbanová Marta (linka 32)
Věšínová Jana (třídní 5.C, linka 31)
Vinkler Martin (třídní 1.F, linka 14)
Vogt Karl (linka 32)
Vondráčková Helena (třídní 3.A, linka 35)
Znamenáčková Hana (linka 31)