Akce na GVP ve šk. roce 2018/2019

od

do

jen schválené
jen navrhované
oba druhy
pro třídu:

pro učitele:

Kliknutím na název akce zobrazíte její podrobnosti.
srpen
Začátek přípravného týdneJ. Mervínskýpo 27.8.po 27.8.žádní studentiučitelé(65): Všichni učitelé
září
Zahájení šk. roku 2018/19M. Horynapo 3.9. všechny třídyučitelé(0): Třídní učitelé
Opravné maturity - profilovéM. Vinklerút 4.9.út 4.9.výběr studentůučitelé(10): Vinkler, Jásková + další
Zahradní slavnost 2018P. Imramovskáút 4.9. třídy: 1.A, 1.B, 1.E, 1.F, 4.Cučitelé(0): Jun, Kozderková, Halík, Šiková, Věšínová, Imramovská, službu koná 4.C
Seznamovací soustředění 1.ABM. Kvízút 4.9.so 8.9.třídy: 1.A, 1.Bučitelé(4): Kvíz, Erlebach, Jun, Kozderková
Seznamovací soustředění 1.EFM. Šmídút 4.9.so 8.9.třídy: 1.E, 1.Fučitelé(3): Šmíd, Halík, Šiková, Reindl
Festival vědyKnappovást 5.9.st 5.9.třídy: 2.Aučitelé(1): Knappová
Festival vědyst 5.9.st 5.9.třídy: 3.A+3.Bučitelé(2): Laušmanová, Bártová
Festival vědyV.Fišerovást 5.9.st 5.9.třídy: 2.Bučitelé(1): V. Fišerová
Sportovní cyklistický kurzJ. Ordošso 8.9.pá 14.9.třídy: 3.E, 3.F, 5.A, 5.Bučitelé(8): J.Ordoš, Z.Nedvědová,I.Koller,M.Šmíd,P.Erlebach, Z.Hlavičková, A.Čolasová,P.Hrdinová
Akce Démon 2018 - akce PČROrdoš Janút 11.9.út 11.9.třídy: 2.E, 2.Fučitelé(2): Ordoš, Slanina
MADRIDJana Věšínováút 11.9.ne 16.9.třídy: 4.Cučitelé(3): J.Věšínová, J.Drahotová, N.Reinosová
Opravné maturity - společná částM. Vinklerút 11.9. výběr studentůučitelé(10): Vinkler, Jásková + další
Muzeum hlavního města PrahyO. Mandováút 11.9.út 11.9.třídy: 3.Aučitelé(1):
Exkurze Kostnice SRNSmatanačt 13.9.pá 14.9.třídy: .4.E, 6.Aučitelé(3): Staněk, Knappová, Smatana
Bezpečné klimaPhDr. V.Moravčíkováčt 13.9.čt 13.9.třídy: 1.Eučitelé(1): J.Halík
SVĚTLUŠKAP. Imramovskáčt 13.9.čt 13.9.třídy: 2.Eučitelé(0):
Bezpečné klimaPhDr. V.Moravčíkováčt 13.9.čt 13.9.třídy: 1.Fučitelé(1): L.Šiková
Švédsko, DánskoVondráčkováso 15.9.po 24.9.výběr studentůučitelé(2): Vondráčková, Imramovská
Život dětem - srdíčkové dnyP. Imramovskápo 17.9. třídy: 4.Aučitelé(0):
Erasmus+Čolasovápo 17.9.po 17.9.třídy: Erasmus+učitelé(1): Čolasová
Terenni laboratorni cviceniFriedlpo 17.9.po 17.9.žádní studentiučitelé(1):
Natáčení v ČTČolasováút 18.9.út 18.9.třídy: Řečtinářiučitelé(1): Čolasová
Poznávací zájezd do ŘeckaBártovást 19.9.ne 30.9.třídy: 3.B,3.Aučitelé(3): Bártová, Čolasová, Kozderková
Velká studentská cyklojízdaErlebachpá 21.9.pá 21.9.výběr studentůučitelé(1): Dle počtu přihlášených. Er + Or?
Zoo PrahaLaušmanovápá 21.9.pá 21.9.třídy: 3.Eučitelé(1): Laušmanová
FOTOGRAFOVÁNÍ třídP. Imramovskáút 25.9.út 25.9.všechny třídyučitelé(22): třídní vždy se svou třídou + pedag. sbor (prosím dostavte se - do ročenky)
GVP in USA & CanadaBabierast 26.9.ne 7.10.výběr studentůučitelé(3): Babiera, Haskova, Jaskova
říjen
Ekologická exkurze KřivoklátskoV.Fišerovást 3.10.st 3.10.třídy: 4.Bučitelé(0): V.Fišerová
Generální zkouška FOKO. Mandovást 3.10.st 3.10.třídy: 2.F, 4.Aučitelé(2): O. Mandová,J. Drahotová
Chlupáčovo muzeumErlebachst 3.10.st 3.10.třídy: 4.Cučitelé(1): Er
Chlupáčovo muzeumErlebachst 3.10. třídy: 1.Aučitelé(1): Er
Třídní schůzky pro rodiče 1. ročníkůP. Imramovskást 3.10. třídy: 1.A, 1.B, 1.E, 1.Fučitelé(12):
Po stopách hudby, historie i přírodovědyO. Mandovápá 5.10.út 9.10.třídy: 2.Bučitelé(2): O. Mandová, V. Fišerová
Erasmus+Čolasováso 6.10.ne 14.10.třídy: Projekt Erasmusučitelé(1): Čolasová
Antonio Vivaldi: Čtvero ročních dobO. Mandováút 9.10.út 9.10.třídy: 2.A, 1.Bučitelé(2): I. Knappová, E. Mišíková
Přednáška prof. Igora LukešeNesvadbaút 9.10.út 9.10.výběr studentůučitelé(1): Petr Nesvadba
Chlupáčovo muzeumErlebachst 10.10. třídy: 1.Aučitelé(1): Er
Německé divadlo - Der TurmJakub Junpo 15.10.po 15.10.třídy: 1.Aučitelé(0):
FilmfestHrdinovápo 15.10.po 15.10.třídy: 2.E, 3.E, 6.A, 6.Bučitelé(5): Hrdinová, Kratinová, Smatana, Urbanová, Vogt
FilmfestHrdinováút 16.10.út 16.10.třídy: 2.Bučitelé(2): Slavíková, Hrdinová
Pražské hudební osobnostiO. Mandovást 17.10.st 17.10.výběr studentůučitelé(1): O. Mandová
Za varhany k Panně Marii SněžnéO. Mandovást 17.10.st 17.10.výběr studentůučitelé(1): O. Mandová
FilmfestHrdinováčt 18.10.čt 18.10.třídy: 2.A, 3.A, 1.Aučitelé(3): Koller, Jun, Vogt
FilmfestHrdinovápá 19.10.pá 19.10.třídy: 4.A, 5.Aučitelé(3): Hrdinová, Slavíková, Urbanová
Den European Youth Parliament -uZnamenáčkovápo 22.10.po 22.10.výběr studentůučitelé(1): Znamenáčková
Pražský glóbusKinclová Petraút 23.10.út 23.10.výběr studentůučitelé(3): Kinclová, Suchánková, Svoboda
FilmfestHrdinováút 23.10.út 23.10.třídy: 4.Eučitelé(2): Koller, Jun
Vše o houbáchLaušmanováút 23.10.út 23.10.výběr studentůučitelé(0):
Praha hudební: Příběh V. TalichaMandovást 24.10.st 24.10.třídy: 3.B - část HVučitelé(1):
Myanmar - divoká cesta do barmské říšeKinclová Petračt 25.10.čt 25.10.třídy: 2.E, 2.F, 3.Aučitelé(3): Kinclová, Suchánková, Bayraktarová
Mořský světLaušmanováčt 25.10.čt 25.10.třídy: 4.Aučitelé(1):
Myanmar - divoká cesta do barmské říšeKinclová Petrapá 26.10.pá 26.10.třídy: 3.Bučitelé(1): Bártová Irena
Pražští německy píšící autoři - procházka PrahouSlavíkovápá 26.10.pá 26.10.třídy: 5.Aučitelé(2): Slavíková, Urbanová
Podzimní prázdninyMŠMTpo 29.10.út 30.10.všechny třídyučitelé(0):
HalloweenBalonovást 31.10.st 31.10.výběr studentůučitelé(1): Balonová
listopad
Světlo a životErlebach  třídy: 4.Cučitelé(1): Er
Jak se čte DNAV.Fišerovápá 2.11. výběr studentůučitelé(1): V. Fišerová
Výstava F. KupkaDrahotovápá 2.11.pá 2.11.výběr studentůučitelé(1): Drahotová
Pilotní zkouška DSD II - ústní částVogtpo 5.11.po 5.11.třídy: 5.A, 3.E - seminář DSD IIučitelé(4): Vogt, Hrdinová,Jun
Pilotní zkouška DSD II - písemná částVogtpo 5.11.po 5.11.výběr studentůučitelé(1): Vogt
Eukleidův svět geometrieSuchánkovápo 5.11.po 5.11.třídy: 2.A, 2.Bučitelé(2): Ivana Suchánková, Veronika Fišerová
anglické divadloInna Kortlipo 5.11.po 5.11.třídy: 1.A, 1.Bučitelé(2): Kortli, Kalinová
Přednáška Klimatické změnyLaušmanováút 6.11.út 6.11.třídy: maturanti VkBiučitelé(1):
Pilotní zkouška DSD II - ústní částVogtút 6.11.út 6.11.výběr studentůučitelé(3): Vogt, Hrdinová, Jun
Když se molekuly zvětšíVondráčkováút 6.11.út 6.11.třídy: 5.A, 5.B, 3.Bučitelé(3): Vondráčková, Halík, Horyna
Tyden vedyFriedlst 7.11.st 7.11.třídy: 3.Fučitelé(1): Friedl
Olympiáda ve španělském jazyceN. Reinosovást 7.11.st 7.11.výběr studentůučitelé(3): Reinosová, Birhanzl, Kratěnová
Týden vědy 2018Erlebachst 7.11.st 7.11.třídy: 1.Aučitelé(1): Er
Klasifikační poradaJ. Mervínskýst 7.11. žádní studentiučitelé(65):
Jak se učitPhDr. V.Moravčíkováčt 8.11.čt 8.11.třídy: 1.Bučitelé(1): L.Kozderková
Jak se učitPhDr. V.Moravčíkováčt 8.11.čt 8.11.třídy: 1.Aučitelé(1): J.Jun
ELI Dolní BřežanyVondráčkováčt 8.11.čt 8.11.třídy: 4.Bučitelé(1): Vondráčková
Týden vědyHalíkčt 8.11.čt 8.11.třídy: 3.Aučitelé(1):
Týden vědyLaušmanováčt 8.11.čt 8.11.třídy: VkBi předmaturantiučitelé(1): Laušmanová
Virtualni realita a Knihovna AV CRFriedlpá 9.11.pá 9.11.třídy: 2.E IKT1učitelé(1): Friedl
Týden vědyHalíkpá 9.11.pá 9.11.třídy: 3.Bučitelé(1):
ELI Dolní BřežanyVondráčkovápá 9.11.pá 9.11.třídy: 4.Cučitelé(1): Horyna
Formování sociálních vztahů ve tříděPhDr. V. Moravčíkovápá 9.11.pá 9.11.třídy: 1.Fučitelé(1): L.Šiková
Španělská kultura křížem krážemN. Reinosovápá 9.11.pá 9.11.výběr studentůučitelé(2): Nikola Reinosová Ingrid Birhanzl
Projekt Můžeme hrát spoluO. Mandovápo 12.11.po 12.11.třídy: 4.B - skupina HVučitelé(1):
Dějepisná olympiádaDagmar Jáskovást 14.11.st 14.11.výběr studentůučitelé(1): Dagmar Jásková
Recitační soutěžN.Brousilovást 14.11.st 14.11.výběr studentůučitelé(3): I. Bártová, N. Brousilová, E. Podzimková
Světlo a životErlebachst 14.11.st 14.11.třídy: 1.Aučitelé(0):
Třídní schůzky pro rodičeP. Imramovskást 14.11. všechny třídyučitelé(65):
Exkurze do DrážďanHrdinováčt 15.11.čt 15.11.třídy: 2.Eučitelé(2): Hrdinová, Kinclová
František Kupka 1871–1957Svobodapo 19.11.po 19.11.třídy: 3. E (celá třída)učitelé(2): Svoboda, Drahotová
turnaj v piškvorkáchSuchánkováút 20.11.út 20.11.výběr studentůučitelé(0):
Anežský klášter-I. Bártováút 20.11.út 20.11.třídy: 2.Bučitelé(1): BÁRTOVÁ + ASISTENTKA
Světlo a životErlebachst 21.11.st 21.11.třídy: 1.Aučitelé(1): Erlebach
František KupkaJana Věšínováčt 22.11.čt 22.11.třídy: 4.C - celá třídaučitelé(2): J.Věšínová, J.Drahotová
Prohlídka budovy NDI. Bártovápá 23.11.pá 23.11.třídy: 4.Bučitelé(1): Bártová
BerlínDrahotová, Hrdinovápá 23.11.ne 25.11.třídy: 4. Fučitelé(2): Pavlína Hrdinová Jindřiška Drahotová
Příběhy bezpráví 2018Svobodapo 26.11.po 26.11.třídy: studenti Semináře soudobých dějin Po 1.+2. hodinaučitelé(1):
PišqworkySuchánkovápo 26.11.po 26.11.výběr studentůučitelé(0):
Czech Innovation ExpoErlebachpo 26.11.po 26.11.třídy: 4.Cučitelé(1): Er
Olympiáda v českém jazyceJ.Věšínová, E.Podzimkováút 27.11.út 27.11.výběr studentůučitelé(2): J.Věšínová, E.Podzimková
Estetická výchova - dokument. filmO. Mandováút 27.11.út 27.11.třídy: 3.Aučitelé(2): O. Mandová, V. Derka
Zkouška DSD II - písemná částVogtst 28.11.st 28.11.třídy: 6.A, 6.B - seminář DSD IIučitelé(2): Vogt, Hrdinová (Smatana "pohotovost" pro případ nouze)
Generální zkouška FOKO. Mandovást 28.11.st 28.11.třídy: 4.B, 4.Cučitelé(2): O. Mandová + J. Věšínová
Czech Innovation ExpoErlebachst 28.11.st 28.11.třídy: 1.Aučitelé(1): Er
Adventní DrážďanyJunčt 29.11.čt 29.11.třídy: 1Aučitelé(3): Mandová, Drahotová
Den latinyKratěnováčt 29.11.čt 29.11.výběr studentůučitelé(1): Kratěnová
Best in EnglishKortlipá 30.11.pá 30.11.výběr studentůučitelé(1): Kortli
Světlo a životErlebachpá 30.11.pá 30.11.třídy: 4.Cučitelé(1): Er
prosinec
Mistrovství světa ve florbaleZnamenáčkovápo 3.12.po 3.12.třídy: 2Bučitelé(1): Znamenáčková
Sen čarovné noci - tvůrčí dílna NDJana Věšínovápo 3.12.po 3.12.třídy: 4.Cučitelé(1): J.Věšínová
MS florbal PrahaErlebachút 4.12.út 4.12.třídy: 1.Aučitelé(1): Er
Mikuláš na GVPOlga Mandovást 5.12.st 5.12.žádní studentiučitelé(0):
MS florbal PrahaNedvědovást 5.12.st 5.12.třídy: 1.Fučitelé(1): Nedvědová
Vánoční čajovnaErlebachst 5.12.st 5.12.třídy: 1.Aučitelé(1): Er
Srdíčkový denPavla Imramovskáčt 6.12.čt 6.12.třídy: 3.Bučitelé(0):
anglické divadlo The DetectivesInna Kortličt 6.12.čt 6.12.třídy: 2.Aučitelé(1): Hlavičková
PřednáškaLaušmanováčt 6.12.čt 6.12.výběr studentůučitelé(1): Laušmanová
MS Florbal PrahaZ.Hlavičkováčt 6.12.čt 6.12.třídy: 2.Aučitelé(1): Z.Hlavičková
MS florbal PrahaErlebachpá 7.12.pá 7.12.třídy: 4.Cučitelé(1): Er
Bohemian RhapsodyO. Mandpovápá 7.12.pá 7.12.třídy: 4.Aučitelé(1): O. Mandová
Zkouška DSD II - ústní částVogtpo 10.12.po 10.12.výběr studentůučitelé(4): Vogt, Hrdinová, Jun
Výstava F. Kupka (1871 -1957)Drahotovápo 10.12.po 10.12.třídy: 4. Fučitelé(1): Drahotová
KupkaČolasováút 11.12.út 11.12.třídy: 2. A.celá třídaučitelé(1): Čolasová
olympiáda v anglickém jazyceInna Kortlist 12.12.st 12.12.výběr studentůučitelé(5): Kortli, Znamenáčková, Babiera, Hlavičková, Kalinová
Geologická olympiádaSuchánkovást 12.12.st 12.12.výběr studentůučitelé(0):
Zkouška DSD II - ústní částVogtst 12.12.st 12.12.výběr studentůučitelé(3): Vogt, Slavíková, Smatana/Hrdinová
Testy profesionální orientacePhDr. V.Moravčíkovást 12.12.st 12.12.třídy: 4.Aučitelé(0): PhDr. V. Moravčíková
Bohemian RhapsodyO. Mandovást 12.12.st 12.12.třídy: 4.B, 4.C, 2.E, 2.F, 1.E, 1.Fučitelé(6): Mandová, Mišíková, Ordoš, Imramovská, Vondráčková, Erlebach
Testy profesionální orientacePhDr. V. Moravčíkováčt 13.12.čt 13.12.třídy: 4.Bučitelé(0): PhDr. V. Moravčíková
Zkouška DSD II - ústní částVogtčt 13.12.čt 13.12.výběr studentůučitelé(4): Vogt, Hrdinová, Smatana
Testy profesionální orientacePhDr. V. Moravčíkováčt 13.12.čt 13.12.třídy: 4.Cučitelé(0):
Testy profesionální orientacePhDr. V. Moravčíkovápá 14.12.pá 14.12.třídy: 2.Eučitelé(0): PhDr. V. Moravčíková
Kurz první pomociLaušmanovápá 14.12.pá 14.12.třídy: 1.E, 1.Fučitelé(2): Laušmanová, Šmíd
Procházka Prahou v němčiněMarta Urbanovápá 14.12.pá 14.12.třídy: 6.Aučitelé(2): Marta Urbanová Pavlína Hrdinová
Kurz první pomociLaušmanovápá 14.12.pá 14.12.třídy: 2.A, 2.Bučitelé(2): Laušmanová, Šmíd
anglické divadlo Christmas CarolInna Kortlipá 14.12.pá 14.12.třídy: 1.E, 1.F, 3.E, 3.Fučitelé(4): Kortli, Znamenáčková, Halík, Šiková
Testy profesionální orientacePhDr. V. Moravčíkovápá 14.12.pá 14.12.třídy: 2.Fučitelé(0): PhDr. V. Moravčíková
Procházka Prahou v němčiněMarta Urbanovápá 14.12.pá 14.12.třídy: 6:Bučitelé(2): Marta Urbanová Pavlína Hrdinová
Pracovní setkáníČolasovápá 14.12.pá 14.12.výběr studentůučitelé(1): Čolasová
KupkaČolasovápo 17.12.po 17.12.třídy: 2. B Němčinářiučitelé(1): Čolasová
KupkaČolasovápo 17.12.po 17.12.třídy: 4.B Výtvarkaučitelé(1): Čolasová
Olympiáda v německém jazyceKollerút 18.12.út 18.12.výběr studentůučitelé(8): Koller, Urbanova, Hrdinova, Smatana, Vogt, Kratinova, Slavíková, Jun
Vánoční deblyMartin Šmídst 19.12.st 19.12.výběr studentůučitelé(2): Šmíd Martin, Ordoš Jan
Na Pláni uplynulého stoletíMervínskýst 19.12.st 19.12.všechny třídyučitelé(0): Všichni
Pracovní setkáníČolasovást 19.12.st 19.12.výběr studentůučitelé(1): Čolasová
Noc s EinsteinemVondráčkovást 19.12.st 19.12.všechny třídyučitelé(3): Vondráčková, Horyna, Imramovská
Vánoční čajovnaErlebachst 19.12.st 19.12.třídy: 1.Aučitelé(1): Erlebach
Divadelní představeníN.Brousilováčt 20.12.čt 20.12.všechny třídyučitelé(0): všichni TU ( zástupci TU) nejdou maturanti - nácvik - ples
Literární kavárnaDerkapá 21.12.pá 21.12.třídy: 6.Cučitelé(1):
BrusleníTučanovápá 21.12.pá 21.12.třídy: 3.Eučitelé(1):
Vánoční prázdninyMŠMTso 22.12.st 2.1.všechny třídyučitelé(65):
leden
Národní galerieBártováčt 3.1.čt 3.1.třídy: 4.Bučitelé(1): Bártová
Česká modernaPavla Imramovskápá 4.1.pá 4.1.třídy: 4.Aučitelé(1): Imramovská
Pracovní setkáníČolasovápá 4.1.pá 4.1.výběr studentůučitelé(1): Čolasová
KupkaČolasovást 9.1.st 9.1.třídy: 3.B výtvarkářiučitelé(1): Čolasová
PřednáškaHorynast 9.1.st 9.1.třídy: 5.A, 5.Bučitelé(1):
KupkaČolasovást 9.1.st 9.1.třídy: 2.E výtvarkářiučitelé(1): Čolasová
Den otevřených dveříJ. Mervínskýst 9.1.st 9.1.výběr studentůučitelé(20):
PřednáškaLaušmanováút 15.1.út 15.1.výběr studentůučitelé(1): Laušmanová
Lyžařský kurz - AlpyMartin Šmídst 16.1.st 23.1.třídy: 2.F a 2.Eučitelé(5): Ordoš Jan, Nedvědová Zdena, Erlebach Petr, Šmíd Martin
Filmové představení Hořící keřEva Podzimkovápá 18.1.pá 18.1.třídy: 1. F, 3. Aučitelé(1):
Exkurze Rafinerie Kralupy n. VltavouVondráčkovápo 21.1.po 21.1.třídy: 5.B a 5.Aučitelé(2): Vondráčková, Imramovská
FashionweekJosé Babierapo 21.1.pá 25.1.všechny třídyučitelé(0):
Experimenty na MFF UKKekuleút 22.1.út 22.1.třídy: 3.Bučitelé(1): Kekule
Klasifikační poradaJ. Mervínskýst 23.1. žádní studentiučitelé(65):
Zeměpisná olympiádaSuchánkováčt 24.1.čt 24.1.výběr studentůučitelé(4): Suchánková,Kinclová,Svoboda,Suchánková
Experimenty na MFF UKKekulepá 25.1.pá 25.1.třídy: 3.E, 3.Fučitelé(1): Kekule
Exkurze Plynárna MichleVondráčkovápo 28.1.po 28.1.třídy: 5.Aučitelé(1): Vondráčková
Exkurze Plynárna MichleVondráčkovápo 28.1.po 28.1.třídy: 5.Bučitelé(1): Vondráčková
Maturitní plesP. Imramovskápo 28.1. všechny třídyučitelé(65):
Planetáriuma a Techmánia PlzeňVondráčkováút 29.1.út 29.1.třídy: 2.Aučitelé(2): Vondráčková, Hlavičková
Geologická olympiádaSuchánkováút 29.1.út 29.1.výběr studentůučitelé(0):
KinoMišíkovást 30.1.st 30.1.třídy: FR 4B - Mišíková, FR 3B- Bártováučitelé(2): Mišíková, Bártová
únor
Pololetní prázdninyMŠMTpá 1.2. všechny třídyučitelé(0):
Exkurze Plynárna MichleVondráčkovápo 4.2.po 4.2.třídy: 5.Aučitelé(1): Vondráčková
Exkurze Plynárna MichleVondráčkovápo 4.2.po 4.2.třídy: 5.Bučitelé(1): Vondráčková
NA PLÁNI SOUČASNOSTIPetra Kinclováút 5.2.út 5.2.všechny třídyučitelé(0): všichni vyučující - ped. dohledy dle rozpisu dne
Onkologicky nemocný v rodiněHaškovást 6.2.st 6.2.třídy: 1.Aučitelé(1): Hašková
Onkologicky nemocný v rodiněHaškovást 6.2.st 6.2.třídy: 1.Bučitelé(1): Kozderková
Klima třídyPhDr. V. Moravčíkováčt 7.2.čt 7.2.třídy: 1.Fučitelé(1): L. Šiková
Klima třídyPhDr. V. Moravčíkováčt 7.2.čt 7.2.třídy: 2.Bučitelé(1): V. Fišerová
Fluorescenční a elektronová mikroskopieV.Fišerovápá 8.2.pá 8.2.výběr studentůučitelé(1): V.Fišerová
Biologicka olympiada kategorie CFriedlpá 8.2.pá 8.2.výběr studentůučitelé(1):
Jarní prázdninyMŠMTpo 11.2.ne 17.2.všechny třídyučitelé(0):
Vzdělávací program - Drogy a závislostiKohoutst 20.2.st 20.2.třídy: 3.E, 3.Fučitelé(0):
Beseda s Danem HorynouJana Věšínovást 20.2.st 20.2.výběr studentůučitelé(1): J.Věšínová
Sběratelé kostíErlebachst 20.2.st 20.2.třídy: 1.Aučitelé(1): Er
anglická olympiáda - okresní kolo - Praha 4José Babieračt 21.2.čt 21.2.výběr studentůučitelé(2): Babiera a Kortli
Sběratelé kostíErlebachst 27.2.st 27.2.třídy: 1.Aučitelé(1): Erlebach
projekt PoledneSuchánkováčt 28.2.čt 28.2.třídy: 4.A, 4.B, 4.C, 5.B, 4.F, 3.Eučitelé(6): Jásková, Věšínová, Šulcová, Drahotová, Znamenáčková, Hašková
Exkurze na magistrátKozderkováčt 28.2.čt 28.2.výběr studentůučitelé(2): Kozderková, Nesvadba
březen
Biologicka praktika AVCRFriedlpo 4.3.po 4.3.výběr studentůučitelé(1): Friedl
Poprask - florbalZ.Hlavičkováút 5.3.út 5.3.výběr studentůučitelé(1): Z.Hlavičková
Komentovaná prohlídka v Instituto CervantesNikola Reinosovást 6.3.st 6.3.třídy: část 4C skupina Špj1učitelé(1): Reinosová
ŘekaErlebachst 6.3.st 6.3.třídy: 1.Aučitelé(1): Er
Vyhodnocení Testů profesionální orientacePhDr. V. Moravčíkováčt 7.3.čt 7.3.třídy: 4.C, 2.E, 2.Fučitelé(0):
Kurz první pomociLaušmanováčt 7.3.čt 7.3.třídy: 1.Aučitelé(2): dozor Šmíd, organizace Laušmanová
Kurz první pomociLaušmanováčt 7.3. třídy: 1.Bučitelé(2): dozor Šmíd organizace Laušmanová
Lyžařský kurzI.Kollerso 9.3.so 16.3.třídy: 4.A,4.Bučitelé(5): I.Koller, Z.Nedvědová, J.Ordoš, P.Erlebach
Bilogicka praktika AVCRFriedlpo 11.3.po 11.3.výběr studentůučitelé(1): Friedl
KolumbieKinclová Petraút 12.3.út 12.3.třídy: 4.C, 3.EFučitelé(3): Kinclová Petra, Suchánková Ivana, Svoboda Petr
Dokumentární film (social media) Jeden světLuhanováút 12.3.út 12.3.třídy: 3.B, 5.B, 5.Aučitelé(3): Luhanová Kalinová Cucurella
Izrael a JordánskoBabieračt 14.3.po 25.3.výběr studentůučitelé(3): Babiera, Fajfr, Mervínský
Fridays for FutureEkoskolapá 15.3.pá 15.3.výběr studentůučitelé(1): Friedl
Lyžařský kurzJana Věšínováso 16.3.so 23.3.třídy: 4.Cučitelé(4): J.Věšínová, M.Šmíd, M.Luhanová
Vyhodnocení Testů profesionální orientacePhDr. V. Moravčíkováút 19.3.út 19.3.třídy: 4.Bučitelé(0):
FOKUS VMP. Imramovskáút 19.3.út 19.3.výběr studentůučitelé(1): Imram. jako náhrada odpoledního semináře
ŘekaErlebachst 20.3.st 20.3.třídy: 1.Aučitelé(1): Er
Vyhodnocení Testů profeionální orientacePhDr. V. Moravčíkováčt 21.3.čt 21.3.třídy: 4.Bučitelé(0):
Studentská odborná konference 2019Svobodačt 21.3.čt 21.3.výběr studentůučitelé(2): Svoboda, Vondráčková
Hradišťan - ze všech koutů světaO. Mandováčt 21.3.čt 21.3.třídy: 2.B, 1.Aučitelé(2): O. Mandová, bude upřesněno
Konference Vzdělání pro budoucnost 2019pá 22.3.so 23.3.žádní studentiučitelé(1): Friedl
Matematický KLOKANŘímalová, Horynapá 22.3.pá 22.3.třídy: 1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A + výběr studentůučitelé(0):
Exkurze do vodárnyKnappováút 26.3.út 26.3.výběr studentůučitelé(1): Knappová
VyšehradO. Mandováút 26.3.út 26.3.třídy: 3.A- skupina hudební výchovaučitelé(1): O. Mandová
AKADEMIE GVP 2019Z. Hlavičková, Z. Nedvědovást 27.3.st 27.3.všechny třídyučitelé(0): všichni třídní učitelé(případně zástupci tř.uč.)
olympiáda v anglickém jazyce - krajské koloJosé Babieračt 28.3.čt 28.3.žádní studentiučitelé(4): Babiera, Hašková,Znamenáčková, Kortli,....?
duben
Do Německa na zkušenouHrdinovápo 1.4.po 1.4.třídy: 4.Aučitelé(2): Hrdinová, Koller
příprava soutěže na 16.4.O. Mandovápo 1.4.po 1.4.třídy: 4.B - HVučitelé(1):
Španělská kultura: flamenco a národní pokladyBirhanzlút 2.4.út 2.4.třídy: 3F Šj skupinaučitelé(1): Birhanzl
Přednáška o klimatuKinclová Petraút 2.4.út 2.4.třídy: 1.EFučitelé(1): Kinclová
Různé pohledy na autismusLuhanovást 3.4.st 3.4.třídy: 4.C, 2.Eučitelé(2): Luhanová Kinclová
Film a diskuze o autismuKozderkovást 3.4.st 3.4.třídy: 1.Bučitelé(1): Kozderková
T.Brahe a J. Kepler v Praze a Evropě I.O. Mandováčt 4.4.čt 4.4.třídy: 2.A, 4.Cučitelé(2): O. Mandová, H. Vondráčková
Setkání s psychologem D.ŠpokemJana Věšínováčt 4.4.čt 4.4.výběr studentůučitelé(1): J.Věšínová
Za optikou Carl Zeis OberkochenVondráčkovápá 5.4.so 6.4.třídy: 2.A + zájemci o fyziku z dalších třídučitelé(3): Vondráčková, Mišíková, Mandová
Stavitelé městaErlebachút 9.4.st 10.4.třídy: 1.Aučitelé(1): Er
Prezentace maturitních projektůŠikováút 9.4.út 9.4.výběr studentůučitelé(0): Šiková, Horyna, Friedl, šulcová
Generální zkouška FOKO. Mandovást 10.4.st 10.4.třídy: 3.B, 1.Fučitelé(2): O. Mandová, E. Mišíková
Karel Čapek StržPavla Imramovskáčt 11.4.čt 11.4.třídy: 5.Bučitelé(2): Imramovská, Vondráčková
Debata s Luďkem NiedermayeremKozderkováčt 11.4.čt 11.4.třídy: 1.E, 4.Aučitelé(1): Kozderková
Prezentace maturitních projektůŠikováčt 11.4.čt 11.4.výběr studentůučitelé(0): Šiková, Horyna, Friedl, Šulcová
Maturitní soustředění zsvKrálčt 11.4.ne 14.4.výběr studentůučitelé(2): Král, Kohout
Přijímací zkoušky (čtyřleté studium 1. termín)J. Mervínskýpá 12.4. žádní studentiučitelé(0):
Projekt závislosti, poruchy příjmu potravyKozderkovápá 12.4.pá 12.4.třídy: 1.Bučitelé(1): Kozderková
Klima třídyPhDr. V. Moravčíkovápá 12.4.pá 12.4.třídy: 1.Fučitelé(1): L. Šiková
Stavitelé městaErlebachpá 12.4.pá 12.4.třídy: 4.Cučitelé(1): Er
Jugend debatiertVogtpá 12.4.pá 12.4.třídy: 3.A/N1učitelé(1): Vogt
Přijímací zkoušky (čtyřleté studium 2. termín)J. Mervínskýpo 15.4. žádní studentiučitelé(0):
J. A. Brabec-KyticeBártovápo 15.4.po 15.4.třídy: 3.Bučitelé(1): Bártová
Přijímací zkoušky (šestileté studium 1. termín)J. Mervínskýút 16.4. žádní studentiučitelé(0):
Daruj krevLaušmanováút 16.4.út 16.4.třídy: 3.Eučitelé(1): Laušmanová
ZOO PrahaV.Fišerováút 16.4.út 16.4.třídy: 2.Eučitelé(1): V.Fišerová
Praha hudebníO. Mandováút 16.4.út 16.4.třídy: 1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 1.E, 1.Fučitelé(8): O. Mandová, E, Mišíková, H. Vondráčková, Z. Hlavičková, j. Jun, M. Kvíz, M. Vinkler, V. Fišerová
Daruj krevLaušmanováút 16.4.út 16.4.třídy: 5.Aučitelé(1): Laušmanová
anglické divadloInna Kortliút 16.4.út 16.4.třídy: 5.B, 2.Fučitelé(3): Kortli, Cucarella
Exkurze MattoniVondráčkovást 17.4.st 17.4.třídy: 5.Bučitelé(2): Vondráčková, Šulcová
Přijímací zkoušky (šestileté studium 2. termín)J. Mervínskýst 17.4. žádní studentiučitelé(0):
Prokopské údolíV.Fišerovást 17.4.st 17.4.třídy: 2.Bučitelé(1): V.Fišerová
Geobiomy - co v nich žijeSuchánkovást 17.4.st 17.4.třídy: 2.Aučitelé(1): Suchánková
Zoo PrahaLaušmanovást 17.4.st 17.4.třídy: 4.Aučitelé(1):
Exkurze do knihovny Goethe Institutu PrahaHrdinovást 17.4.st 17.4.třídy: 3.Eučitelé(1): Hrdinová
Exkurze BohniceKohoutst 17.4.st 17.4.třídy: 3.Fučitelé(0):
ZOOMartin Šmídst 17.4.st 17.4.třídy: 2.Fučitelé(1): Martin Šmíd
Kulturně literární procházka PrahouJana Věšínovást 17.4.st 17.4.třídy: 4.Cučitelé(1): J.Věšínová
Velikonoční volnoMŠMTčt 18.4.po 22.4.všechny třídyučitelé(0):
Třídní schůzky pro rodičeP. Imramovskást 24.4. všechny třídyučitelé(65):
Muzeum smyslůJana Věšínováčt 25.4.čt 25.4.výběr studentůučitelé(1): J.Věšínová
Motýli v TrójiErlebachpá 26.4.pá 26.4.třídy: 4.Cučitelé(1): Er
Předmaturitní soustředěníF. Staněkpá 26.4.út 30.4.výběr studentůučitelé(5): Staněk, Knappová, Římalová, Šmíd, Vinkler
Nadace Unipetrol pro GVPNevolepo 29.4.po 29.4.třídy: 5.Aučitelé(1): Vondráčková
ZOO PrahaErlebachpo 29.4.po 29.4.třídy: 1.Aučitelé(1): Erlebach
Sportovně kulturní vodácký kurzČolasováút 30.4.ne 12.5.třídy: 3. Bučitelé(3): Čolasová, Elebach, Bártová
květen
KolumbieKinclová Petrapá 3.5.pá 3.5.třídy: 4.ABučitelé(2): Kinclová Petra, ?
Planetárium PrahaVondráčkovápá 3.5.pá 3.5.třídy: 2.Aučitelé(1): Vondráčková
AfrikaSuchánkovápo 6.5.po 6.5.třídy: 2.Fučitelé(1): Suchánková
AfrikaSuchánkovápo 6.5.po 6.5.třídy: 3.Fučitelé(1): Suchánková
Exkurze do redakce ruského časopisu + exkurze v prO. Mandovápo 6.5.po 6.5.výběr studentůučitelé(1): O. Mandová
Exkurze pravoslavného chrámu a kryptyO. Mandovápo 6.5.po 6.5.třídy: 4.B - celá třídaučitelé(1): A. Čolasová
výběrový vodácký kurz Rakousko - Salza a SteyrNedvědová Zdeňkapo 6.5.čt 9.5.výběr studentůučitelé(2): Nedvědová, Ordoš
Pixar vystavaFriedlpá 10.5.pá 10.5.třídy: 2.Eučitelé(2): Friedl, Šulcová
Přijímací zkoušky (1. náhradní termín)J. Mervínskýpo 13.5. žádní studentiučitelé(0):
ZOO PrahaFriedlpo 13.5.po 13.5.třídy: 1.Bučitelé(1): Friedl
EscapeO. Mandovápo 13.5.po 13.5.třídy: 4.Bučitelé(2): O. Mandová, A. Čolasová
Pixar vystavaFriedlpo 13.5.po 13.5.třídy: 4.Aučitelé(1): Friedl, Krejčí?
MASOH. Římalováút 14.5.út 14.5.výběr studentůučitelé(1): H. Římalová
Jeruzalémská synagogaO. Mandovást 15.5.st 15.5.třídy: učitelé(1):
Erasmus+, studentské setkáníČolasováčt 16.5.čt 23.5.výběr studentůučitelé(1): Čolasová
Pixar vystavaFriedlst 22.5.st 22.5.třídy: 2.Fučitelé(2): Friedl, Římalová
PIXAR výstavaH.Římalováčt 23.5.čt 23.5.třídy: 4.Cučitelé(2): Římalová, Drahotová
Do Německa na zkušenou - přednáškaMarta Urbanovápá 24.5.pá 24.5.třídy: 5.Aučitelé(2): Marta Urbanová, Karl Vogt
Terénní exkurze KřivoklátskoV.Fišerováso 25.5.út 28.5.třídy: 2.Bučitelé(2): I.Suchánková, V. Fišerová
Debatní soutěž Studentská AgoraKrálút 28.5.út 4.6.výběr studentůučitelé(1): Král
Atletický přebor školyJ.Věšínová, H.Znamenáčkovást 29.5.st 29.5.všechny třídyučitelé(0): všichni učitelé
Za Lovci mamutůErlebachst 29.5.ne 2.6.třídy: 1.Aučitelé(2): Er, De
Studium v Německu - PrezentaceHrdinová Pavlínačt 30.5.čt 30.5.třídy: 5.Aučitelé(2): Hrdinová Pavlína Urbanová Marta
Terénní exkurze dvouletý sem BiLaušmanováčt 30.5.ne 2.6.výběr studentůučitelé(2): Laušmanová, Fišerová
Party PARNÍKImramovská, Vondráčkováčt 30.5.čt 30.5.všechny třídyučitelé(0): všichni učitelé
červen
Sportovní vodácký kurzI.Kollerpo 3.6.so 8.6.třídy: 3.Aučitelé(3): I.Koller, M.Šmíd, E.Podzimková
Pilotní zkouška DSD II - písemná částVogtút 4.6.út 4.6.třídy: 5.A, 3.E - Seminář DSD IIučitelé(3): Vogt (1. - 7. hod.), Hrdinová. 1. - 3. hodina, 4. - 7. hod.
KonferenceO. Mandováút 4.6.út 4.6.výběr studentůučitelé(1): O. Mandová
EscapeČolasováút 4.6.út 4.6.třídy: 2.Aučitelé(1): Čolasová
Exkurze do VídněSlavíkovást 5.6.pá 7.6.třídy: 4.Aučitelé(3): Slavíková, Hrdinová, Hašková
Návštěva lěčebny BohniceKohoutst 5.6.st 5.6.třídy: 3. Eučitelé(0):
Generální zkouška FOK - za odpadlouO. Mandovást 5.6.st 5.6.třídy: 2.E, 1.Eučitelé(2): O. Mandová, E. Mišíková
EscapeČolasovást 5.6.st 5.6.třídy: 3. Bučitelé(1): Čolasová
Třídní výlet 5.ABarbora Krejčíčt 6.6.ne 9.6.třídy: 5.Aučitelé(1): Krejčí
Filmový večerKinclová Petrapá 7.6.pá 7.6.výběr studentůučitelé(2): Kinclová, Kohout
Experimenty na MFF UKKekulepá 7.6.pá 7.6.třídy: 3.E, 3.Fučitelé(1): Kekule
Vletrh vědyFriedlpá 7.6.pá 7.6.třídy: 3.Fučitelé(1):
Židovské muzeumJana Věšínovápá 7.6.pá 7.6.výběr studentůučitelé(1): J.Věšínová
Sportovní vodácký kurzP.Erlebachso 8.6.čt 13.6.třídy: 1.Eučitelé(3): P.Erlebach, M.Horyna, J.Halík
Klauzura z fyziky 3.EFStaněkút 11.6.út 11.6.třídy: 3.E, 3.Fučitelé(4):
Klauzura z fyziky 5.ABStaněkút 11.6.út 11.6.třídy: 5.A, 5.Bučitelé(4):
Botanická exkurzeV.Fišerovást 12.6.st 12.6.třídy: 1.Fučitelé(0): V.Fišerová
Pražské sakrální stavby a hudbaO. Mandovást 12.6.st 12.6.třídy: 3.B - část HVučitelé(1): O. Mandová
ESCAPEPavla Imramovskást 12.6. třídy: 2F obě půlky spojí 6. + 7. hodučitelé(1): L. Friedl
EscapeČolasovást 12.6.st 12.6.třídy: 2.E výtvarkaučitelé(1): Čolasová
Sportovní vodácký kurzZ.Nedvědováčt 13.6.út 18.6.třídy: 4.Bučitelé(3): Z.Nedvědová, J.Ordoš, D.Jásková
Jedličkův ústavJana Věšínováčt 13.6.čt 13.6.výběr studentůučitelé(1): J.Věšínová
Stavitelé městaErlebachčt 13.6.čt 13.6.výběr studentůučitelé(1): Suchánková
Školní výletKinclová Petrapá 14.6.ne 16.6.třídy: 2.Eučitelé(1): Kinclová Petra
školní výlet 1.BKozderkovápá 14.6.ne 16.6.třídy: 1.Bučitelé(2): Kozderková, Imramovská
Prezentace Goethe Universität Frankfurt am MainKarl Vogtpá 14.6.pá 14.6.třídy: 5.Aučitelé(1): Vogt
ESCAPEPavla Imramovskápá 14.6. třídy: 2Bučitelé(1): M. Kvíz
Třídní výletŠulcovápá 14.6.po 17.6.třídy: 5.Bučitelé(2): V. Šulcová, L. Friedl
ZOOČolasovápo 17.6.po 17.6.výběr studentůučitelé(1): Čolasová
Sportovní vodácký kurzZ.Nedvědováút 18.6.ne 23.6.třídy: 1.Fučitelé(3): M.Šmíd, J. Ordoš, L.Šiková
Den otevřených dveří v německých firmáchJunút 18.6. výběr studentůučitelé(0):
Debata o 60. letech a Pražském jaru 1968Svobodaút 18.6.út 18.6.výběr studentůučitelé(1): Svoboda
Švýcarsko - SprachreiseMarta Urbanovást 19.6.so 22.6.třídy: 3.A + 5 studentů 5.Aučitelé(3): Marta Urbanová Jakub Jun Karl Vogt
VoBaFo - fináleErlebachst 19.6.út 25.6.třídy: učitelé(2): Er + Or
AnglieH.Znamenáčkovást 19.6.st 26.6.třídy: 2.A, 2.Bučitelé(3): M.Luhanová, H.Vondráčková, V.Fišerová
Biodiverzita doma i ve světěErlebachst 19.6.st 19.6.třídy: 1.A, 4.Cučitelé(1): Er
Týden otevřených dveří v německých firmáchHrdinovást 19.6.st 19.6.třídy: 4.Aučitelé(2): Hrdinová
Botanická zahrada UKLaušmanováčt 20.6.čt 20.6.třídy: 3.Bučitelé(1):
Botanická zahrada UKLaušmanováčt 20.6.čt 20.6.výběr studentůučitelé(1):
Erasmus+, studentské setkáníČolasovápá 21.6.ne 30.6.výběr studentůučitelé(2): Čolasová, Bártová,
Experimenty na MFF UKKekulepá 21.6.pá 21.6.třídy: 3.Bučitelé(1): Kekule
Po stopách B.HrabalaLaušmanováso 22.6.po 24.6.třídy: 3.Eučitelé(2): Laušmanová, Drahotová
Zoologická exkurzeMartin Šmídpo 24.6.po 24.6.třídy: 2.Fučitelé(1): Martin Šmíd
Třídní výlet 1.AJakub Junpo 24.6.út 25.6.třídy: 1Aučitelé(2): Jakub Jun, Pavlína Hrdinová
Botanická zahrada UKLaušmanováút 25.6.út 25.6.třídy: 3.Aučitelé(1):
ATLETICKÝ PŘEBOR ŠKOLYJ.Věšínová, H.Znamenáčkovást 26.6.st 26.6.všechny třídyučitelé(0): všichni učitelé
MinigolfKozderkováčt 27.6.čt 27.6.třídy: 1.Bučitelé(1):
Vysvědčení, závěr šk. rokuJ. Mervínskýpá 28.6. všechny třídyučitelé(22):