Akce na GVP ve šk. roce 2019/2020

od

do

jen schválené
jen navrhované
oba druhy
pro třídu:

pro učitele:

Kliknutím na název akce zobrazíte její podrobnosti.
leden
Jaderná energetikaVondráčkovápo 6.1.po 6.1.třídy: 1.E,1.F,5.B,5.C + studenti z jiných tříd, kteří byli 18.12. na Černobyluučitelé(0):
Transfuzní stanice VinohradyV.Fišerováút 7.1.út 7.1.třídy: 3.Eučitelé(1): Fišerová
geologická olympiádaSuchánkováút 7.1.út 7.1.výběr studentůučitelé(1): Suchánková
Transfuzní stanice VinohradyV.Fišerováčt 9.1.čt 9.1.třídy: 5.Bučitelé(1): Fišerová
Prohlídka Senátu ČRLucie Kozderkovápá 10.1.pá 10.1.třídy: 2.Bučitelé(1): Kozderková
Filmové představení v němčiněHrdinovást 15.1.st 15.1.třídy: 5.Aučitelé(2): Hrdinová, Slavíková
Olympiáda v německém jazyceIrena Kollerčt 16.1.čt 16.1.výběr studentůučitelé(7): Koller, Hrdinová, Slavíková, Jun, Vogt, Urbanová, Smatana
Mezinárodní setkání studentů EspooČolasová, Friedlne 19.1.so 25.1.výběr studentůučitelé(1): Friedl
Exkurze do ČNBKozderkováút 21.1.út 21.1.výběr studentůučitelé(1): Kozderková
Přednáška a diskuse - Írán a vztahy s USAKrálpá 24.1.pá 24.1.třídy: Seminář politologie, 1.E, 1.Fučitelé(1): Král
PythagoriádaSuchánkovápo 27.1.po 27.1.třídy: 1.A,B,Cučitelé(6):
Maturitní ples GVP 2020Pavla Imramovskápo 27.1.út 28.1.všechny třídyučitelé(0):
Osmotické jevy - krevní buňkyErlebachčt 30.1.čt 30.1.třídy: 5.Cučitelé(1):
Exkurze do ČNBKozderkováčt 30.1.čt 30.1.výběr studentůučitelé(1): Kozderková
Zeměpisná olympiádaSuchánkováčt 30.1.čt 30.1.výběr studentůučitelé(3):
Pololetní prázdninyMŠMTpá 31.1.pá 31.1.všechny třídyučitelé(65):
únor
Obecní dům a FOKO. Mandovást 5.2.st 5.2.třídy: 2.A, 2.Bučitelé(2): O. Mandová, E. Mišíková
AKADEMIE GVPZd. Ordoš Nedvědová, O. Kohoutst 5.2.st 5.2.všechny třídyučitelé(0): každá třída se svým třídním učitelem, nebo zástupcem
Osmotické jevy - krevní buňkaErlebachčt 6.2.čt 6.2.třídy: 5.Cučitelé(1):
Poznávací zájezd PeruJana Věšínovápo 10.2.út 25.2.výběr studentůučitelé(1): J.Věšínová
Na Pláni současnostiKinclová Petračt 13.2.čt 13.2.všechny třídyučitelé(0): všichni učitelé
Jarní prázdninyMŠMTpo 17.2.ne 23.2.všechny třídyučitelé(65):
Izrael a Jordánsko 2020Babieračt 27.2.po 9.3.výběr studentůučitelé(4): Babiera, Fajfr, Mervínský, Kinclová
březen
Lyžařský kurz - RakouskoIrena Kollerso 7.3.so 14.3.třídy: 4.A, 4.Bučitelé(4): Koller, Šmíd
duben
Přijímací zkoušky do 4letého studiaMervínskýút 14.4.st 15.4.žádní studentiučitelé(62):
Přijímací zkoušky do 6letého studiaMervínskýčt 16.4.pá 17.4.žádní studentiučitelé(62):
Daruj krevLaušmanováčt 23.4.čt 23.4.třídy: 5.Aučitelé(1):
SenegalKinclová Petračt 30.4.čt 30.4.třídy: 4.AB, 5.ABCučitelé(5): Kinclová Petra, Suchánková Ivana, Svoboda Petr, ?
květen
Římské cesty-ProvenceBártováso 2.5.so 9.5.třídy: 3.Bučitelé(3): Bártová, Čolasová, Fišerová
červen
Sportovní vodácký kurzMartin Šmídčt 4.6.út 9.6.třídy: 3.Aučitelé(3): M.Šmíd, I.Koller, M. Horyna