Akce na GVP ve šk. roce 2019/2020

od

do

jen schválené
jen navrhované
oba druhy
pro třídu:

pro učitele:

Kliknutím na název akce zobrazíte její podrobnosti.
říjen
FOTOGRAFOVÁNÍP. Imramovskáút 1.10.út 1.10.všechny třídyučitelé(0): každý třídní učitel se svou třídou
Atletický přebor školyJ. Věšínová,H.Znamenáčkováčt 3.10.čt 3.10.všechny třídyučitelé(0):
LetouniLaušmanovápo 7.10.po 7.10.třídy: 1.Aučitelé(1):
exkurse do PařížeI. Bártovápo 7.10.po 14.10.třídy: 4.Bučitelé(3): Bártová, Mišíková, Kozderková
EscapeČolasováút 8.10.út 8.10.třídy: 1.Fučitelé(1): Čolasová
Karel ČapekHana Římalovást 9.10.st 9.10.třídy: 4.E, 4.Fučitelé(3): Drahotová, Derka, Římalová
Doba genováErlebachst 9.10.st 9.10.třídy: 5.Cučitelé(1): Er
Jak se dělá mapaSuchánkovápá 11.10.pá 11.10.třídy: 2.Aučitelé(1): Suchánková
Jak se dělá mapaSuchánkovápá 11.10.pá 11.10.třídy: 2.Bučitelé(1): Suchánková
Den bavorských univerzitHrdinovápo 14.10.po 14.10.třídy: 6.Aučitelé(2): Hrdinová, Slavíková
Chlupáčovo muzeumErlebachpo 14.10.po 14.10.třídy: 1.Bučitelé(1): Er
Pilotní zkouška DSD II - písemná částVogtút 15.10.út 15.10.výběr studentůučitelé(2): Vogt, Hrdinová
FilmfestHrdinovást 16.10.st 16.10.třídy: 4.Eučitelé(3): Hrdinová, Smatana
Česká filharmonieO. Mandovást 16.10.st 16.10.třídy: 4.A, 4.Bučitelé(2): Mišíková, Bártová
FilmfestSlavíkovást 16.10.st 16.10.třídy: 6.Aučitelé(1): Slavíková
Za lovci mamutůErlebachst 16.10.ne 20.10.třídy: 1.Bučitelé(2): Er, De
FilmfestUrbanováčt 17.10.čt 17.10.třídy: 3.Eučitelé(2): Urbanova, Hrdinova
Školní kolo Botanická soutěžLaušmanovápá 18.10.pá 18.10.výběr studentůučitelé(1):
FilmfestHrdinovápá 18.10.pá 18.10.třídy: 5.Aučitelé(1): Hrdinová
FilmfestSlavíkovápá 18.10.pá 18.10.třídy: 3.Bučitelé(1): Slavíková
Ministr zahraničí ČR Tomáš Petříčekkohout, fajfrpo 21.10.po 21.10.třídy: 1E, 3E, 3Fučitelé(2): kohout, fajfr
FilmfestHrdinovápo 21.10.po 21.10.třídy: 1.Eučitelé(2): Hrdinová, Koller
FilmfestJun, Vogtpo 21.10.po 21.10.třídy: 2.A, 3.Aučitelé(2): Jakub Jun, Karl Vogt
FilmfestHrdinováút 22.10.út 22.10.třídy: 1.A, 1.Bučitelé(2): Hrdinová, Koller
Pražský glóbusKinclová Petraút 22.10.út 22.10.výběr studentůučitelé(3): Kinclová, Suchánková, Svoboda
FilmfestJunst 23.10.st 23.10.třídy: 2.E, 4.Aučitelé(2): Jun, Slavíková
Obecní dům a FOKO. Mandovást 23.10.st 23.10.třídy: 3.A, 3.Bučitelé(2): Vogt, Imramovská
Doba genováFišerovást 23.10.st 23.10.třídy: 3.Bučitelé(0):
Exkurze do ČNBKozderkováčt 24.10.čt 24.10.výběr studentůučitelé(1): Kozderková
LetouniV.Fišerováčt 24.10.čt 24.10.třídy: 1.Cučitelé(0):
Hrdličkovo muzeum člověkaErlebachčt 31.10.čt 31.10.třídy: 5.Cučitelé(1): Er
listopad
Doba genováV.Fišerováút 5.11.út 5.11.třídy: 5.Bučitelé(0):
Španělská kultura křížem krážemIngrid Birhanzlst 6.11.st 6.11.třídy: 3Fučitelé(1): Birhanzl
Archiv bezpečnostních složekDagmar Jáskovást 6.11.st 6.11.výběr studentůučitelé(1):
Španělská kultura křížem krážemNikola Reinosovást 6.11.st 6.11.třídy: 5Cučitelé(1): Reinosová
CHEMIE – globální hrozba nebo řešení globálních prVondráčkovápo 11.11.po 11.11.třídy: 3.A, 1.E, 1.F, 4.B, 5.Bučitelé(5): Vondráčková, Halík
Pilotní zkouška DSD II - ústní částVogtút 12.11.út 12.11.výběr studentůučitelé(4): Vogt, Jun, Hrdinová, Urbanová
Pilotní zkouška DSD II - ústní částVogtút 12.11.út 12.11.výběr studentůučitelé(3): Vogt, Jun, Hrdinová
Olympiáda ve španělském jazyceNikola Reinosováčt 14.11.čt 14.11.výběr studentůučitelé(3): Reinosová, Birhanzl, Kratěnová
Týden vědy - výzkumný reaktor LROVondráčkovápá 15.11.pá 15.11.třídy: 5.C + výběr fyziků z 5.Bučitelé(1): Vondráčková
Týden vědy - globální hrozbyŠikovápá 15.11.pá 15.11.třídy: 2.Fučitelé(1): Šiková
Conducción autónomaNikola Reinosováčt 21.11.čt 21.11.třídy: 3F ŠJ skupina 2učitelé(1): Reinosová
Advent sO. Mandovápo 25.11.po 25.11.třídy: 2.A, 2.Bučitelé(2): Mišíková, Mandová nebo Jun
OsvětimPavla Imramovskáčt 28.11.po 2.12.třídy: 6.Bučitelé(2): Imramovská, Mandová
prosinec
olympiáda v anglickém jazyceKortličt 5.12.čt 5.12.výběr studentůučitelé(5): Kortli, Znamenáčková, Nelson, Kalinová, Luhanová
anglické divadloInka Kortliút 10.12.út 10.12.třídy: 1.A B Cučitelé(3): Znamenáčková -1.A, Hašková - 1.B, Luhanová - 1.C
anglické divadloInna Kortličt 12.12.čt 12.12.třídy: 2.B, 1.E, 1.Fučitelé(3): Kortli, Kalinová, Nelson
únor
březen
duben
květen
Římské cesty-ProvenceBártováso 2.5.so 9.5.třídy: 3.Bučitelé(3): Bártová, Čolasová, Fišerová
červen