Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Akce a dění

 • Knihovna jde do finále!!!
  Knihovna bude otevřena od 22.-25.6. od 7.30 do 14.00. Pokud nebude knihovník přítomen, nechte knihy u třídního nebo na vrátnici. Děkuji
 • KMD - vrácení peněz
  Milí divadelníci, v kanceláři školy si každý předplatitel KMD vyzvedne peníze za neuskutečněná představení, odvolaná kvůli koronavirové krizi. U paní hospodářky Šimkové se zastavte kdykoli do konce školního roku, denně od 8 do 13 hodin. Děkuji Pavla Imramovská
 • Doplatek zájezdu na Korsiku
  Jak jsme již avizovali, zájezd na Korsiku byl přeložen na termín 5.-13.9. Pokud bude situace stále příznivá, je pravděpodobné, že se v daném termínu uskuteční. Prosíme tedy o doplatek na nadační účet do konce června. Pod svým VS, který vám byl již přidělen, posílejte doplatek 9 600 Kč. Pokud máte dotazy, kontaktujte mě nebo prof. Bártovou.
 • VoBaFo 2020
  Letošní turnaj VoBaFo je zrušen. Vaše přihlášky zůstávají v platnosti. Skupiny též platí. Doplníme je o další zájemce. Zejména z řad prvních ročníků. Bohužel přijdeme o "Souboj Titánů" turnaje 6.A a 4.E, do kterého v minulém ročníku promluvila 3.E. Těším se na vás a maturantům hodně zdaru u maturity i u přijímací zkoušky na VŠ přeje P.E.
 • KMD
  Vážení divadelníci, jak jsem Vás již informovala, letošní sezona skončila, a proto Vám budu vracet peníze za představení, která jste nezhlédli. Maturantům budu vracet peníze během maturitního týdne (11.6.-17.6.) , ostatním studentům pravděpodobně na začátku nového školního roku. Novou sezonu začneme také až v září. Těšme se na nová divadelní představení. N. Brousilová
 • Morava pro 5.ABC
  Naše výprava "Za Lovci mamutů" byla v termínu 27.5. - 31.5. 2020 zrušena. Když bude zájem, můžeme jet na podzim. Více po návratu do školy. V případě zrušení akce budou peníze vráceny. Případně pište, volejte:-) Držte se P.E.
 • 11.5. knihovna otevřena
  Dne 11.5. bude knihovna otevřena ráno mezi 9.00 a 11.00. Pokud máte zájem o výpůjčky, napište mi předem, knihy vám připravím. Knihovník.
 • Online exkurze na Jaderce
  Fakulta jaderná a fyzikálně inženýrská ČVUT v Praze (FJFI) nabízí možnost online navštívit termojaderný fúzní reaktor - tokamak Golem, který provozuje. Průvodcem bude Vojtěch Svoboda z katedry fyziky FJFI, který je hlavním vedoucím tohoto zařízení. Online návštěva s přednáškou se uskuteční už tento čtvrtek 23. dubna 2020 od 10.00 hodin na Facebooku Jaderky. FJFI chystá také další videopřenosy - z těch nejbližších to bude představení štěpného jaderného reaktoru VR-1 Vrabec a laboratoří katedry jaderné chemie.
 • Zájezd na Korsiku se odkládá
  Zájezd na Korsiku, který se měl uskutečnit v červnu, se samozřejmě odkládá. Pokud by to situace umožnila, posunul by se na září. Pokud ne, byl by zrušen a zálohy vráceny.
 • SOČ 2020
  Studenti, kteří by se chtěli letos účastnit soutěže SOČ - nechť komunikují s paní Sobkovou: sobkova@ddmpraha.cz. Předpokládejte, že jste ze školního kola postoupili v dané kategorii z 1. místa. Pokud budete potřebovat moji pomoc, kontaktujte mě nejlépe telefonicky, všichni máte moje číslo. Helena Vondráčková
 • LYŽAŘSKÝ KURZ ZRUŠEN
  V souladu s nařízením Vlády ČR je lyžařský kurz tříd 2.E a 2.F v termínu 28.3. - 4.4. zrušen. Bude-li to možné, bude se kurz konat v náhradním termínu v příštím školním roce. Z.Ordoš Nedvědová
 • Pro maturanty - certifikáty
  Vzhledem k tomu, že škola bude od středy 11. 3. 2020 úplně uzavřena, přineste žádosti o nahrazení maturitní zkoušky certifikátem až po skončení tohoto karanténního opatření. Plháková

Chci přidat Aktualitu »


Články

Volitelné předměty - rozvrh

Oznamuji, že byl vytvořen rozvrh volitelných předmětů v maturitním ročníku 2020/21 a bylo provedeno rozdělení studentů do jednotlivých termínů. Tento rozvrh najdete na gvp.cz/vp/ Od pondělí 15.6. 20:00 do úterý  23.6. mohou studenti provádět úpravy v rozdělení. Volitelný předmět je možné změnit v případě, že bude dodržena maximální a minimální kapacita předmětu. Studenti, kteří mají v tuto chvíli zapsáno méně než pět volitelných předmětů, protože v rozvrhu došlo k časové kolizi dvou předmětů, které si původně zvolili, mohou kontaktovat již nyní Martina Horynu, horyna@gvp.cz, 732 769 296 a domluvit si řešení.

Volitelné předměty pro předmaturitní ročník byly rozděleny do dvou skupin. Rozdělení je zde.

13.06.2020 - Autor: Martin Horyna

Pozvánka

Srdečně zveme rodiče, přátele
a učitele čerstvých absolventů
Gymnázia Na Vítězné pláni na

slavnostní předávání maturitních vysvědčení,

které se bude konat

dne 23. června 2020 od 11 hodin v areálu zahrady školy
.

12.06.2020 - Autor: Pavla Imramovská

KAM PO MATURITĚ

 Milé maturantky a milí maturanti,

přeposílám vám informace z časopisu Kam po maturitě. 

Téměř všechny vysoké školy obměnily termíny a podmínky přijímacího řízení pro tento rok. Aktualizace studenti najdou na:  www.VysokeSkoly.com. Fakulty, kam se   mohou hlásit a být přijati bez přijímacích zkoušek, jsou k dispozici v článku: https://www.kampomaturite.cz/kampomaturite/na-ktere-fakulty-se-dostanete-bez-prijimacek?

Další kola přijímacích zkoušek a přijímací řízení pro nově akreditované programy vypsaly např. IVP ČZU, většina fakult ČVUT, FRRMS MENDELU, PŘF OU, FF UJEP, FHS a FT UTB, FIS VŠE, FSI VUTBR nebo FF ZČU: https://www.kampomaturite.cz/kampomaturite/ktere-vysoke-skoly-prijimaji-prihlasky-v-dalsic?

Nové číslo časopisu ke stažení a prolistování zdarma:  https://www.kampomaturite.cz/casopis-kam-po-maturite/?

Status studenta po maturitě: https://www.kampomaturite.cz/kampomaturite/status-studenta-2020-do-kdy-jste-studenty-po-ma?

02.06.2020 - Autor: Naďa Brousilová

Rozvrh ústních maturit 2020

Po přihlášení si můžete zobrazit rozvrh ústních maturit. Vyhledání konkrétního jména: Ctrl+F

28.05.2020 - Autor: Martin Horyna

Budova školy

Asi to většina z vás neví, protože do školy nechodíte, ale budova naší školy vypadá nyní takto:
budova GVP
Po kliknutí se obrázek zobrazí ve větší velikosti.

22.05.2020 - Autor: Martin Horyna

Neohrožené dívky v "Době rouškové" - Středoškolská odborná činnost

V čase, kdy ještě o koronavirové hrozbě nikdo netušil, začaly studentky předmaturitních ročníků pracovat na tématech SOČ. Jejich práce byla o dost komplikovanější než v dobách běžných. Patří jim proto poděkování a pochvala za to, že své práce zdárně dotáhly do konce, odprezentovaly a obhájily. Obvyklá přehlídka soutěžních prací, která se měla konat v dubnu karlínském Spektru, se konat nemohla, a proto prezentace svých vědeckých prací musela děvčata natáčet doma on-line a následně i on-line odpovídat na dotazy odborníků. Všechna děvčata se umístila ve svých oborech na 3. místě v krajském kole soutěže. Blahopřejeme: 

Natálce Klemencové  z 5.B - práce: Dilatační kardiomyopatie - objesnění příčiny u vybrané rodiny pomocí moderních molekulárně-biologických metod v oboru č. 6 Zdravotnictví.  
Klárce Kopřivové z 5.C - práce: Odstraňování niklu z vody na granulovaných filtračních materiálech hydratovaných oxidů železa v oboru č. 8 Ochrana a tvorba životního prostředí. 
Katce Fantové z 5.A - práce: Katastrofa vzducholodi Italia v komunistické propagandě v oboru č. 16 Historie.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

12.05.2020 - Autor: RNDr. Helena Vondráčková

Vracejte knihy

Dobrý den,
prosila bych všechny maturanty, aby v týdnu od 11. - 14. 5. vraceli učebnice, které nebudou potřebovat k maturitě. Budu v kabinetě č. 208 v úterý od 10 hodin, dále pak do konce týdne vždy od 12:15 hodin. H.Vondráčková

11.05.2020 - Autor: RNDr. Helena Vondráčková

Maturitní programy

I letos studenti maturitního semináře programování vytvořili své maturitní práce. Neměli však příležitost je prezentovat. Přesto máte možnost si jejich práci prohlédnout na stránce s maturitními programy.

09.05.2020 - Autor: Lucie Šiková

Letní škola astronomie

Letos v létě se uskuteční již 62. ročník letní školy astronomie - Astronomické expedice, kterou pořádá Česká astronomická společnost. Akce určena především pro středoškolské studenty. Potřebné informace najdete v letáčku a na webu  https://astronomickaexpedice.cz/.

07.05.2020 - Autor: Martin Horyna

Nová Fasáda

Nová Fasáda přichází podruhé a naposledy.
A tentokrát se dostane na všechny.
https://www.yumpu.com/cs/document/read/63328539/nova-fasada
Čtěte, šiřte a sdílejte s námi své dojmy.
A kdo není líný, tak po rozkliknutí tohohle příspěvku najde překvápko.

05.05.2020 - Autor: redakce

KAM PO MATURITĚ

Vážené maturantky, vážení maturanti, 

přeposílám vám informace z časopisu KamPoMaturite: Vzhledem k situaci ohledně COVID-19 je odložen  tisk a distribuce dubnového časopisu KamPoMaturitě.CZ. Číslo je ke stažení zdarma na www.casopis.kampomaturite.cz.

Informace o  konání přijímacích zkoušek naleznete na http://www.vysokeskoly.com/kalendar-akci-1/

V současné době se můžete online připravovat na přijímací zkoušky či maturitu .Studentům pro samostudium jsou doporučeny  e-booky (jak udělat maturitu, dostat se na psychologii, medicínu atd.), jsou ke stažení zdarma, případně odkazy na testy vysokých škol z minulých let. Didaktické testy z minulých let mohou studenti procházet a stahovat i na našem webu.  www.casopis.kampomaturite.cz.

29.04.2020 - Autor: Naďa Brousilová

Ukončení sezony KMD

Milí divadelníci, oznamuji vám, že z důvodu opatření, souvisejících s pandemií virové choroby COVID-19, byla letošní sezona KMD byla ukončena. Předávám informaci z KMD: Vzhledem k  tomu, jak se situace vyvíjí, je pravděpodobné, že divadla v  dohledné době nezačnou hrát. I kdyby byl v červnu obnoven provoz divadel, nebyli bychom schopni vám poskytnout dostatek vstupenek. Z tohoto důvodů se bude vracet odpovídající část členských příspěvků (1 představení=108,-Kč). Březnové vstupenky se budou vybírat současně s vyplácením peněz za nezhlédnutá představení.

27.04.2020 - Autor: Naďa Brousilová

Vyhledávání v článcích »
Chci publikovat článek »