Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Filmový klub GVP, F.klub: pozvánka na Valčík s Bašírem

Přítomnost filmového klubu na GVP jste jistě už zaznamenali, tradičně vyvěšované plakáty na záchodech se postupně přesunuli na prosklené vstupní dveře u turniketů a jejich formát se zvětšil. Nově budeme mít nástěnku, které si určitě všimnete a na ní se dozvíte vše potřebné o F.klubu, promítací časy a program pátečních promítacích odpolední. Tolik zatím o nás. Tento článek je věnován především pozvánce na páteční promítání izraelského filmu "Valčík s Bašírem".

24.09.2013 - Autor: Kos Šimon - Komentáře: 1

Zveme všechny na další promítací odpoledne F.klubu, filmového klubu sídlícího na gymnáziu Na Vítězné pláni.
-
Tento pátek 27.09. budeme promítat israelský film Valčík s Bašírem. Animovaný film z roku 2008 patří mezi první israelské celovečerní snímky a jeho autor se formou rozhovorů s bývalými vojáky snaží odhalit vlastní vzpomínky na válku, které se sám účastnil.
-
První libanonská válka se odehrávala v roce 1982, více se dočtete na
http://cs.wikipedia.org/wiki/První_libanonská_válka.
-
Myslíme si, že především studentům pana profesora Žíly, ale i všem ostatním bude film jistě přínosným zdrojem informací.
-
Svou účast můžete potvrdit na veřejné události na facebooku, které stránka F.klubu pravidelně vytváří jako pozvánky na promítání.
https://www.facebook.com/events/1378647715689072/
-
My se na vás už těšíme,
váš F.klub


 

Autor: Kos Šimon


Komentáře

124.09.2013 - 11:05 - Autor: Šimon Kos (absolvent)

Pro ty, kteří nepoužívají facebook přidám informaci :: promítáme v učebně 005 :: začátek promítání 14.30.
Kdyby měl kdokoliv z vás nějaké dotazy :: ptejte se tady nebo na našich FB stránkách.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
2 + 7 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • komisionální zkoušky
  Rozpis komisionálních zkoušek 2019 je v následujícím odkazu. Rozpis bude průběžně aktualizován o další komisionální zkoušky.
 • British Day 15.6.2019
  Pokud ještě nemáte plány na tuto sobotu, můžete se vydat do Dolních Břežan! Velvyslanectví Spojeného království zde pořádá akci s názvem Zažijte Velkou Británii a Jízdu Slunovratu, na kterou vás srdečně zve. Zábavný program včetně hudby, divadla, sportu, kulinářské show, pikniku, to vše od 10 - 20 hod. Inna Kortli
 • Finále VoBaFo
  Vedení soutěže se dohodlo na změně obsazení finále soutěže. 3.A odjíždí do Švýcarska a tak nastoupí druhý v pořadí tj. třída 2.E. P.E.
 • Klauzurní práce z fyziky
  Klauzurní práce z fyziky pro 3.E, 3.F, 5.A, 5.B se píše v úterý 11.6. 2019 od 8:00 v učebnách 302 - 314 dle rozpisu na dveřích učebny. Ke klauzurní práci si donesou žáci kalkulačky a psací potřeby. Tabulky pro každého žáka budou distribuovány centrálně, tj. v každé třídě jich bude dostatečné množství. Klauzurní práce je povinná, dostavte se včas. Držím všem palce. F.S.
 • Písemná práce z matematiky pro 2.A, 2.B
  Písemná práce z matematiky pro 2. A, 2. B se píše v pondělí 10.6.2019 od 8:20 ve třídách 303 a 314 (2.A), 304 a 306 (2.B) dle rozpisu na dveřích uvedených učeben. Žáci si přinesou psací a rýsovací potřeby. Kalkulačky nejsou povoleny. Práce je plánována na 70 minut čistého času. F.S.
 • Beach volejbalistky vítězí
  Naše děvčata Linda Kulišová 5.B a Alena Novotná 5.A zvítězila 30.5. 2019 v beach volejbalovém turnaji POPRASK. Držte palce, 18.6. 2019 jedeme na mistrovství České republiky do Chodova u Karlových Varů. Děvčata nejsou bez šancí ani na tomto turnaji. Hodně zdaru přeje P.E.
 • Názor studentů GVP na EU
  Rád bych poprosil studenty GVP (2. ročník šestiletého a výš), jestli by mi nevyplnili dotazník na téma "Názor studentů GVP na EU". Dotazník zabere cca 3-5 min a budu moct rád pokud dostanu co nejvíce respondentů. Díky moc všem za vyplnění :) Dotazník Sebastian Toplak
 • ISIC karty
  Je opět možné objednávat nové ISIC karty a duplikáty. Plháková
 • VoBaFo finále
  Do finále turnaje postupují: obhájci prvenství 5.A a dále vítězové základních skupin: 3.E, 3.A, 5.B, 4.C. Velké finále začne 8.00 hod. 19.6. volejbalem a pokračuje ve čt 20.6. Ba a v pátek po fotbale budeme znát vítěze. Změna programu - vzhledem k počasí -vyhrazena. Děkuji všem za účast a těším se na finále 2019. Sportu zdar a VoBaFu zvláště P.E.
 • Konec školního roku ve ŠJ
  Vedoucí školní jídelny upozorňuje všechny strávníky, že odhlašování obědů je možné nejpozději v pondělí 17. 6. P. Im.
 • Ztracená polstrovaná židle
  V průběhu maturit nám někdo ze třídy 105 odnesl polstrovanou červenou židli. Ve třetím patře jsme ji nenalezli, tak je možné, že ji někdo má i v kabinetě. Prosím, vraťte ji, je v inventáři třídy. Díky
 • KUFR
  Nutně potřebujeme malý kufr, pokud možno na kolečkách, pošleme v něm vybrané psací potřeby na Kubu. Můžete nějaký starší doma postrádat? Ozvěte se v kab.208. (P.S. domácnost si fakt nezařizujeme :-) )