Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Filmový klub GVP, F.klub: pozvánka na Valčík s Bašírem

Přítomnost filmového klubu na GVP jste jistě už zaznamenali, tradičně vyvěšované plakáty na záchodech se postupně přesunuli na prosklené vstupní dveře u turniketů a jejich formát se zvětšil. Nově budeme mít nástěnku, které si určitě všimnete a na ní se dozvíte vše potřebné o F.klubu, promítací časy a program pátečních promítacích odpolední. Tolik zatím o nás. Tento článek je věnován především pozvánce na páteční promítání izraelského filmu "Valčík s Bašírem".

24.09.2013 - Autor: Kos Šimon - Komentáře: 1

Zveme všechny na další promítací odpoledne F.klubu, filmového klubu sídlícího na gymnáziu Na Vítězné pláni.
-
Tento pátek 27.09. budeme promítat israelský film Valčík s Bašírem. Animovaný film z roku 2008 patří mezi první israelské celovečerní snímky a jeho autor se formou rozhovorů s bývalými vojáky snaží odhalit vlastní vzpomínky na válku, které se sám účastnil.
-
První libanonská válka se odehrávala v roce 1982, více se dočtete na
http://cs.wikipedia.org/wiki/První_libanonská_válka.
-
Myslíme si, že především studentům pana profesora Žíly, ale i všem ostatním bude film jistě přínosným zdrojem informací.
-
Svou účast můžete potvrdit na veřejné události na facebooku, které stránka F.klubu pravidelně vytváří jako pozvánky na promítání.
https://www.facebook.com/events/1378647715689072/
-
My se na vás už těšíme,
váš F.klub


 

Autor: Kos Šimon


Komentáře

124.09.2013 - 11:05 - Autor: Šimon Kos (absolvent)

Pro ty, kteří nepoužívají facebook přidám informaci :: promítáme v učebně 005 :: začátek promítání 14.30.
Kdyby měl kdokoliv z vás nějaké dotazy :: ptejte se tady nebo na našich FB stránkách.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
8 + 7 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • Termín dějepisné olympiády
  Dějepisná olympiáda pro obě kategorie se bude konat ve čtvrtek 21. 11. v 10 hodin, tedy 3.vyučovací hodinu. Studenti prvního a druhého ročníku šestiletého studia budou v místnosti 104, starší studenti v místnosti 105.
 • Španělská olympiáda
  Studenti, kteří se přihlásili na olympiádu ze španělštiny se dostaví zítra 14.11. před 1. vyučovací hodinou do učebny 304. N.R.
 • Náhradní a opravné testy u Matěje Krále
  Náhradní a opravné testy v rámci základů společenských věd, semináře společenských věd a semináře politologie lze psát toto úterý nebo tento čtvrtek o velké přestávce, a to v úterý v místnosti č. 005 a ve čtvrtek v místnosti č. 301. Pokud se vás dopisování týká, přijďte, prosím, do uvedené místnosti hned na začátku velké přestávky. Matěj Král
 • Hledají se klíče
  Ahoj, ztratila jsem dneska 11. Listopadu okolo 12:00 klíčenku s kartou ISIC. Šňůra je tmavě modrá a je na ní i klíčenka Oxford. Pokud ji někdo našel, prosím ozvěte se mi na 730 648 288.
 • KMD - zrušené představení
  Vážení divadelníci, oznamuji vám, že divadlo Rokoko zrušilo představení: 4.12. Idiot - z důvodu onemocnění jednoho z herců. V nabídce je nové představení: 3.12. Iluzionista (Wariot Ideal a Petr Forman) v divadle Alfred ve dvoře. Naďa Brousilová
 • Recitační soutěž 2019
  Recitační soutěž se koná na naší škole dne 13.11. 3.-5. vyučovací hodinu v učebně číslo 105. Přijďte včas. Těšíme se opět na skvělé výkony! N.Brousilová
 • KB Florbal Challenge předběžný termín
  Turnaj by se měl hrát 18.12. 2019. S termínem předběžně počítejte. Změna je možná. Děkuji P.E.
 • Dny geografie
  Ráda bych vás jménem Geografické sekce PřF UK pozvala na Dny geografie, které se letos uskuteční v týdnu od 11. do 15. listopadu 2019 v budově děkanátu Přírodovědecké fakulty UK (Albertov 6, Praha 2). Připraven je bohatý program- můžete navštívit Mapovou sbírku, vyslechnout zajímavé přednášky či se zúčastnit některého z workshopů. Více na https://www.geografienasbavi.cz/program-pro-skoly/dny-geografie-2019 Ivana Suchánková
 • Ztracená sluchátka
  V úterý jsem někde ve škole nechala sluchátka apple EarPods komplet v krabičce. Kdyby je náhodou někdo našel, ozvěte se mi prosím na číslo 605 581 136. Díky.
 • KMD
  Milí divadelníci, nabídka na prosinec je již zveřejněna. Objednávání vstupenek začíná 8.11. ve 20:00 hodin a končí 15.11. ve 20:00 hodin. N.Brousilová
 • Dramatický kroužek
  Milí studenti, stále sháníme další zájemce o divadelní kroužek. Teprve začínáme rozmýšlet, na čem bychom během roku pracovali, ale chtěli bychom nazkoušet představení podle toho, co by Vás zajímalo (divadelní hra, dramatizace, nebo i hudebně-výtvarná performance). Bohužel je nás pořád málo. Budeme tak rádi, pokud se někdo další přidá. Schůzky probíhají každý čtvrtek od 14:30 v učebně 105. V případě zájmu pište na e-mail kohout@gvp.cz. Budeme se na Vás těšit. Ondřej Kohout
 • POPRASK florbal
  Prosím kluky ochotné reprezentovat GVP na turnaji POPRASK florbal o schůzku v pondělí 18.11. 2019 v 9.40 - kab.č.123. Hrací den je út 19.11. 2019 od 8.00 na Kotlářce. Naši soupeři jsou S0Š log. služeb a SOŠ Drtinova. Další zápasy dle umístění v této skupince. Děkuji P.E.