Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Zkontrolujte si stav svých výpůjček

Zkontrolujte, prosím, stav svých výpůjček na adrese www.gvp.cz/ucebnice a to nejpozději do konce října 2013! V případě nejasností mě kontaktujte ve skladu učebnic každé úterý o velké přestávce. Po tomto datu budu brát seznamy knih v systému jako aktuální.

10.10.2013 - Autor: RNDr. Helena Vondráčková - Komentáře: 0

Tomáš Procházka, náš loňský absolvent, byl tak laskav a vytvořil program k jednoduché evidenci knih ve skladu učebnic. Tento program umožní všem, po zadání vašeho běžného školního hesla, připojit se a zjistit aktuální stav vypůjčených knih.

Protože existují důvodné nejasnosti v této evidenci, prosím všechny studenty i profesory, aby do konce měsíce října provedli kontrolu svých osobních výpůjček. Po tomto datu budu brát vše jako uzavřené a zkontrolované. Apeluji na vás, abyste tak učinili pečlivě, protože později, podle výpůjčního řádu, ztracenou nebo vlastní vinou poškozenou knihu budete kupovat novou, případně ji platit.

Dovoluji si také tímto oznámit všem studetům a učitelům naší školy, že dojde k otevření skladu učebnic v suterénu v pravidelném termínu a to každé úterý o velké přestávce. V případě větších akcí ještě v odpoledních hodinách v pondělí.

Autor: RNDr. Helena Vondráčková


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
8 + 7 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • HC Sparta Praha pro SŠ
  Nabízím vstupenky na poslední letošní utkání HC Sparta v základní skupině ligové soutěže. Termín je úterý 18.2. v 18:30 hod. a Sparta hraje v O2 aréně proti Mladé Boleslavi. Objednávky vstupenek u mne v kab.č.123 do 7.2. 2020. Cena á 20 Kč. Sportu zdar a hokeji zvláště! P.E.
 • KMD
  Vážení divadelníci, nabídka KMD na březen je již zveřejněna. Objednávání vstupenek začíná 23. 1. ve 20:00 hodin a končí 30.1. 2020 ve 20:00 hodin. N.Brousilová
 • Souhrnné zkoušky
  Rozpis komisionálních zkoušek za 1. pololetí školního roku 2019/2020 je v následujícím odkazu
 • Dny otevřených dveří
  Dny otevřených dveří Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy se uskuteční 24. a 25. ledna 2020. Podrobný program najdete na stránkách fakulty. Fakulta je na druhé straně Nuselského údolí a studovat tam můžete biologii, ekologii, geografii, geologii nebo chemii. Otevírají i učitelské obory v kombinaci s matematikou, fyzikou, dějepisem a TV. Ivana Suchánková
 • Náhradní termín Testů profesionální orientace
  Náhradní termín Testů profesionální orientace se píše 23. 1. od 8:00-11:00 hodin v učebně č. 102. Naďa Brousilová
 • VoBaFo 2019/20
  Vyhlašuji dvacátý řádný ročník turnaje VoBaFo. Prvenství obhajuje třída 4.E. Přihlášku spolu s platbou startovného 100 Kč přijímám do 31.1. 2020 v kab.č. 123. Losování základních skupin se koná ve st 5.2. 2020 v 9.40 hod. v malé TV. Pravidla naleznete: zde. Hodně sportovního štěstí přeje a na přihlášky se těší P.E.
 • Prodej lístků na After party
  Prodej lístků na After party maturantů, která se bude konat v Retro Music Hall, bude pokračovat po vánočních prázdninách, tedy od 6.1.2020. Děkuji. Markéta Procházková 4.E