Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


VÝBĚROVÝ VODÁCKÝ KURZ - RAKOUSKO


Zima, která letos ještě pořádně ani nezačala, pomalu končí a proto je nejvyšší čas zamyslet se nad tím, co podniknete na jaře. Po loňské (velmi úspěšné) premiéře je tu opět nabídka výběrového vodáckého kurzu na rakouské alpské řeky. Letos o to lákavější, že po zimě bez sněhu je velmi pravděpodobné, že ani české řeky nebudou v létě vodou nikterak přeplněné. Naopak po loňských povodních budou asi dost přeplněné natěšenými vodáky…
Proto pro ty z vás, kteří již pádlo v ruce někdy drželi, je tu nabídka poznat vodu i trochu jinak než ve frontách u jezu, přeplněných kempech a mezi davy opilců. Na tomto adrenalinovém kurzu můžete proniknout k podstatě vodáckého sportu a využít dříve nabytých dovedností na řekách divočejšího rázu. Splouvání rakouských řek STEYR a SALZA na samovylévacích kanoích dokonale vystihuje sportovní podstatu kurzu a zanedbatelný není ani krajinný ráz vybraných řek v severním alpském oblouku.
Chcete vědět, jaké to bylo vloni? Chcete to zkusit na vlastní kůži? Zážitky některých loňských účastníků a informace o letošním kurzu najdete dále…

04.03.2014 - Autor: Zdeňka Nedvědová - Komentáře: 0

TERMÍN: 12. – 15. 5. 2014
CENA: 3.500,- Kč
Cena zahrnuje: dopravu, ubytování v kempu ve vlastním stanu, půjčení veškerého vodáckého vybavení (neopren, neoprenové boty, vodácká bunda, certifikovaná vesta, helma, loď + pádlo), služby českých profesionálních vodáckých vůdců, znalých terénu a pojištění léčebných výloh pro danou aktivitu.
Další podrobné informace a přihlášky obdržíte v kabinetě TV 124. Minimální počet účastníků je 10 studentů. V případě volné kapacity v buse můžou volná místa obsadit absolventi. Uzávěrka přihlášek je 20.3.2014!!!

 

 

 

Žádnej nudnej volej…peřeje od začátku do konce. Paráda! (Špáča, 3.F)

Křišťálová voda, která se dala pít…neuvěřitelné! (Kačka, 6.B)

První jarní adrenalinové koupání…velké překvapení, velký zážitek! (Klášty, 5.A)

Voda byla super!!! (Tomáš, 3.F)

Skvělé adrenalinové zážitky včetně skoku ze skály a následný nácvik záchrany. Paráda! (Zůza, 6.A)

Dopolední i odpolední sjezd divoké řeky (i s případným koupáním) a večer příjemně strávený v hospůdce. Skvělý výlet! (Ála, 6.A)


 

 

Autor: Zdeňka Nedvědová


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
9 + 1 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • Komisionální zkoušky srpen 2019
  Rozpis komisionálních zkoušek v srpnu 2019 je v následujícím odkazu. Rozpis může být ještě v průběhu srpna aktualizován.
 • Superfinále VoBaFo 2019 pro 3.E
  Po výsledcích Vo 1:2, Ba 30:20 a Fo 7:4 vítězí celkově 2:1 třída 3.E. Gratuluji a děkuji všem za účast. Hezké prázdniny přeje P.E.
 • VoBaFo 2019 pro 3.E
  Dvacátý ročník turnaje VoBaFo ovládla 3.E, druhé místo patří 2.E, třetí jsou obhájci prvenství z posledních tří ročníků 5.A. Výsledkový servis je: zde. Děkuji účastníkům soutěže a všem co mi pomáhali. Velký dík patří též zvukařům a Hance Znamenáčkové za skvěle řízenou volejbalovou část. Těším se na další ročník. Sportu zdar! P.E.
 • VoBaFo superfinále
  Všechny příznivce míčově-herního trojboje zvu na superfinále VoBaFo 2019. Výběr učitelů bude hrát s vítězem turnaje třídou 3.E. Hrací den je úterý 25.6. 2019 od 8.00 hod. na sportovištích GVP. P.E.
 • Nález peněz
  Poctivá nálezkyně odevzdala finanční hotovost do kanceláře školy v přízemí.
 • Beach volejbalistky slaví titul
  Gratuluji Aleně Novotné 5.A a Lindě Kulišové 5.B k zisku titulu mistrně ČR v beach volejbalu. Holky jste skvělé! Děkuji vám za skvělou reprezentaci školy. P.E.
 • komisionální zkoušky
  Rozpis komisionálních zkoušek 2019 je v následujícím odkazu. Rozpis bude průběžně aktualizován o další komisionální zkoušky.
 • British Day 15.6.2019
  Pokud ještě nemáte plány na tuto sobotu, můžete se vydat do Dolních Břežan! Velvyslanectví Spojeného království zde pořádá akci s názvem Zažijte Velkou Británii a Jízdu Slunovratu, na kterou vás srdečně zve. Zábavný program včetně hudby, divadla, sportu, kulinářské show, pikniku, to vše od 10 - 20 hod. Inna Kortli
 • Finále VoBaFo
  Vedení soutěže se dohodlo na změně obsazení finále soutěže. 3.A odjíždí do Švýcarska a tak nastoupí druhý v pořadí tj. třída 2.E. P.E.
 • Klauzurní práce z fyziky
  Klauzurní práce z fyziky pro 3.E, 3.F, 5.A, 5.B se píše v úterý 11.6. 2019 od 8:00 v učebnách 302 - 314 dle rozpisu na dveřích učebny. Ke klauzurní práci si donesou žáci kalkulačky a psací potřeby. Tabulky pro každého žáka budou distribuovány centrálně, tj. v každé třídě jich bude dostatečné množství. Klauzurní práce je povinná, dostavte se včas. Držím všem palce. F.S.
 • Písemná práce z matematiky pro 2.A, 2.B
  Písemná práce z matematiky pro 2. A, 2. B se píše v pondělí 10.6.2019 od 8:20 ve třídách 303 a 314 (2.A), 304 a 306 (2.B) dle rozpisu na dveřích uvedených učeben. Žáci si přinesou psací a rýsovací potřeby. Kalkulačky nejsou povoleny. Práce je plánována na 70 minut čistého času. F.S.
 • Beach volejbalistky vítězí
  Naše děvčata Linda Kulišová 5.B a Alena Novotná 5.A zvítězila 30.5. 2019 v beach volejbalovém turnaji POPRASK. Držte palce, 18.6. 2019 jedeme na mistrovství České republiky do Chodova u Karlových Varů. Děvčata nejsou bez šancí ani na tomto turnaji. Hodně zdaru přeje P.E.