Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


100% úspěšnost?!

27.03.2014 - Autor: Neila Ouertani - Komentáře: 4

Vážení profesoři, drazí spolužáci,

     ráda bych touto cestou upozornila na úspěch maturantů ze 6.A a 4.E, kteří dne 3.12. 2013 absolvovali vůbec poprvé na našem gymnáziu jazykovou zkoušku z německého jazyka: DSD II (Deutsches Sprachdiplom B2/C1).

     Studenti se na zkoušku připravovali již od počátku studia, zejména pak poslední dva roky na dobrovolném semináři. Zkouška se skládala ze čtyř částí: poslech, čtení, slohová práce a na závěr ústní projev.

     S velkou radostí vám mohu oznámit, že jsme všichni zkoušku úspěšně složili. Naše největší díky patří především drahé paní profesorce Bettině Weber, která nám obětovala spoustu svého volného času a bez které bychom to nezvládli. Vielen Dank!

Absolvovali:

6.A
Ondřej Holan, Aneta Kubánková, Neila Ouertani, Daniela Pfannová, Dora Petříčková, Zuzana Satková, Tereza Slabá, Viktor Smetana, Kateřina Sudová, Anna Zubová

4.E
Helena Pavlíková, Angel Solanes

Autor: Neila Ouertani


Komentáře

128.03.2014 - 09:59 - Autor: DERKA Vitezslav

Blahopřeji!

228.03.2014 - 14:28 - Autor: Smatana Jan

Blahopřeji ke skvělému výsledku u zkoušek DSD.
J.Smatana

329.03.2014 - 18:28 - Autor: Ouertani Neila

Děkujeme :)

401.04.2014 - 22:06 - Autor: Popelarova Martina

Výborně, blahopřeji!! Skvělá vizitka Vás i paní profesorky!
M. Popelářová

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
2 + 8 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • VoBafo - základní skupiny
  Připomínám termín 1.6. 2019. Jedná se o ukončení hraní zápasů základních skupin turnaje VoBaFo 2019. Výsledky zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Účast na zápasech není omluvenkou z řádné a rozvrhem dané výuky. Kolegové vás mohou, ale nemusí uvolnit. Děkuji a těším se na finalisty. P.E.
 • ATLETICKÝ PŘEBOR ŠKOLY
  Připomínám rychle se blížící termín pro odevzdání přihlášek a startovného: středa 15.5. Za spolupráci děkují tělocvikáři.
 • ORIENTAČNÍ BĚH
  Prosím všechny studenty 5., resp. 3. ročníků, kteří se v září v Borovici nominovali do školního týmu OB (umístili se na prvních třech místech), aby přišli do kabinetu 124 potvrdit nebo vyloučit svůj start na závodech POPRASKU. Prosím, aby přišli i studenti na 4. a 5. místě. Zatím jsou jako náhradníci. Vše se týká samozřejmě i studentek z uvedených ročníků. Děkuji. Z. Nedvědová
 • Tady nám chutná
  Celý kolektiv kuchařek ze školní jídelny GVP děkuje milým studentům za to, že hlasovali v projektu MHMP Tady nám chutná, v němž se soutěžilo o kvalitu školního stravování. ŠJ GVP byla díky vašim hlasům velmi dobře hodnocena. Jsme rády, že vám u nás chutná!!!
 • Zapomenuté učebnice literatury pro 3. ročník
  V kabinetu 118 (němčina) se záhadným způsobem objevily učebnice literatury pro 3. ročník. Dále tu máme penál a desky s poznámkami. Předpokládám, že si dotyčný tyto věci vyzvedne co nejdříve. Marta Urbanová
 • Ztracené pamětní dvacetikoruny
  Jak jsem již na intranetu psala, 4.A si v turnaji tříd finanční gramotnosti vyhrála novou emisi pamětních dvacetikorun. Včera mince až do páté vyučovací hodiny ležely v dárkové krabičce na katedře, potom zmizely. Moc doufám, že jak záhadně zmizely, tak záhadně se opět v učebně 103 objeví. Věřím, že ten, kdo si je zřejmě z pouhopouhé zvědavosti vypůjčil a již si je prohlédl je v pořádku vrátí zpět. Odmítám uvěřit tomu, že je někdo sprostě ukradl!!!!! L. Kozderková