Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


GISday na ČVUT

Příští týden, ve středu 19.11., pořádá (v rámci celosvětového dne GIS) katedra geomatiky ČVUT Fakulty stavební (Thákurova 7, Praha 6 - Dejvice) tzv. GISday 2014. Témata dvouhodinové exkurze jsou víc než zajímavá (viz pokračování článku). A pokud jste maturantem, mohlo by vám to napomoci při rozhodování, kam nasměrovat své kroky po maturitě... (Otevírají dva tříleté bakalářské obory: Geodézie, kartografie a geoinformatika a Územní informační systémy pro státní správu.)  Zájemce o exkurzi prosím, aby se ozvali nejpozději ve čtvrtek 13.11.

10.11.2014 - Autor: Ivana Suchánková - Komentáře: 0

Program exkurze : Co je GIS? , Pro koho je GIS? , Jak vytvořit webovou mapu? , Co najdu na geoportálu? , Uplatnění geomatiků v praxi? , 3D tiskárny v akci! , Kouzlo starých map , Drony - ukázky bezpilotních leteckých prostředků . Podrobnosti také na facebooku: "GISDay ČVUT 2014"

Autor: Ivana Suchánková


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
1 + 9 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.