Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Poplesové šílenosti!

Vážení a milí přátelé, konečně nám dorazily oficiální videa maturitních vystoupení z letošního plesu a my bychom se s vámi o ně chtěli podělit.

11.02.2015 - Autor: Hani Preradová - Komentáře: 0

 Vlastně nejprve bych asi chtěla jménem maturantů poděkovat všem, kdo na ples dorazili a podpořili tak snahu těch, co se na něm podíleli - jak samotných studentů, tak i profesorů, kteří s námi občas měli svatou trpělivost a někdy nám naopak připravili krušné chvilky. Ne všichni nám tolerovali naši duševní nepřítomnost, protože myšlenky se ubíraly úplně jiným směrem, než měly a čím více se ples blížil, tím více pracovaly nervy alespoň některých z nás. Ať to bylo jak to bylo, ples dopadl podle názorů, které jsem slyšela, výborně a my se tak právem můžeme pochlubit tím, co jsme si sami vymysleli, natrénovali a připravili.

 Videa vystoupení maturitních tříd natáčené Petrem Ježkem (http://www.petrjezek.com/) :

 4.E https://www.youtube.com/watch?v=k63o8O3xPF4

 4.F https://www.youtube.com/watch?v=JZzAzeYlOOo

 6.A https://www.youtube.com/watch?v=7zgkvkwg5lk

 6.B https://www.youtube.com/watch?v=bN-GavpRlbk

Děkujeme všem! 

Vaši maturanti

Autor: Hani Preradová


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
7 + 6 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • VoBafo - základní skupiny
  Připomínám termín 1.6. 2019. Jedná se o ukončení hraní zápasů základních skupin turnaje VoBaFo 2019. Výsledky zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Účast na zápasech není omluvenkou z řádné a rozvrhem dané výuky. Kolegové vás mohou, ale nemusí uvolnit. Děkuji a těším se na finalisty. P.E.
 • ATLETICKÝ PŘEBOR ŠKOLY
  Připomínám rychle se blížící termín pro odevzdání přihlášek a startovného: středa 15.5. Za spolupráci děkují tělocvikáři.
 • ORIENTAČNÍ BĚH
  Prosím všechny studenty 5., resp. 3. ročníků, kteří se v září v Borovici nominovali do školního týmu OB (umístili se na prvních třech místech), aby přišli do kabinetu 124 potvrdit nebo vyloučit svůj start na závodech POPRASKU. Prosím, aby přišli i studenti na 4. a 5. místě. Zatím jsou jako náhradníci. Vše se týká samozřejmě i studentek z uvedených ročníků. Děkuji. Z. Nedvědová
 • Tady nám chutná
  Celý kolektiv kuchařek ze školní jídelny GVP děkuje milým studentům za to, že hlasovali v projektu MHMP Tady nám chutná, v němž se soutěžilo o kvalitu školního stravování. ŠJ GVP byla díky vašim hlasům velmi dobře hodnocena. Jsme rády, že vám u nás chutná!!!
 • Zapomenuté učebnice literatury pro 3. ročník
  V kabinetu 118 (němčina) se záhadným způsobem objevily učebnice literatury pro 3. ročník. Dále tu máme penál a desky s poznámkami. Předpokládám, že si dotyčný tyto věci vyzvedne co nejdříve. Marta Urbanová
 • Ztracené pamětní dvacetikoruny
  Jak jsem již na intranetu psala, 4.A si v turnaji tříd finanční gramotnosti vyhrála novou emisi pamětních dvacetikorun. Včera mince až do páté vyučovací hodiny ležely v dárkové krabičce na katedře, potom zmizely. Moc doufám, že jak záhadně zmizely, tak záhadně se opět v učebně 103 objeví. Věřím, že ten, kdo si je zřejmě z pouhopouhé zvědavosti vypůjčil a již si je prohlédl je v pořádku vrátí zpět. Odmítám uvěřit tomu, že je někdo sprostě ukradl!!!!! L. Kozderková