Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Poplesové šílenosti!

Vážení a milí přátelé, konečně nám dorazily oficiální videa maturitních vystoupení z letošního plesu a my bychom se s vámi o ně chtěli podělit.

11.02.2015 - Autor: Hani Preradová - Komentáře: 0

 Vlastně nejprve bych asi chtěla jménem maturantů poděkovat všem, kdo na ples dorazili a podpořili tak snahu těch, co se na něm podíleli - jak samotných studentů, tak i profesorů, kteří s námi občas měli svatou trpělivost a někdy nám naopak připravili krušné chvilky. Ne všichni nám tolerovali naši duševní nepřítomnost, protože myšlenky se ubíraly úplně jiným směrem, než měly a čím více se ples blížil, tím více pracovaly nervy alespoň některých z nás. Ať to bylo jak to bylo, ples dopadl podle názorů, které jsem slyšela, výborně a my se tak právem můžeme pochlubit tím, co jsme si sami vymysleli, natrénovali a připravili.

 Videa vystoupení maturitních tříd natáčené Petrem Ježkem (http://www.petrjezek.com/) :

 4.E https://www.youtube.com/watch?v=k63o8O3xPF4

 4.F https://www.youtube.com/watch?v=JZzAzeYlOOo

 6.A https://www.youtube.com/watch?v=7zgkvkwg5lk

 6.B https://www.youtube.com/watch?v=bN-GavpRlbk

Děkujeme všem! 

Vaši maturanti

Autor: Hani Preradová


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
10 + 2 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • POPRASK volejbal
  Prosím hráče a hráčky volejbalu o schůzku v pondělí 23.9. 2019 v 9.40 hod. u kab.č. 123. Hrací den - kluci ut 24.9. 2019 a dívky st 25.9. 2019 od 8.00 na Meteoru. Prosím domluvení nominace hráček s Alenou Novotnou 6.A a Lindou Kulišovou 6.B. Případně se uvidíme až na schůzce. Kluky povedou do boje zkušení hráči ze 4.E Šimon Odvárko a Sebastián Toplak. Děkuji moc P.E.
 • Holandština
  První hodina holandštiny (nizozemštiny) na škole proběhne ve středu 25. září od osmé hodiny v učebně 102. Prosím ještě ty, kdo se chtějí přidat do Klubu nizozemštiny, aby mi napsali na jun@gvp.cz. Budu se těšit, JJ.
 • Florbalový projekt KB FLORBAL CHALLENGE 2019/2020
  Prosím hráče florbalu narozené od 1.1.2002 do 31.12.2004, kteří chtějí reprezentovat školu, aby mne kontaktovali. Sestavuji team na KB FLORBAL CHALLENGE. GVP je zaregistrována. Zdravím, děkuji a těším se na vás. P.E.
 • Keramika
  Studenti se zájmem o keramiku se sejdou na první schůzce 4.10.2019 ve 14:40 hod. před keramickou dílnou v přízemí školy vedle VV. Na všechny zájemce se těší P.E.
 • KMD
  Přihlášky do KMD budu vybírat již jen 9.9., 11.9. a přidávám poslední den 12.9.2019! Přijďte s vyplněnou přihláškou a s penězi do kab.208. Představení na říjen si vyberete osobně u mne v kab.č.208. Přijďte i vy, kteří jste již zaplatili. N.Brousilová
 • Knihovna bude uzavřená!
  Příští týden je knihovna uzavřena. Knihy lze pouze vracet. Otevřeno bude až 13.9. od rána. Knihovník.
 • Missing Power Plug For Laptop
  I lost a laptop power plug yesterday. Last seen at my desk in room 207. Other possible locations are rooms 105, 203, 214. ---------------------------- Včera jsem ztratil napájecí kabel notebooku. Naposledy viděl u mého stolu v učebně 207. Další možná umístění jsou místnosti 105, 203, 214.
 • Maturitní zkoušky
  Rozvrh podzimních maturitních zkoušek 3.9. a 4.9.2019
 • Komisionální zkoušky srpen 2019
  Rozpis komisionálních zkoušek v srpnu 2019 je v následujícím odkazu. Rozpis může být ještě v průběhu srpna aktualizován.