Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Hledá se pantofle

Hledá se pantofle, která byla ztracena při přehazování věcí nezamčených skříněk. Naleznutou černou pantofli dejte, prosím, ke skříňce číslo 366, do vrátnice nebo do kanceláře. Děkuji!

05.05.2015 - Autor: Nora Kotubejová - Komentáře: 2

Po Noci s povídkou někdo zpřeházel věci z nezamčených skříněk a rozházel je po šatně nebo to dal k někomu jinému do skříňky. Mně se po této akci stále nedaří najít jedna pantofle. Prosím všechny, kdybyste si někdo všiml této černé pantofle značky Birkenstock, budu ráda, když mi ji dáte ke skříňce číslo 366, k vrátnému nebo do kanceláře ke ztrátám a nálezům. Předpokládám, že bude buď u někoho ve skříňce nebo pohozená po šatně.

Autor: Nora Kotubejová


Komentáře

105.05.2015 - 22:03 - Autor: Novák Adam

Viděl jsem Jidáše jak ji nese pryč...

206.05.2015 - 12:07 - Autor: Preradová Hana

Zaplatili mu za 30 stříbrných.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
8 + 7 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • Superfinále VoBaFo 2019 pro 3.E
    Po výsledcích Vo 1:2, Ba 30:20 a Fo 7:4 vítězí celkově 2:1 třída 3.E. Gratuluji a děkuji všem za účast. Hezké prázdniny přeje P.E.
  • VoBaFo 2019 pro 3.E
    Dvacátý ročník turnaje VoBaFo ovládla 3.E, druhé místo patří 2.E, třetí jsou obhájci prvenství z posledních tří ročníků 5.A. Výsledkový servis je: zde. Děkuji účastníkům soutěže a všem co mi pomáhali. Velký dík patří též zvukařům a Hance Znamenáčkové za skvěle řízenou volejbalovou část. Těším se na další ročník. Sportu zdar! P.E.
  • VoBaFo superfinále
    Všechny příznivce míčově-herního trojboje zvu na superfinále VoBaFo 2019. Výběr učitelů bude hrát s vítězem turnaje třídou 3.E. Hrací den je úterý 25.6. 2019 od 8.00 hod. na sportovištích GVP. P.E.
  • Nález peněz
    Poctivá nálezkyně odevzdala finanční hotovost do kanceláře školy v přízemí.
  • Beach volejbalistky slaví titul
    Gratuluji Aleně Novotné 5.A a Lindě Kulišové 5.B k zisku titulu mistrně ČR v beach volejbalu. Holky jste skvělé! Děkuji vám za skvělou reprezentaci školy. P.E.
  • komisionální zkoušky
    Rozpis komisionálních zkoušek 2019 je v následujícím odkazu. Rozpis bude průběžně aktualizován o další komisionální zkoušky.
  • British Day 15.6.2019
    Pokud ještě nemáte plány na tuto sobotu, můžete se vydat do Dolních Břežan! Velvyslanectví Spojeného království zde pořádá akci s názvem Zažijte Velkou Británii a Jízdu Slunovratu, na kterou vás srdečně zve. Zábavný program včetně hudby, divadla, sportu, kulinářské show, pikniku, to vše od 10 - 20 hod. Inna Kortli
  • Finále VoBaFo
    Vedení soutěže se dohodlo na změně obsazení finále soutěže. 3.A odjíždí do Švýcarska a tak nastoupí druhý v pořadí tj. třída 2.E. P.E.
  • Klauzurní práce z fyziky
    Klauzurní práce z fyziky pro 3.E, 3.F, 5.A, 5.B se píše v úterý 11.6. 2019 od 8:00 v učebnách 302 - 314 dle rozpisu na dveřích učebny. Ke klauzurní práci si donesou žáci kalkulačky a psací potřeby. Tabulky pro každého žáka budou distribuovány centrálně, tj. v každé třídě jich bude dostatečné množství. Klauzurní práce je povinná, dostavte se včas. Držím všem palce. F.S.
  • Písemná práce z matematiky pro 2.A, 2.B
    Písemná práce z matematiky pro 2. A, 2. B se píše v pondělí 10.6.2019 od 8:20 ve třídách 303 a 314 (2.A), 304 a 306 (2.B) dle rozpisu na dveřích uvedených učeben. Žáci si přinesou psací a rýsovací potřeby. Kalkulačky nejsou povoleny. Práce je plánována na 70 minut čistého času. F.S.
  • Beach volejbalistky vítězí
    Naše děvčata Linda Kulišová 5.B a Alena Novotná 5.A zvítězila 30.5. 2019 v beach volejbalovém turnaji POPRASK. Držte palce, 18.6. 2019 jedeme na mistrovství České republiky do Chodova u Karlových Varů. Děvčata nejsou bez šancí ani na tomto turnaji. Hodně zdaru přeje P.E.
  • Názor studentů GVP na EU
    Rád bych poprosil studenty GVP (2. ročník šestiletého a výš), jestli by mi nevyplnili dotazník na téma "Názor studentů GVP na EU". Dotazník zabere cca 3-5 min a budu moct rád pokud dostanu co nejvíce respondentů. Díky moc všem za vyplnění :) Dotazník Sebastian Toplak