Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Ztracená peněženka

V pátek 29.5.15 jsem ve škole ztratil peněženku. Dodnes není nalezena, proto píši sem.

01.06.2015 - Autor: Maximilian Kulikov - Komentáře: 0

V peněžence nebylo moc peněz, možná maximálně 200-300 kč, v tom však není problém. Měl jsem v ní vše od karty pojišťovny po Opencard a dokonce kartu trvalého pobytu, kterou je velice problematické obnovit. Byla tam i kreditní karta, z účtu se však nic neztratilo, tak tedy opravdu nevím, zda-li si ji někdo přivlastnil, nebo je jen někde zahozená, případně se předem omlouvám za planý poplach (Prohledal jsem ale opravdu vše a zeptal se ve škole všech).

Nejspíše je možné, že jsem ji nechal o první přestávce na stole v učebně 009 (IT) při tisku. Týká se to tedy pravděpodobně třídy 2.A, či 2.C, nebo přípdně tříd které tou dobou byly v učebně 009.

Každopádně bych byl velice vděčný nálezci peněženky. Jestli případného nálezce zajímá materiální výhoda z nalezené peněženky, a to ho motivovalo k nenavrácení peněženky, tak ať si klidně ty peníze vezme, jestli mu to stačí jako peněžní odměna za nález. Karta je již nefunkční, peněženka nebyla nijak extra drahá a obecně nic jiného cenného (či spíše využitelného) v ní nebylo, tak předpokládám, že logickým a lidským činem by bylo peněženku odnést třeba na vrátnici, nebo kamkoliv, kde ji budu schopen nalézt. Případně mě můžete kontaktovat osobně, a to mailem (kulikov.maximilian@gmail.com), na FB (Maximilian Kulikov), nebo ve škole ve třídě 2.F.

Děkuji za jakou koliv pomoc.

Autor: Maximilian Kulikov


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
10 + 8 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

  • KMD
    Od 24.2. si můžete vyzvednout vstupenky na březen. N. Brousilová, kab.č. 208
  • GVP na MČR SVL
    Velikou radost nám 10. 2. 2020 udělal volejbalový výběr. Základní skupinky Středoškolské volejbalové ligy končí až 10. 4. 2020 posledním turnajem na Chodově. Náš výběr má jistotu minimálně druhého místa z 12-ti škol a to znamená jediné. Jsme na MČR. Radost z postupu trošku kalí termínová kolize se státní písemnou MZK. Finálový turnaj bude hostit 5. 5. 2020 Jindřichův Hradec. Držte palce! Kluci a holky děkuji za výbornou reprezentaci GVP. A asi můžeme slíbit, že ještě nekončíme... P.E.
  • VoBaFo rozlosování
    Dne 6. 2. 2020 byl turnaj rozlosován. Informace a průběžné výsledky naleznete: zde Již nyní můžete domlouvat zápasy a hrát. Výsledky, prosím, zapisujte do tabulky u kab. č. 123. Termín ukončení základních skupin je 29.5. 2020. Hodně zdaru v turnaji přeje P.E.