Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Zpráva pro absolventy GVP

04.05.2016 - Autor: Irena Bártová - Komentáře: 0

Vážení a milí absolventi školy,

dovolujeme si Vás pozvat na oslavu významného životního jubilea pana PhDr. Jaroslava Mervínského, která se uskuteční dne 11.5.2016 v odpoledních hodinách v areálu Gymnázia Na Vítězné pláni.

Hlavní program oslav bude zahájen 12.45 a bude pokračovat do pozdních odpoledních hodin.
Vítáni jsou všichni, kteří se oslav chtějí zúčastnit, ale jsou i vítáni ti, kteří mají zájem pomoci s organizováním oslav nebo s vlastním příspěvkem, jenž obohatí tento den. Uvítali bychom účast bývalých školních kapel, hudebníků, zpěváků, umělců všeho druhu. Pokud máte zájem zpestřit svým vystoupením tyto oslavy, prosím zkontaktujte nás.

Rádi bychom zároveň požádali, pokud máte možnost, o zaslání vzpomínkových fotografií, ať už oficiálních nebo neoficiálních, s panem ředitelem i bez pana ředitele. Fotografie by byly velmi vítané.
Součástí oslav bude i založení pamětní knihy, do které budou vkládány vtipné i jímavé příspěvky od Vás. V případě, že máte zájem napsat panu řediteli k jeho výročí nějaké přání nebo vzkaz, případně věnovat nějaký zajímavý artefakt, koláž s dobovými taháky, starými fotografiemi apod. prosím počítejte se závazným formátem A4.

Odpovědi zasílejte prosím na email bartova@gvp.cz nebo vondrackova@gvp.cz

 

Autor: Irena Bártová


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
10 + 3 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • KMD
  Vážení divadelníci, kdo nemá objednán lístek na říjen, učiňte tak nejpozději do 24.9. přes intranet. Systém již funguje! Pokud si představení nezvolíte, bude vám přidáno to, které zbyde. N.Brousilová
 • POPRASK volejbal
  Prosím hráče a hráčky volejbalu o schůzku v pondělí 23.9. 2019 v 9.40 hod. u kab.č. 123. Hrací den - kluci ut 24.9. 2019 a dívky st 25.9. 2019 od 8.00 na Meteoru. Prosím domluvení nominace hráček s Alenou Novotnou 6.A a Lindou Kulišovou 6.B. Případně se uvidíme až na schůzce. Kluky povedou do boje zkušení hráči ze 4.E Šimon Odvárko a Sebastián Toplak. Děkuji moc P.E.
 • Holandština
  První hodina holandštiny (nizozemštiny) na škole proběhne ve středu 25. září od osmé hodiny v učebně 102. Prosím ještě ty, kdo se chtějí přidat do Klubu nizozemštiny, aby mi napsali na jun@gvp.cz. Budu se těšit, JJ.
 • Florbalový projekt KB FLORBAL CHALLENGE 2019/2020
  Prosím hráče florbalu narozené od 1.1.2002 do 31.12.2004, kteří chtějí reprezentovat školu, aby mne kontaktovali. Sestavuji team na KB FLORBAL CHALLENGE. GVP je zaregistrována. Zdravím, děkuji a těším se na vás. P.E.
 • Keramika
  Studenti se zájmem o keramiku se sejdou na první schůzce 4.10.2019 ve 14:40 hod. před keramickou dílnou v přízemí školy vedle VV. Na všechny zájemce se těší P.E.
 • KMD
  Přihlášky do KMD budu vybírat již jen 9.9., 11.9. a přidávám poslední den 12.9.2019! Přijďte s vyplněnou přihláškou a s penězi do kab.208. Představení na říjen si vyberete osobně u mne v kab.č.208. Přijďte i vy, kteří jste již zaplatili. N.Brousilová
 • Knihovna bude uzavřená!
  Příští týden je knihovna uzavřena. Knihy lze pouze vracet. Otevřeno bude až 13.9. od rána. Knihovník.
 • Missing Power Plug For Laptop
  I lost a laptop power plug yesterday. Last seen at my desk in room 207. Other possible locations are rooms 105, 203, 214. ---------------------------- Včera jsem ztratil napájecí kabel notebooku. Naposledy viděl u mého stolu v učebně 207. Další možná umístění jsou místnosti 105, 203, 214.
 • Maturitní zkoušky
  Rozvrh podzimních maturitních zkoušek 3.9. a 4.9.2019
 • Komisionální zkoušky srpen 2019
  Rozpis komisionálních zkoušek v srpnu 2019 je v následujícím odkazu. Rozpis může být ještě v průběhu srpna aktualizován.