Intranet GVP - Lokální síť Gymnázia Na Vítězné pláni


Zajímavé kurzy a soutěže

 Na začátku školního roku se můžete přihlásit na zajímavé kurzy a soutěže. Jedná se o Talnet, Astronomický kurz a Logickou olympiádu. Další informace a odkazy jsou dále v článku.

18.09.2017 - Autor: Martin Horyna - Komentáře: 0

Program Talnet otevřel registrace do online T-kurzů. Jako obvykle jsou v nabídce i nějaké novinky (např. Chemie nula aneb Roztodivná chemie profesora Bombičky) a spousta osvědčených kurzů z předchozích let
T-kurzy jsou vhodné pro mladé zájemce o přírodní vědy, techniku a další nabízené obory.
Kompletní přehled kurzů je na http://www.talnet.cz/t-kurzy
Přihláška včetně instrukcí na http://www.talnet.cz/web/talnet/prihlaseni

Startuje desátý ročník Logické olympiády. Registrace je otevřena do 30.9. na stránce http://www.logickaolympiada.cz/vstup_pro_zaky/.

Zájemci o astronomii a přírodní vědy starší 15 let se mohou zapsat do Astronomického kurzu. Kurz je dvouletý, první ročník probíhá v planetáriu, druhý na hvězdárně. Absolvent kurzu pak může spolupracovat s hvězdárnou jako demostrátor nebo se podílet na odborných pozorováních. Na podrobnosti se podívejte na http://www.planetarium.cz/?p=482.

Autor: Martin Horyna


Komentáře

Zatím nejsou k článku žádné komentáře.

Přidat komentář

Pokud máte uživatelský účet ve školní síti GVP, můžete přidat komentář okamžitě pomocí tohoto účtu.
Uživatelské jméno: Heslo:


Pokud uživatelský účet ve školní síti nemáte, vyplňte prosím následující údaje. Váš komentář bude přidán po schválení administrátorem webu.
Jméno: Příjmení:
Email:
Email slouží administrátorům pro případnou komunikaci, na www stránkách nebude uveden.
Váš vztah ke GVP: (absolvent, rodič, náhodný návštěvník webu a pod.)
1 + 1 =   Napište výsledek (ochrana proti spamu).Na začátek stránky

Vyhledávání

Poslední články

Všechny články »

Akce a dění

 • VoBaFo - finále - den první
  Po volejbalové části je pořadí: 1.-2.E, 2. -4.A, 3. -1.E, 4. -5.B, 5. -3.F. Pokračování turnaje je v pondělí 25.6. 2018.
 • Ztracený penál
  Ahoj, ztratil jsem můj modrý penál v učebně 304 po 4.hodine 14.6. Obsahoval 2 zelené a 2 červené propisky, a jednu tužku a úhloměr. Nálezce dostane odměnu 5Kč. Jestli někdo ví kde je, ať ho buď dá do učebny 304 nebo mě kontaktuje na Lomoz@gvp.cz. Díky
 • Do školy na kole - výhra
  Gratuluji svému cykloteamu k celkovému vítězství v kategorii Cykloškola roku 2018 v rámci výzvy Do školy na kole. Jako výhru získáváme stojan na kola značky ABUS. Děkuji všem za účast. P.E.
 • Vobafo finále 2018 - rozpis
  Rozpis finále 2018 naleznete: zde Kdyby se našel fotograf ochotný zdokumentovat naše snažení, tak budu moc rád. Hodně zdaru přeje P.E.
 • Ztráty a nálezy
  Vodáci GVP, power bank nalezená 4.6. 2018 v kempu Poslední štace v Boršově nad Vltavou je k vyzvednutí v kab. č. 123. P.E.
 • Pohřešované dopravní značení
  Ve světle ztráty nepochybně legálně nabytých kuželů zmizivších třídě 3.C hlásí se též třída 5.A o SVOU taktéž PO PRÁVU nabytou značku omezující rychlost na pozemní komunikaci na 70 km/h. Kdokoli jest s jejím osudem seznámen, nechť vypomůže k jejímu nalezení.
 • Doplatek Švédsko
  Prosím o zaplacení doplatku do konce června. Vondráčková