Gymnázium Praha 4, Na Vítězné pláni (Vítězná pláň)


Skrytý nadpis

Články z intranetu...

Vyhledávání

Volejbalistky jsou třetí

Soutěže POPRASK volejbal se účastnilo 67 výběrů středních škol. Náš výběr se umístil na třetím místě. Gratulujeme všem reprezentantkám a děkujeme.

Volejbalová reprezentace GVP si určitě pomýšlela na vítězství v turnaji. Samotný průběh turnaje ovlivnilo v základních skupinách počasí a neschopnost organizátorů přesunout turnaj do odpovídajících a důstojných prostor. Finálovou část turnaje ovlivnilo nasazení prvního a druhého výběru z loňské sezóny do jedné skupiny. Bohužel na nasazení doplatil výběr GVP. Když chcete vyhrát musíte porazit každý výběr. K prvnímu zápasu jsme přistoupili velmi ledabyle a pustili jsme soupeřky do vedení 10:3. Pak jsme se je snažili dohnat, což se nám nepodařilo. Druhý set jsme začali o poznání lépe. I v tomto dějství hry se dostavila krize. Za stavu 18:18 nám soupeřky odskočili šňůrou 5 bodů na 23:18. Za stavu 24:22 jsme se ještě pokoušeli o nemožné. Závěr však patřil budoucím vítězkám turnaje z Gymnázia Litoměřická.

Po tomto zápase ovládlo naše družstvo dění na palubovce a zejména díky útočné snaze Jany Setínkové lze naše sportovní snažení označit jako vybíjenou soupeřek. Zdolali jsme Gymnázium Heyrovského a v boji o třetí místo i Gymnázium Zatlanka 2:0. Za výkony a výsledek děkuji celému výběru GVP. A kdo nás reprezentoval?

Jméno Specializace Třída Číslo dresu
Nováková Anna Smečařka 4.A 1
Nguyen Phuong Thanh Smečařka 6.A 2
Svobodová Lenka Nahrávačka 4.C 5
Drzková Petra Smečařka 3.E 6
Setínková Jana Blokařka 5.B 11
Valešová Hanka Nahrávačka 5.B 4
Havlíčková Barbora Blokařka 3.F 9
Blažková Michaela Smečařka 4.A 7

16.10.2007 - Autor: Petr Erlebach